Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Zle. Od popołudnia trzyma mnie panika stłumiona lekami ale mimo to jest zle. Ręce mi się trzęsą, boję się wszystkiego i niczego.

Dziś usłyszałam od rodzicielki bardzo przykre słowa. Poczułam iż wolałaby żeby mnie nie było, co pewnie jest prawdą bo byłam wpadką.

Wstydz sie mnie za moją chorobę. Ja też się siebie wstydzę.

 

:(

Edytowane przez tarantula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tarantula napisał:

Zle. Od popołudnia trzyma mnie panika stłumiona lekami ale mimo to jest zle. Ręce mi się trzęsą, boję się wszystkiego i niczego.

Dziś usłyszałam od rodzicielki bardzo przykre słowa. Poczułam iż wolałaby żeby mnie nie było, co pewnie jest prawdą bo byłam wpadką.

Wstydz sie mnie za moją chorobę. Ja też się siebie wstydzę.

 

:(

Przykro mi, że usłyszałaś takie okropne słowa od swojego "stwórcy". Taka wypowiedź musi być jak sztylet prosto w serce. Moja rodzicielka źle mnie traktowała, ale zawsze podkreślała, że jestem dzieckiem chcianym i oczekiwanym. Moja matka urodziła się jako córka panny. Jej rodzice nie zawarli małżeństwa. Nosiła inne nazwisko niż matka. Ojca widziała ze trzy-cztery razy w życiu. Ja nie znam dziadka. Cała ta sytuacja zaważyła na życiu naszej rodziny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest spoko, siedzę obecnie na L4, raz lepiej raz gorzej dużo pomaga wychodzenie na dwór. Zainteresowałem się ostatnio pisaniem i próbuje swoich sił w blogowaniu, może coś z tego wyjdzie zobaczymy. Tutaj np. artykuł o depresji który niedawno napisałem.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem po 12 w południe, 2 godziny później poszedłem się położyć(Ziewanie i brak siły na cokolwiek, pewnie zasługa Asertinu) i tak do godzinny 18 próbowałem zasnąć. Ogólnie kiepsko. Myślenie i rozmyślanie:-(

Edytowane przez Lowrey22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×