Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ghoust

Użytkownik
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ostatnio starałem się o przyznanie mi renty socjalnej, jednakże dostałem odmowę. Badanie przeprowadzał lekarz internista. Od dziecka leczę się na depresję. I stąd moje pytanie. Jak wygląda trzyosobowa komisja w ZUS? Chodzi mi o to, jak wygląda komisja ? I czy ktoś z Was dostał rentę z powodu depresji nawracającej?
 2. Ja jestem osobą chwiejną emocjonalnie. Najgorszy u mnie jest lęk , praktycznie 24h/dobę. Wiem, że nic sie nie stanie, ale każdego pieprzonego dnia lęk nie opuszcza mnie pomimo zapewnień, że wszystko będzie w porządku. Życie to dla mnie jedna walka - z lękiem i niepokojem. I tak każdego dnia. Do śmierci.
 3. Niewyspany z niechęcią do dalszej egzystencji.
 4. Boli mnie głowa - a z tym bólem wmawiam sobie, że to coś poważnego...
 5. Jak często chodzicie do psychologa?
 6. Ja nie mam dnia żeby mnie coś nie bolało, nie strzykało. Wszystkie badania mam w porządku. Tylko wiecznie chodzę zmęczony, i z wiecznym bólami "chodzącymi" po całym ciele. Najgorzej jest rano - odczuwam lęk, a po południu wydaje mi się, że zaraz umrę. Wieczorem po godzinie 18:00, wszystko przechodzi, a w nocy chce mi się żyć pełnią życia.
 7. Zmęczony z powodu stresu, przed wizytą u nowego psychologa .
 8. Mam dokładnie to samo. Za każdym razem gdy uczęszczam na terapię daje mi to uczucie bezpieczeństwa. Tego że nie będzie oceniać, że nie będzie komentować, ani nie będzie postronna, tak jak w przypadku mojej rodziny. Przy moim terapeucie mogę rozmawiać swobodnie. Za każdym razem mówi mi, że mam telefon (do niej) i mogę się skontaktować. Ale potem nachodzi mnie myśl, że nie potrzebnie będę zawracać głowę.
 9. Źle. Od rana czuję niepokój we wnętrzu. Czuję, że któregoś dnia nie wyrobię i zrobię coś głupiego. Potrzebuję porozmawiać z kimś, a do psychologa dopiero za 2 tygodnie. Nie wiem co zrobię przez ten czas.
 10. Bezradność, bezsilność, wrogość.
 11. Jak ja grałem w Assasin's Creed to waliłem w blat. Myszka ani klawiatura nie ucierpiały , za to walenie w blat i oczywiście parę przekleństw zmotywowało mnie, że przeszedłem cały tryb fabularny.
 12. Pogoda pogodą, ja jestem szczerze powiedziawszy zmęczony - chcę aby wakacje już się skończyły. Codzienna pochmurna pogoda daje się we znaki. Ostatnio nawet książkę zacząłem czytać książkę.
 13. Denerwuje cię fakt, że gra jest za trudna? Nie ma czynności, które mogły by uspokoić przed rozgrywką, bo adrenalina podnosi się podczas gry, a nie przed. Zaklnij sobie kilka razy. Ja walę w blat i to pomaga.
 14. Przeglądając temat - dzisiaj po 2 miesięcznej przerwie rozpocząłem terapię (z powodu tego iż zaczynałem terapię grupową). Między czasie zmieniłem terapeutę, bo lekarz wysłal mnie na terapię grupową, z czego nic dobrego nie wyszło. Dzisiaj czuje się skołowany, czuję, że postąpiłem słusznie informując terapeutę o moim kryzysie. W końcu przez dwa miesiące nazbierało się we mnie złości, nienawiści, a jest tylko 40 minut na wyrzucenie żali. Za każdym razem gdy wyrzucam z siebie czarę goryczy zawsze płaczę - tak jak ujął to przedmówca.
 15. Ghoust

  Kryzys psychiczny - objawy.

  Wczoraj zadzwonili do mnie z pośrednictwa pracy . Pani zadawała mi różne pytania, począwszy od moich zainteresowań po umiejętności, co umiem i co potrafię wykonywać. Jestem sceptycznie nastawiony do pracy, ale powiedziała, że jeżeli będzie praca obsługa komputera (wpisywanie tekstu, przepisywanie) czy podobne rzeczy, to będą się kontaktować.
×