Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESKETAMINA (Spravato)


tepi

Rekomendowane odpowiedzi

---dostępna w aptekach??? , bupromorfina  czy eksketamina ?

 Tą pierwszą próbowałem dziesiątki razy leczyć swoje depresje i lęki ,,, zawsze pomagała . Opoidy i ich oplatająca sieć  ,,,, człowieku weż Ty się zastanów zanim coś napiszesz .

 W wyborczej to zawsze szukają tanich sensacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

niektórzy swoje smutki i depresje leczą alkoholem , 

 leczenie buprą to prawie takie samo leczenie . 

 

Kalebx zwany Gorliwym - weź już stąd idz, na hyperr. masz zryty beret bo brałeś wszystko i  bierzesz kilka leków na raz.
Niejesteś miarodajny bo efekty leków mieszają ci się z efektami odstawiennymi poprzednich leków i skutkami ubocznymi.

 

Onanizujesz sie na naszych oczach pisząc doktoraty.

 

Przyznaje Ci dr honoris causa i ...kierunek hyperr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 13:00, quester napisał:

Czy ktoś oprócz mnie stosował ketaminę dożylnie? Ja kupiłem na darknecie gram S-ketaminy i mam za sobą już jakieś 10 zastrzyków. Efekt psychodeliczny po paru sekundach od zastrzyku raczej nieprzyjemny, mocna dysocjacja i utrata kontaktu z rzeczywistością, dziwne myśli, ale to przechodzi o parunastu minutach. Później pojawia sie efekt przeciwbólowy (co jest dla mnie ważne, bo mam chroniczne bóle stawów skokowych). Po paru godzinach mam wrażenie, że byłem nieco bardziej rozluźniony i miałem lepszy nastrój, ale efekt chyba nie był zbyt mocny - jednak lepsze są do tego antydepresanty i pregabalina. 

 

Kupiłem S-ketamine, acz dowiedziałem się, że R-ketamina jest bardziej skuteczna. Następnym razem postaram się ją załatwić.

Ja miałam podawaną doustnie, efekty dosc wybiórcze, ale powróciła umiejętność śmiania się. Zawsze to coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą esketamine. Mam ciężka depresje od 7 lat. Mimo różnych leków, mieszanek, terapii mój układ nerwowy wcale się nie zregenerował. Jak ten lek będzie dostępny w Pl to pierwsza Polsce do psychiatry. Bylabym nawet sklonna wziąć udział w badaniach klinicznych. Niby jest ogłoszenie na stronie jednej z placówek, ale nie wolno mieć innych zaburzeń typu lękowe czy osobowości, co jest dla mnie dziwne. Depresji często towarzyszy lęk. Poza tym jedna osoba była na tych badaniach i kazali jej najpierw odstawić wszystkie leki, nie mogła spać więc ostatecznie jej tej esketaminy nie podali. A na angielskich stronach piszą że jak najbardziej trzeba i w trakcie i po przyjmować leki normalnie. Prędzej czy później ale kiedyś wejdzie na polski rynek. Jak to zajebiście byłoby znowu żyć. Póki co leki, terapia, praca własna i na pohybel życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie wszystko opisane

https://klinikiallenort.pl/esketamina-leczenie-depresji/

Koszt miesięcznego leczenia (dwa razy w tygodniu iniekcja) to 24 000 zł w początkowej dawce. Jeśli trzeba zwiększyć dawkę to trzeba dołożyć 1100 zł za dawkę bądź 3000 zł za dawkę 2x28mg. Leczenie podtrzymujące to 12 000 zł za miesiąc (iniekcja raz w tygodniu) plus koszty zwiększenia dawki w razie czego. Oczywiscie do tego jeszcze trzeba liczyć raz na 4 tygodnie ocenę stanu leczenia przez lekarza w tej klinice, nawet nie sprawdzałem ile kosztuje. Gdybym miał pewność, że to mi pomoże to wydałbym całe swoje oszczędności natomiast gdyby była lipa to chyba bym sobie strzelił w łeb.

