Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

fajny kubek @DEPERS

U mnie w okolicy tragedia, pewnie bedziecie slyszec w wiadomosciach

https://wiadomosci.onet.pl/lodz/atak-nozownika-w-domu-dziecka-w-tomislawicach-znamy-szczegoly/b7yxsdv

Pierwsza mysl ze z uciekl psychol z pobliskiego szpitala a tu "zawod milosny" i tacy mlodzi ludzie... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fobic napisał(a):

Potwierdzam, że dzisiejszej nocy był przymrozek -3 stopnie. Nie mogłem spać, więc o 5:00 wyszedłem na spacer i wszystko na ziemi było oszronione. Większe zbiorniki wodne parowały.. ciekawy widok.

Mmm piękny widok. Świat w nocy i pusty jest taki intrygujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Liber8 napisał(a):

Też ze wsi jestem, ziemniaki już sadzarką posadzone. Oprócz tego zbiory będą z krzewów porzeczki, maliny, agresty. Warzyw nie będzie bo jest inwazja ślimaków i nie ma jak się przed tym bronić.

Kwaskiem cytrynowym można obsypać dookoła ogródek i po ślimakach:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Liber8 napisał(a):

Też ze wsi jestem, ziemniaki już sadzarką posadzone. Oprócz tego zbiory będą z krzewów porzeczki, maliny, agresty. Warzyw nie będzie bo jest inwazja ślimaków i nie ma jak się przed tym bronić.

Ja daje sól 🤪 bo też miałam plagę, gorzej mam z mrówkami bo one to mi nawet w domu chodzą🤦 nic na nie nie działa. Ani ziemia okrzemkowa, ani ocet nic🤬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Ja daje sól 🤪 bo też miałam plagę, gorzej mam z mrówkami bo one to mi nawet w domu chodzą🤦 nic na nie nie działa. Ani ziemia okrzemkowa, ani ocet nic🤬

Ziemia okrzemkowa to była stosowana w granatach, jako zapalnik do trotylu. Chciałaś je wysadzić w powietrze 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DEPERS napisał(a):

Ziemia okrzemkowa to była stosowana w granatach, jako zapalnik do trotylu. Chciałaś je wysadzić w powietrze 😱

Ha ha, serio? 🤔 No siostra mi dała i mówi że sypie tym wszędzie na mrówki😅  

 

Dzień dobry tak swoją drogą. 

Dzisiaj spałam tylko jakieś 3 godziny😏 i już czuję tego skutek 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka ooo masakra taka alergia. Ja parę lat temu skóra  masakrycznie swędziała. Lekarka myślała że to alergia a po badaniach krwi okazało się że to swędzenie skóry jest od wątroby. Wątroba siadła od leków. Zaczołem brać Heparegen i po jakimś czasie swędzenie skóry ustąpiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka ooo masakra taka alergia. Ja parę lat temu skóra  masakrycznie swędziała. Lekarka myślała że to alergia a po badaniach krwi okazało się że to swędzenie skóry jest od wątroby. Wątroba siadła od leków. Zaczołem brać Heparegen i po jakimś czasie swędzenie skóry ustąpiło.

O to kurcze nie ciekawie. Ja to od lutego do jesieni mam jazdy, czasami tak że ledwo żyje mimo leków😏 u mnie to głównie zapchane zatoki, albo lejący katar, kichanie a najgorsze to oczy bo swędzą, pieką bolą i łzawią 😮‍💨 no o czasami przez to też astma atakuje😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×