Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

emikado

Użytkownik
 • Zawartość

  249
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

425 wyświetleń profilu
 1. emikado

  Siedzenie w domu

  To weź sobie na początek jakąś lekką, nie wymagającą myślenia, ani ponadprzeciętnej kondycji. Znudzi Ci się to sobie zmienisz na lepszą a przez ten czas zaadoptujesz się do nowego rytmu codzienności.
 2. emikado

  Zaburzenia a praca

  Mam zdiagnozowaną schizofrenię paranoidalną i pracuję, więc chyba można. Osobiście też uważam, że to pomaga w powrocie do zdrowia, normalności. Myślenie nie będę pracować, nie nadaję się do pracy bo mam schizofrenię moim zdaniem jest błędne.
 3. emikado

  Rola w związku

  Kiedyś wrzucałem tu arta, więc może przypomnę. Kobieta dynamit, mężczyzna fajtłapa. "Wykastrowałam faceta w 3 lata" https://kobieta.wp.pl/kobieta-dynamit-mezczyzna-fajtlapa-wykastrowalam-faceta-w-3-lata-6235460496479873a
 4. emikado

  Czy masz?

  Nie. Masz lutownicę?
 5. emikado

  NOWE Czy masz?

  Nie. Masz szalik?
 6. Jako nastolatek. Masz chęć na rollercoaster emocjonalny?
 7. emikado

  Skojarzenia

  Rosa.
 8. emikado

  zadajesz pytanie

  Za mundurem panny sznurem Lubisz mróz?
 9. To dobre pytanie. Czym tak naprawdę jest owa wiedza tajemna skryta przed ogółem. Agrippa znał się z jednym z prekursorów kryptologii, więc może jego dzieła są w istocie zaszyfrowane?
 10. Może zacznę. Jeśli Cykada chcę dać do zrozumienia, że właściwą drogą jest okultyzm to może wierząc w to, równocześnie staje się przed drzwiami za którymi jest umiejętność panowania nad energią. Może począwszy od elektromagnetyzmu. Może wymiana energii. Jak zabić własne ego przed 33 rokiem? Co dalej? Wyzwolenie się z okowów cielesności i wzniesienie ponad materię?
 11. emikado

  problemy z dzieckiem

  Weź napisz to jeszcze raz.
 12. Też masz problem. Było jej po prostu powiedzieć, żeby Ci pomogła. Na pocieszenie dodam, że aktualnie dwudziestolatkowie - w masowej ilości na viagrze jeżdżą. Takie czasy widocznie.
 13. Skoro to tylko kolega to o jakiej drugiej szansie piszesz? Był chory i tyle. Nie jest nijak zobowiązany, żeby spędzać czas w ogóle z Tobą. ..ale.. Zrozumiałem, że poznaliście się w necie, pisaliście i mieliście się spotkać. Zatem skoro nie przyjechał to widocznie nie jest Tobą zainteresowany.
×