Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
fresh escape

Siedzenie w domu

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, alone05 napisał:

siedzenie w domu jest przyjemne, można oglądać telewizję.

Popieram z zupelnoscia, po co ci platny yt skoro jest darmowy spotify?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.08.2019 o 21:52, emikado napisał:

To weź sobie na początek jakąś lekką, nie wymagającą myślenia, ani ponadprzeciętnej kondycji. Znudzi Ci się to sobie zmienisz na lepszą a przez ten czas zaadoptujesz się do nowego rytmu codzienności.

Jak narazie to najlepsze rozwiązanie, ale z tym ze ja nawet takiej prostej się boje. A przed zachorowaniem nie bałem się żadnej, byłem liderem grupy. Po polsku to brygdzista chyba. Boje się że sobie nie poradzę, ze ludzie będe sie ze mnie śmiać i się na mnie złośćić. Było by mi znacznie prosciej gdyby nie leki przed jazdą samochodem. Boje się ze spowoduje wypadek i mnie skonczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcesz siedzieć w domu, ale boisz się iść do pracy.

Moja rada - zacznij pracować z domu, da ci to poczucie, że chociaż siedzisz w domu, to robisz coś pożytecznego. Po kilku miesiącach przywykniesz do pracy i będziesz mógł ją zmienić, iść do pracy poza domem. A może jednak uznasz, że wychodzenie z domu jest potrzebne, ale niekoniecznie do pracy? Jak będziesz leżał i nic nie robił, to w dalszym ciągu będziesz czuł się tak samo. A pisanie o tym tylko to pogarsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie  sądzę aby pisanie o tym pogarszało mój stan. Jestem w rozsterce i potrzebuje najzwyczajniej dobrego słowa i otuchy żeby iść dalej. Robie sobie bilans zysków i strat. I wychodzi mi że do pracy iść lepiej. Ale jak słusznie żauważyłęś boje się. chyba sobie odpuszcze prace w tym roku. Pogrąze sie w picu piwa i od nowego roku zaczne myslec na poważnie o pracy. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi