Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2023 o 09:45, kia_ sportage napisał(a):

@Dryagan  wiem. 

 

A tak po za tym to kto został z dawnych użytkowników? Trochę mi tu pusto bez nich.  Forum juz nie jest takie samo. 

Nigdy nie jest takie samo. Zawsze wspominamy dobrze początki i sama tak mam. Trochę się tęskni do dawnych ludzi i rozmów. Forum to ludzie jednak i jedni odchodza a przychodzą nowi. 

Tęsknię za 2016 rokiem 🙂

 

31 minut temu, Priscilla_126 napisał(a):

Obry 👋 Pięknego dzionka 😘

 

Od jakiegoś czasu lepiej się czuję, jestem radośniejsza i spokojniejsza 👍🙂

To cieszy 🙂

 

Witajcie niedzielnie 😊

 

Jakoś nie czuje wiosny i to mnie martwi. 

 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

Nigdy nie jest takie samo. Zawsze wspominamy dobrze początki i sama tak mam. Trochę się tęskni do dawnych ludzi i rozmów. Forum to ludzie jednak i jedni odchodza a przychodzą nowi. 

Tęsknię za 2016 rokiem 🙂

 

To cieszy 🙂

 

Witajcie niedzielnie 😊

 

Jakoś nie czuje wiosny i to mnie martwi. 

 

Pozdrawiam. 

Dzień dobry. Nie czujesz wiosny bo w Polsce jej za bardzo nie ma już od kilku lat, jest pora gorąca i zimna, a jeszcze 20 lat temu na dzień wagarowicza to już się w Narwi kąpałem, tak było ciepło i to się utrzymywało, a teraz jest, albo gorąco, albo zimno nie ma temperatury pośredniej bo nadciągają fronty z północy, albo z południa i tak w kółko:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurecki napisał(a):

Mnie też pozytywnie wiosna nastraja ale nie teraz jak zimno i słońca nie ma.

Bez ciepła i słońca to licha wiosna...czekamy 😉

 

30 minut temu, DEPERS napisał(a):

Dzień dobry. Nie czujesz wiosny bo w Polsce jej za bardzo nie ma już od kilku lat, jest pora gorąca i zimna, a jeszcze 20 lat temu na dzień wagarowicza to już się w Narwi kąpałem, tak było ciepło i to się utrzymywało, a teraz jest, albo gorąco, albo zimno nie ma temperatury pośredniej bo nadciągają fronty z północy, albo z południa i tak w kółko:) 

Tak to prawda a zmiany temperatur w krótkim okresie czasy potrafią być spore. Niezbyt to korzystnie na mnie wpływa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2023 o 09:45, kia_ sportage napisał(a):

@Dryagan  wiem. 

 

A tak po za tym to kto został z dawnych użytkowników? Trochę mi tu pusto bez nich.  Forum juz nie jest takie samo. 

 

Nie no, trochę starych bywalców jest. Forum nie będzie takie samo, bo fora ogólnie odchodzą do lamusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, initium napisał(a):

 

Nie no, trochę starych bywalców jest. Forum nie będzie takie samo, bo fora ogólnie odchodzą do lamusa.

Pewnie ze są poukrywani pod nowymi nickami 😊

Myślę, że nerwica przetrwa patrząc nawet na to że się odradza obecnie. 

Zaburzenia niestety nie mijają a wręcz chyba mamy coraz bardziej zaburzone społeczeństwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Pewnie ze są poukrywani pod nowymi nickami 😊

Myślę, że nerwica przetrwa patrząc nawet na to że się odradza obecnie. 

Zaburzenia niestety nie mijają a wręcz chyba mamy coraz bardziej zaburzone społeczeństwo. 

Mamy, bo sobie wpajacie takie oprogramowanie którego nie nadążacie aktualizować i modyfikować, a świat prze i codzienność nie których wykańcza, a łącze internetowe jest wisienką na torcie porażki. Zyskujecie nie potrzebną🤔 nie umiejętnie interpretowaną świadomość za pomocą internetu i wprowadzacie się w różne poczucia. Nasycacie się telefonem i już nie macie na nic ochoty, pojawia się zmęczenie wypalenie i zwykłe czynności po woli powodują niechęć do ich wykonania, później wręcz ból i z tego w końcu zradza się lęk i stałe poczucie niepewności, powtarzanie słów ja nie dam rady, to mnie przerasta, dlaczego tak jest, skoro to zwykłe czynności które kiedyś sprawiały przyjemność? Mózg jest przesycony analizą gówna z telefonu i już zaczyna się bronić wprowadzając w różne stany, aby od tych zwykłych czynności odwieźć i wtedy nadchodzi LĘK i zastanawiacie się jak do tego doszło, a tak naprawdę sami sobie na to zapracowaliście. Nie wszyscy, ale większość, wybierając życie wirtualne , mózg będzie się bronił przed codziennością np właśnie lękiem. Niestety, ale mózg jest skonstruowany tak, aby egzystować w jednym życiu. Także trzeba się zastanowić co się wybiera, bo bedąc w życiu wirtualnym nie dacie sobie rady w powszednim🙏:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

Nie ma imprezy :P środek tygodnia, grzecznym trza być :P i iść spać :P 

Przyszedł pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechów dzieci... :P dzisiaj masz wyjatkowo wybaczane i obejdzie się bez osta za psusie imprezy :D

No to idziemy spać... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×