Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, spidi napisał:

Dzisiaj zajebiście 😁

Dzień pełen załatwień i wszystko ogarnięte bez żadnych lęków 

Chyba wreszcie leki zatrybiły 

Gratuluję! To bardzo dobra wiadomość która daje nadzieję innym że i u nich przy dobrze dobranych lekach może być dobrze 🙂 

Jakie leki bierzesz? Ja nadal nie mam tego wow, i zaczęłam wprowadzać jeszcze jeden lek 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jurecki napisał:

To lekarz Ci taki mix zalecił?

To SSRI i to drugie też SSRI.

 

 

Tak. Ja nie biorę nigdy leków bez konsultacji z lekarzem bo mi ciężko dobrać leki dlatego że biorę trochę innych na choroby przewlekle do tego czasami mam alergię na niektóre🤪 

Wiem że to SSRI, najpierw miałam małe dawki paro, później kazał zwiększać bo nic nie dawało. I nawet na 40 było tak sobie. Wzięliśmy i daliśmy 40 mg rano, bo tak to miałam na dwie dawki podzielone i ogólnie byłam cały dzień nie do życia, kompletnie nic mi się nie chciało i najlepiej to bym ciągle spała. No i na ostatniej wizycie lekarz stwierdził że nie chce mi zmieniać leku bo brałam go już kilka razy kilka lat wstecz, ale dorzuci ten drugi bo według niego on działa na coś tam innego czy jakoś tak i może dzięki niemu zyskam trochę motywacji i ochoty na robienie czegokolwiek innego niż spanie 😅 na razie trudno coś więcej powiedzieć, dwa pierwsze dni to był mega ból głowy, później miałam jakiś mega przypływ dobrego humoru i energii a teraz hmm fakt robię trochę więcej rzeczy niż wcześniej, ale jeszcze nie czuje tego czegoś. Mogło by być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jurecki napisał:

Klonazepamu?

 

@Szczebiotka acha rozumiem, to dobrze że przez lekarza masz to przepisane.

Ja biorę Oriven 150mg i Chloroprothixen  100mg wieczorem ale nie jest wcale różowo. Biore też od czasu do czasu Klona.

Nie znam tych leków. No u mnie też bajki nie ma. Klona też mam rodzinny mi zapisał zanim miałam wizytę u psychiatry ale nie wzięłam, za co w sumie sam psychiatra mi podziękował i kazał wyrzucić to 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×