Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Illi napisał:

Każdy post jest własnością autora, a usuwanie całych wątków w momencie kasowania pierwszego posta to błąd, który wp mialo usunąć...

Chyba za rzadko tu bywasz. Moje pojedyncze posty byly usuwane przez jednego z moderatorow, bo akurat kierunek rozmowy w ktory zmierzalam mu sie nie spodobal.

 

A co do wczesniejszej wypowiedzi twojej, wiele osob poznalo sie z tego forum w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, neon napisał:

Witam, u mnie ostatnio /cenzura/nik, nowa praca, duzo stresu i ogromna bezsennosc. Szukam ratunku w prochach 😑

u mnie to samo...tyle ze prochy juz nie dzialaja/ pól Nasenu/. podjelam decyzje ze rezygnuja z 1 pracy ktora wykancza mnie psychicznie. myslalam ze bedzie lepiej tyczasem jest coraz gorzej i  prawie nie sypiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ala1983 napisał:

Chyba za rzadko tu bywasz. Moje pojedyncze posty byly usuwane przez jednego z moderatorow, bo akurat kierunek rozmowy w ktory zmierzalam mu sie nie spodobal.

Częstość bywania nie ma kompletnie nic wspólnego z tym jak dobrze znam silnik, na którym postawione jest forum i jak to działa. Więc jeśli nie wiesz, to nie podważaj mojego słowa. Pojedyncze posty jak najbardziej można usuwać, więc nie wiem dlaczego akurat przytoczyłaś taką sytuację. Robienie OT w wątkach zawsze skutkuje usunięciem postów- zgodnie z regulaminem. 

 

5 godzin temu, ala1983 napisał:

A co do wczesniejszej wypowiedzi twojej, wiele osob poznalo sie z tego forum w realu.

 

Tak się zdarza, że wiem ile osób widziało się w realu. Też część osób poznałam na żywo, natomiast duża część zna się tylko online. 

 

Dzisiaj trochę więcej siły i czasu, więc chętnie posiedzę z Wami 🙂

 

@Melodiaa myślisz, że na fb więcej osób by było aktywnych? można za jakiś czas spróbować i tam podnieść grupę, jednak w tej chwili jako administracja skupimy się raczej na forum 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Illi napisał:

myślisz, że na fb więcej osób by było aktywnych? można za jakiś czas spróbować i tam podnieść grupę, jednak w tej chwili jako administracja skupimy się raczej na forum 🙂

Chyba zostałam źle rozumiana. 

Zapytałam czy można wrzucić link do forum na jakiejś grupie na fb dotyczacej zaburzeń. Być może by się ktoś skusił 😛

Edytowane przez Melodiaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dryagan napisał:

@Melodiaa o ile pamiętam było kiedyś konto nerwicy na FB, trzeba tylko poszukać, może jeszcze istnieje.

Znalazłem

https://www.facebook.com/nerwica

Profil założony jeszcze przez Shadow_no dawno dawno temu (znalazłem w poście z 2010 roku)

Martwy profil i nie o niego mi chodziło w zasadzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam o poranku z kawusią ☕. Mam dzisiaj ciężki dzień pod względem psychicznym, więc trzymajcie kciuki żebym przeżył 🙂 wprawdzie okazja radosna i sympatyczna, ale dla mnie mocno stresująca (kinderbal i goście). Muszę trzymać na wodzy moje fobie społeczne. 

Życzę miłego dnia wszystkim!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dryagan napisał:

Witam o poranku z kawusią ☕. Mam dzisiaj ciężki dzień pod względem psychicznym, więc trzymajcie kciuki żebym przeżył 🙂 wprawdzie okazja radosna i sympatyczna, ale dla mnie mocno stresująca (kinderbal i goście). Muszę trzymać na wodzy moje fobie społeczne. 

Życzę miłego dnia wszystkim!!!

Trzymam. Powiedzenia 🙂 wszystko będzie dobrze. O a kawy to ja bym się napiła ale nie chce mi się z łóżka jeszcze wstać 😅. Zimno jest brr chyba był przymrozek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Illi napisał:

 Pojedyncze posty jak najbardziej można usuwać, więc nie wiem dlaczego akurat przytoczyłaś taką sytuację. Robienie OT w wątkach zawsze skutkuje usunięciem postów- zgodnie z regulaminem. 

 

 

Tak się zdarza, że wiem ile osób widziało się w realu.

 

 

Nie bylo OT, a zwykla fanaberia moderatora. Nadal pisałam na temat.

 

Nie wiesz, ile osob widzialo sie w realu, bo nie jestes duchem swietym.

 

Jesli chodzi o nowy nabor to potrzeba za moderatorow ludzi dojrzalych i na poziomie, tak jak bylo za czasow Moniki i Wioli.

Nie chodzi o to, aby znalezc kogos kto ma po prostu troche wolnego czasu. Taka osoba musi miec do tego przede wszystkim predyspozycje i odpowiedni jezyk pisania.

Edytowane przez ala1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ala1983 nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na takim poziomie . 

Nie wiem jakie posty były usuwane, nie jest to sytuacja teraźniejsza. 

Odnośnie naboru odpisałam w przeznaczonym do tego wątku. 

Uwagi do obecnej pracy administracji w przeznaczonym do tego wątku. Zaznaczam, że interesują nas tylko bieżące sprawy, a nie wspomnienia sprzed 10 lat. 

 

Obecniw korzystam z pogody i spaceruję z Małą. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2022 o 20:06, ala1983 napisał:

@neon

Trzymaj sie, niedlugo na pewno bedzie lepiej.

 

Dzieki

 

W dniu 19.10.2022 o 21:15, shira123 napisał:

u mnie to samo...tyle ze prochy juz nie dzialaja/ pól Nasenu/. podjelam decyzje ze rezygnuja z 1 pracy ktora wykancza mnie psychicznie. myslalam ze bedzie lepiej tyczasem jest coraz gorzej i  prawie nie sypiam...

 

Tez tak myslałem, i tez jest tylko gorzej 😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dryagan napisał:

 

@ala1983Po czterdziestce to już z górki

Dryagan nie dobijaj mnie 😏🤪

A tak swoją drogą to hej.

Ja zrobiłam pizzę bo obiecałam dzieciom, więc od rana miałam zajęcie.

Godzinę temu, Melodiaa napisał:

Witam wszystkich 🙂

Po trzech dnia intensywnej pracy relaksuje się przy muzyce i kawie póki co...slodkie błogie sobotnie lenistwo.

Zazdroszczę 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×