Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

emikado

Użytkownik
 • Zawartość

  251
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

452 wyświetleń profilu
 1. emikado

  cynthia

  cynthia doskonale Cię rozumiem. Przez chwilkę miałem jednak sens życia, ale popełniła samobójstwo i życie na powrót jest bez sensu. Co do wyjścia z domu. To nie samo wyjście z domu jest trudne, tylko życie poza murami. Od dziecka nerwica, introwertyzm. Za nastolatka wycofanie społeczne a następnie fobia społeczna i stany depresyjne. 6 lat temu schizofrenia paranoidalna. Co ciekawe zminimalizowała mi nerwicę, stany deprechy i fobię. Uciekłem z miasta na wieś, bo już nie mogłem wytrzymać tego wszystkiego i parę lat tam mieszkałem. Poznałem kogoś, ale ona też była chora na depresję i się zabiła. Obecnie nie mogę się przemóc do życia. Próbowałem. Teraz też kogoś poznałem, ale nie mam na to siły i chyba chęci. Aktualnie mieszkam poza krajem. Planuję z czasem ruszyć całkiem już w świat, bo skoro mi tak ciężko w nim żyć to może chociaż go zobaczę, ale pojawiła się kobieta i już mi się nie chce niczego w ogóle. Wegetuję. Praca, marihuana, rozmowa przez net albo telefon. Sen. Krótki urlop. Spotkanie. I od nowa to samo. Taka obecnie jest moja codzienność. W umyśle chaos. Brak mi siły na uporządkowanie, chociaż z grubsza wiem co mam robić i jak wprowadzać zmiany w życie. Chciałbym odejść, ale sam tego nie zrobię z różnych przyczyn, więc pozostaje tylko czekać do końca.
 2. emikado

  Siedzenie w domu

  Nie masz innej możliwości jak przełamać własny lęk. Kempiński napisał bodajże książkę o lęku - Lęk (nie jestem na sto pewny) - może pomoże. I jeszcze jedno. - puk puk - Kto tam? - STRACH! Otwierasz drzwi a tam nie ma nikogo. Jeśli masz grupę niepełnosprawności to możesz być może zacząć od pracy w zakładzie chronionym czy jakoś tak się to nazywa. Aklimatyzacja 2-3 miesiące i zmiana pracy na lepszą. Ewentualnie spróbuj przez tydzień-dwa zostać wolontariuszem gdziekolwiek. Kasy nie dostaniesz, ale się przełamiesz - tak myślę przynajmniej.
 3. emikado

  Siedzenie w domu

  To weź sobie na początek jakąś lekką, nie wymagającą myślenia, ani ponadprzeciętnej kondycji. Znudzi Ci się to sobie zmienisz na lepszą a przez ten czas zaadoptujesz się do nowego rytmu codzienności.
 4. emikado

  Zaburzenia a praca

  Mam zdiagnozowaną schizofrenię paranoidalną i pracuję, więc chyba można. Osobiście też uważam, że to pomaga w powrocie do zdrowia, normalności. Myślenie nie będę pracować, nie nadaję się do pracy bo mam schizofrenię moim zdaniem jest błędne.
 5. emikado

  Rola w związku

  Kiedyś wrzucałem tu arta, więc może przypomnę. Kobieta dynamit, mężczyzna fajtłapa. "Wykastrowałam faceta w 3 lata" https://kobieta.wp.pl/kobieta-dynamit-mezczyzna-fajtlapa-wykastrowalam-faceta-w-3-lata-6235460496479873a
 6. emikado

  Czy masz?

  Nie. Masz lutownicę?
 7. emikado

  NOWE Czy masz?

  Nie. Masz szalik?
 8. Jako nastolatek. Masz chęć na rollercoaster emocjonalny?
 9. emikado

  Skojarzenia

  Rosa.
 10. emikado

  zadajesz pytanie

  Za mundurem panny sznurem Lubisz mróz?
 11. To dobre pytanie. Czym tak naprawdę jest owa wiedza tajemna skryta przed ogółem. Agrippa znał się z jednym z prekursorów kryptologii, więc może jego dzieła są w istocie zaszyfrowane?
 12. Może zacznę. Jeśli Cykada chcę dać do zrozumienia, że właściwą drogą jest okultyzm to może wierząc w to, równocześnie staje się przed drzwiami za którymi jest umiejętność panowania nad energią. Może począwszy od elektromagnetyzmu. Może wymiana energii. Jak zabić własne ego przed 33 rokiem? Co dalej? Wyzwolenie się z okowów cielesności i wzniesienie ponad materię?
 13. emikado

  problemy z dzieckiem

  Weź napisz to jeszcze raz.
×