Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

emikado

Użytkownik
 • Zawartość

  239
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

265 wyświetleń profilu
 1. emikado

  Liber Primus - ktoś tu nad tym siedzi?

  To dobre pytanie. Czym tak naprawdę jest owa wiedza tajemna skryta przed ogółem. Agrippa znał się z jednym z prekursorów kryptologii, więc może jego dzieła są w istocie zaszyfrowane?
 2. emikado

  Liber Primus - ktoś tu nad tym siedzi?

  Może zacznę. Jeśli Cykada chcę dać do zrozumienia, że właściwą drogą jest okultyzm to może wierząc w to, równocześnie staje się przed drzwiami za którymi jest umiejętność panowania nad energią. Może począwszy od elektromagnetyzmu. Może wymiana energii. Jak zabić własne ego przed 33 rokiem? Co dalej? Wyzwolenie się z okowów cielesności i wzniesienie ponad materię?
 3. emikado

  problemy z dzieckiem

  Weź napisz to jeszcze raz.
 4. Też masz problem. Było jej po prostu powiedzieć, żeby Ci pomogła. Na pocieszenie dodam, że aktualnie dwudziestolatkowie - w masowej ilości na viagrze jeżdżą. Takie czasy widocznie.
 5. emikado

  Dać szansę czy nie ? :/

  Skoro to tylko kolega to o jakiej drugiej szansie piszesz? Był chory i tyle. Nie jest nijak zobowiązany, żeby spędzać czas w ogóle z Tobą. ..ale.. Zrozumiałem, że poznaliście się w necie, pisaliście i mieliście się spotkać. Zatem skoro nie przyjechał to widocznie nie jest Tobą zainteresowany.
 6. emikado

  Rodzina się mną nie interesuje

  @Sad_Girl_15 Twoja sytuacja, czyli brak rozmowy w rodzinie to uwierz mi, jest normą. Ludzie nie rozmawiają ze sobą, ponieważ zwyczajnie boją się tak robić i w zasadzie nie wiedzą od czego zacząć, więc nie rozmawiają wcale.
 7. emikado

  Uprawiamy ogródek warzywno owocowy :D

  @Liber8 http://wino.org.pl/old/frames/maliny.html Działaj!
 8. emikado

  Co niszczy współczesnego mężczyznę?

  Co niszczy współczesnego mężczyznę? Cipka. To zawsze jest cipka.
 9. Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile właśnie wulkanów się budzi. Ostatnio Anak Krakatau na Indonezji, a jak walnie sam superwulkan Yellowstone to nas po prostu już nie ma. Kilkadziesiąt tysięcy lat temu jak walnął jeden z superwulkanów to na świecie zostało szacunkowo tylko kilka tysięcy ludzi.
 10. emikado

  Forumexpress-informacje z kraju i świata

  USA nie były tak blisko recesji od czasu wielkiego kryzysu finansowego Zaczyna na czerwono świecić się wskaźnik, który poprzedzał wszystkie recesje w USA od lat 50. W piątek różnica między 2- a 10-letnimi amerykańskimi obligacjami spadła na nowe minima w obecnym cyklu, przebijając poziom 28,30 pb. To poziomy nienotowane od 2007 r., czyli 11 lat. Takie zachowanie zbliża nas do inwersji krzywej rentowności - momentu, który ekonomistom jeży na głowie wszystkie włosy. czytaj dalej: https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/inwersja-krzywej-rentownosci-w-usa-czeka-nas-kryzys/s8sl7v8 Zaostrza się wojna cłowa. Czy przejdzie w konwencjonalną jak to ma w zwyczaju? Kiedy nastąpi mega krach i reset finansów?-bo wiadomo od dawna, że długów nie da się spłacić. Jaki scenariusz szykują nam decydenci świata - najczarniejszy? Żyjemy w ciekawych czasach...
 11. emikado

  Co z rolnictwem?

  Miastowi chcą przepędzić ze wsi ostatniego rolnika. Bo jego krowy śmierdzą. - Naskarżył na mnie sąsiad. Jak przepędzałem krowy przez ulicę, to wjechał autem w gówno. Krzyczał, że przeze mnie ma brud w garażu. Tak miastowi wykańczają rolników. Z 60 dostawców mleka zostałem tylko ja - mówi były sołtys wsi pod Jelenią Górą. https://wiadomosci.wp.pl/miastowi-chca-przepedzic-ze-wsi-ostatniego-rolnika-bo-jego-krowy-smierdza-6270519106606721a?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-4406983&utm_campaign=wykop-poleca
 12. emikado

  zniszczyłam sobie życie

  Jeśli nie brakuje Ci odwagi i cierpliwości to Twoje własne sumienie może być Ci mentorem. Jednak pamiętaj, że wtedy cała obecnie cywilizacja ludzka, będzie stała w opozycji do Ciebie. Na początku będzie Ci trudno po prostu. To czy zaczniesz słuchać własnego sumienia i uczyć się od niego to już zależy tylko od Ciebie. Co na tym zyskasz? Nie wiem. Może spokój ducha i wolność od różnorakich wewnętrznych demonów. Cóż.. Zawsze możesz przekonać się sama.
 13. emikado

  zniszczyłam sobie życie

  Będzie. Budujesz swoje życie na kłamstwie. Osoby, które znasz wkrótce z Twojego życia znikną i pojawią się nowe, a później znów kolejne a Ty będzie nabierała cały czas w tym wprawy. Jeżeli wszystko będzie uchodzić Ci bezkarnie (jak na razie) to będziesz żywiła przekonanie, że nic się nie stanie a stanie się na pewno - w najmniej spodziewanym momencie. Zwykle tak bywa właśnie. Prędzej czy później kłamstwo i tak wypływa. Być może w przyszłości kogoś poznasz, na kim Ci będzie zajebiście zależeć i pewnego dnia zdasz sobie sprawę, że masa z tego, co temu komuś powiedziałaś jest wyssana z palca, a jeśli tej osobie będzie też zależeć to uwierz mi, zweryfikuje wszystko. Będzie ból i cierpienie i może wtedy popełnisz faktyczne samobójstwo, bo wiesz jak to się mówi - najlepsze kłamstwa buduje się zawsze na prawdzie, a prawda zwykle boli, ale prawda jest tylko jedna.
 14. emikado

  Problem w związku - co dalej?

  Z czasem będzie gorzej. Istnieje inna ewentualność, ale to wymaga pracy nad sobą, własnym rozwojem, samoświadomością i oczywiście współegzystencją. Będziesz się męczyć, ale to Twój wybór i Twoje życie.
×