Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, initium napisał:

Do dupy. Chce mi się płakać

Dokładnie tak było u mnie wczoraj. Czułem się jakbym był miażdżony pomiędzy dwiema ścianami.

 

Dziś jest... nagle lepiej. Można rzec, że dzień jak co dzień. Więcej luzu, przestrzeni. To wszystko bez udziału prochów, inaczej bym tutaj nie pisał.

 

24 minuty temu, Szczebiotka napisał:

Boli mnie gardło

Spróbuj Orofar MAX, powinien cokolwiek pomóc. Na resztę objawów nic nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fobic napisał:

Dziś jest... nagle lepiej

I widzisz 🙂 po burzy przychodzi słońce i oby tak zostało. 

3 minuty temu, Fobic napisał:

Spróbuj Orofar MAX,

A nawet to mam bo mi wczoraj w aptece dała. Mam też tabletki z podbiałem i tymiankiem. Płukałam też woda z solą i nic. Głowa mnie do tego boli,ehh.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj byłem na kolejnej wizycie u psychiatry przebiegła ona w/g mnie zaskakująco dobrze, coś na zasadzie więcej, niż tylko przepisanie leków na to co mi dolega. Dziś w sklepie zakupy, gotowanie i wieczorny spacer, więc już jest trochę lepiej. W Przyszłym tygodniu zaczynam psychoterapie w nurcie psychodynamiczna. 

Edytowane przez Lowrey22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbyłem pierwszą wizytę u psychologa/psychoterapeuty i odczucia umiarkowane na zasadzie, że po pierwsze wcześniej przyjął na 10 minut przed czasem, a jeszcze wcześniej tą wizytę zakończył, czyli nie trwała ona 50 minut, a dokładnie 42 minuty. Dzisiaj ogólnie pobudzony, a nie lubię tego stanu, więc tak średnio, ale bez tragedii.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety gorsze samopoczucie/niechęć. Ogólnie taki mam nadzieję, lekki zjazd w dół. Poza wizytą w sklepie po chleb nic więcej ciekawego się nie wydarzyło. No może po za nie udaną próbą zaśnięcia popołudniu na benzo:-)

Edytowane przez Lowrey22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×