Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, jestem tu rok i patrze po tych priwach i już z trzy osoby z którymi pisałem nie żyją. To dziwne forum.

Hehe, byś się skumał z ludem z hyperreal'a. Koleżanka w ciągu pół roku ustawiła się z trzema osobami, do żadnej nie dojechała, bo zdążyły się przekręcić. :mrgreen: Spiesz się kochać ludzi, tak szybko przedawkowują... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=-4AtBBVZ73U][/videoyoutube]

:D

 

Artemizja, będąc ścisłym, tylko w przypadku Reibena podszywanie - z INTELEM miało to "drugie dno", no ale już się przyzwyczaiłem, że Wy Moderatorzy nigdy nic nie kumcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag14, nie lękaj się. Prowokowanie homo erectusów do pokazania ich prawdziwej twarzy przestało sprawiać mi już radość. Wolę dyskutować ze swoim gatunkiem. Tak że bonsai, Honor i Ojczyzna niechaj będzie z Tobą! :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem PW. Nie kontaktowałem się przez e-mail, FB, GG (którego nie mam). Ciekawi mnie, jak sobie Magi43 vel xxsamotnaxx radzi teraz, bo pisała, że miała diagnozę ZA, jakiejś choroby psychicznej i silne natręctwa i była dość podobna do mnie, patrząc na rodzaj jej problemów psychiatrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×