Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

emikado

Użytkownik
 • Zawartość

  246
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

363 wyświetleń profilu
 1. emikado

  Czy masz?

  Nie. Masz lutownicę?
 2. emikado

  NOWE Czy masz?

  Nie. Masz szalik?
 3. Jako nastolatek. Masz chęć na rollercoaster emocjonalny?
 4. emikado

  Skojarzenia

  Rosa.
 5. emikado

  zadajesz pytanie

  Za mundurem panny sznurem Lubisz mróz?
 6. To dobre pytanie. Czym tak naprawdę jest owa wiedza tajemna skryta przed ogółem. Agrippa znał się z jednym z prekursorów kryptologii, więc może jego dzieła są w istocie zaszyfrowane?
 7. Może zacznę. Jeśli Cykada chcę dać do zrozumienia, że właściwą drogą jest okultyzm to może wierząc w to, równocześnie staje się przed drzwiami za którymi jest umiejętność panowania nad energią. Może począwszy od elektromagnetyzmu. Może wymiana energii. Jak zabić własne ego przed 33 rokiem? Co dalej? Wyzwolenie się z okowów cielesności i wzniesienie ponad materię?
 8. emikado

  problemy z dzieckiem

  Weź napisz to jeszcze raz.
 9. Też masz problem. Było jej po prostu powiedzieć, żeby Ci pomogła. Na pocieszenie dodam, że aktualnie dwudziestolatkowie - w masowej ilości na viagrze jeżdżą. Takie czasy widocznie.
 10. Skoro to tylko kolega to o jakiej drugiej szansie piszesz? Był chory i tyle. Nie jest nijak zobowiązany, żeby spędzać czas w ogóle z Tobą. ..ale.. Zrozumiałem, że poznaliście się w necie, pisaliście i mieliście się spotkać. Zatem skoro nie przyjechał to widocznie nie jest Tobą zainteresowany.
 11. @Sad_Girl_15 Twoja sytuacja, czyli brak rozmowy w rodzinie to uwierz mi, jest normą. Ludzie nie rozmawiają ze sobą, ponieważ zwyczajnie boją się tak robić i w zasadzie nie wiedzą od czego zacząć, więc nie rozmawiają wcale.
 12. @Liber8 http://wino.org.pl/old/frames/maliny.html Działaj!
 13. Co niszczy współczesnego mężczyznę? Cipka. To zawsze jest cipka.
×