Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, initium napisał:

Moje życie nie ma sensu i chciałabym, żeby już się skończyło 

Nawet napisanie przez Ciebie tego, że Twoje życie nie ma sensu, ma sens bo inni czujący co Ty teraz nie czują się samotni:) nie wiem co Cię trapi kobietko, czy depresja lęki, ale pozbywszy się zaburzenia, sens życia sam przychodzi, chce się rozwijać, pracować, odpoczywać, nawet gadanie o głupotach sprawia przyjemność, odskocznie od obowiązków. Szczęście jest zawsze na wyciągnięcie ręki, tylko zaburzenia nie pozwalają po nie sięgać pełnymi garściami. Ja wygrzebałem się z takich czeluści, że nawet diabeł tam nie zaglądał, bo nie czułem już żalu nie zadawałem pytań dlaczego właśnie ja, tylko czułem się jak męczennik i czekałem na śmierć, a dostałem zielone światło które było w postaci świadomości z czym się mierzę. Czasem mam dość, ale wewnętrzna siła podnosi mnie do góry, odrodziłem się silniejszy. Obnaż co Cię trapi, uderz w to, a szczęście pojawi się samo:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kolejnej już 4 sesji psychodynamicznej i muszę powiedzieć, że poprawę poczułem po zrzuceniu przypiętych łatek, jakby ktoś zrzucił z moich pleców worek ze 100 kg węgla🤣 Poczułem pustkę i jakby wszystko schowało się do szafki, mam nadzieję, że niebawem schowam to do sejfu i nigdy więcej go nie otworzę. Generalnie jestem zaskoczony moim psychoterapeutą, który nakazał na sesji odrzucić, to wszystko, co mam w głowie i zapytał jak się czuję? Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że terapia może, tak szybko pomóc.

Edytowane przez Lowrey22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lusesita Dolores To jest to co czujesz w tej chwili. Czasami może wydawać się, że będzie to trwać wiecznie. Zamiast skupiać się na tym co czujesz teraz, może spróbuj sięgnąć pamięcią wstecz do najlepszych chwil w twoim życiu. Takich, kiedy czułaś czym jest szczęście, radość i chciałaś by trwało to wiecznie. Chyba każdy ma takie wspomnienia. Najczęściej z wczesnych lat. Ja nie mam takich wspomnień wiele, ale kiedy o nich pomyślę, łza potrafi zakręcić się w moim oku i czuję wtedy pewną ulgę. Jakkolwiek nie czułbym się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fobic napisał:

@Lusesita Dolores To jest to co czujesz w tej chwili. Czasami może wydawać się, że będzie to trwać wiecznie. Zamiast skupiać się na tym co czujesz teraz, może spróbuj sięgnąć pamięcią wstecz do najlepszych chwil w twoim życiu. Takich, kiedy czułaś czym jest szczęście, radość i chciałaś by trwało to wiecznie. Chyba każdy ma takie wspomnienia. Najczęściej z wczesnych lat. Ja nie mam takich wspomnień wiele, ale kiedy o nich pomyślę, łza potrafi zakręcić się w moim oku i czuję wtedy pewną ulgę. Jakkolwiek nie czułbym się wcześniej.

Nie dam rady. To boli bo już nie trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×