Mam nadzieję, że będzie refundacja na tą terapię. Mam PSSD oraz silną anhedonie od ponad 6 lat po ssri, wypróbowałem prawie wszystko. Pomimo anhedonii płakać człowiekowi się chce jak takie coś czyta. Kto sobie może pozwolić na terapię która kosztuje 12 000 - 30 000+ zł? Prezydent Polski zarabia z dodatkami 20 000 zł brutto. To jest jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AnonimPSSD napisał:

Tutaj macie wszystko opisane

https://klinikiallenort.pl/esketamina-leczenie-depresji/

Koszt miesięcznego leczenia (dwa razy w tygodniu iniekcja) to 24 000 zł w początkowej dawce. Jeśli trzeba zwiększyć dawkę to trzeba dołożyć 1100 zł za dawkę bądź 3000 zł za dawkę 2x28mg. Leczenie podtrzymujące to 12 000 zł za miesiąc (iniekcja raz w tygodniu) plus koszty zwiększenia dawki w razie czego. Oczywiscie do tego jeszcze trzeba liczyć raz na 4 tygodnie ocenę stanu leczenia przez lekarza w tej klinice, nawet nie sprawdzałem ile kosztuje. Gdybym miał pewność, że to mi pomoże to wydałbym całe swoje oszczędności natomiast gdyby była lipa to chyba bym sobie strzelił w łeb.

Mam nadzieję, że będzie refundacja na tą terapię. Mam PSSD oraz silną anhedonie od ponad 6 lat po ssri, wypróbowałem prawie wszystko. Pomimo anhedonii płakać człowiekowi się chce jak takie coś czyta. Kto sobie może pozwolić na terapię która kosztuje 12 000 - 30 000+ zł? Prezydent Polski zarabia z dodatkami 20 000 zł brutto. To jest jakiś żart.

Haha to jakaś kpina brak słów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Patryk29 napisał:

Haha to jakaś kpina brak słów 

Kur.. nawet tysiąc za jedną dawkę  to by było dużo, ale 3 koła za jedną jedną to jakaś tragedia w pięciu aktach.

Znam gościa który to brał w ramach badania klinicznego i było zero działania w ciągu całego miesiąca.Jedynie w pierwszym dniu po podaniu przez minutę odczuwał euforie i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AnonimPSSD napisał:

6 miesięczna kuracja może kosztować nawet 150 000 zł, wszystko zależy jakie dawki w kolejnych miesiącach. A ja narzekałem kilka lat temu na cenę wellbutrinu 😅

Już widzę jak Nfz wręcz pragnie to refundować ludziom  chorym buhaha 

Edytowane przez Patryk29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Patryk29 napisał:

Znam gościa który to brał w ramach badania klinicznego i było zero działania w ciągu całego miesiąca.Jedynie w pierwszym dniu po podaniu przez minutę odczuwał euforie i tyle 

 faktycznie pisał tu jeden Gościu , który brał to chyba w aerozolu do kichawy i uj wielki mu to dało . W ramach testów klinicznych za free . 

 150 000zł , dobre , ciekawe czy kogoś znajdą , ,, jak nie zejdą z ceny do 15 koła max to chyba sami będą niuchać  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2020 o 17:36, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 faktycznie pisał tu jeden Gościu , który brał to chyba w aerozolu do kichawy i uj wielki mu to dało . W ramach testów klinicznych za free . 

 150 000zł , dobre , ciekawe czy kogoś znajdą , ,, jak nie zejdą z ceny do 15 koła max to chyba sami będą niuchać  .

odezwij sie. Jestes poszukiwany 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem Amerykańskie fora internetowe i ludzie  różnie oceniają ten lek. Większość nawet negatywnie, że nic im nie pomaga i na nich nie działa. Poniżej wklejam link. Jak ktoś czai angielski może sobie poczytać.

https://www.drugs.com/comments/esketamine/spravato.html

W ulotkach jest wszystko ładnie popisane. W każdym biznesie czy to produkcja kurczaka i faszerowanie go sterydami czy polityka czy  medycyna to z ludźmi się nikt nie będzie liczył. Każda firma patrzy na sprzedaż i kasę. Żeby nie było mocnej pompki i grubego rozczarowania ;) . Jak cena spadnie do rozsądnej to może jakoś przetestuje na sobie. Życie jest tak paskudnie skonstruowane ,że ciągle trzeba się z czymś użerać.

Edytowane przez __Jack__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×