Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zabrać do szpitala


Betixa

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Hooded Spirit napisał:

ładowarkę na krótkim kablu do telefonu (długiego mieć nie można)

tam gdzie ja byłem nie można było mieć nawet krótkiego, wszystko zabierali - można było ładować tylko na dyżurce w określonych godzinach lub w nocy - to zależy od szpitala, dlatego warto się bezpośrednio dowiedzieć co potrzeba a czego nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hooded Spirit napisał:

ładowarkę na krótkim kablu do telefonu (długiego mieć nie można), maszynke do golenia do zdania, laczki, paste do ząbków, szczoteczke, ubrania bez sznurków, napoje i pożywienie (u mnie ala fast food nie mozna wnosić), ręcznik, żel do mycia itd

 

ja do tego bym dodała jeszcze piżamę, dużo majtek, dużo skarpetek, szampon do włosów,  herbata, kawa lub czekolada do picia, telefon komórkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubek warto mieć swój ale najlepiej metalowy albo plastikowy. Ze sztućcami to już gorzej, bo przeważnie nie pozwalają mieć własnych, chyba że plastikowe

woda mineralna 

Czego na pewno NIE MOŻNA mieć: Nie można mieć żadnych sznurków (np. przy bluzach), sznurówek, pasków, kabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szpitala bierz tylko te najgorsze, zapasowe rzeczy, bo w takich szpitalach mogą się zdarzać się kradzieże czy zaginięcia z niewiadomych powodów, szczególnie młodym ludziom. Mi ukradli klapki w łazience, a personel mi zabrał ładowarkę i ją zgubił. Naskarżyłem, to usłyszałem, że "personel nie odpowiada za rzeczy pacjentów". Także ostrzegam, żebyś nie była zaskoczona... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2022 o 11:37, Hooded Spirit napisał:

i pożywienie (u mnie ala fast food nie mozna wnosić)

A jakie jedzenie mogę wziąć ze sobą? Bo planowałam nie brać, ale teraz już nie wiem czy jakoś przeżyję tylko na szpitalnym jedzeniu, kuchnia jest tam dobra wg psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Betixa napisał:

A jakie jedzenie mogę wziąć ze sobą? Bo planowałam nie brać, ale teraz już nie wiem czy jakoś przeżyję tylko na szpitalnym jedzeniu, kuchnia jest tam dobra wg psychiatry

Każde, raczej nie spotkałam się z tym żeby czegoś zabraniali. Na oddziałach przeważnie są lodówki dla pacjentów (a że często to jedzenie znika bo kradną inni pacjenci to osobna historia).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×