Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ebichu

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy ktoś wie, kiedy będzie dostępny zamiennik Welbox? Jeden miesiąc jest, drugiego nie ma nigdzie.
 2. ebichu

  OT

  Oj chiałbym tak, żeby mój psycholog flirtował ze mną. Żeby chiał/ała coś więcej. To zakazane, ale jakie ekscytującące. Dlaczego kobiety, które są tak pewne siebie, nie deklarują, że tego chcą. Choćby wykorzystania. To jest naprawdę ok. Nawet nie wiesz, ile z tego czerpię. Tak, chiałbym, żebyś wykorzstała mnie. Czy to coś poniżającego? Właśnie, że nie. Na tym etapie wiemy, że liczy się nasza człowieczeństwożyczlicziwość. Co tu drążyć, jak oboje tego chcemy. O konsekwencjach pomyślimy później. That's ok? Tak, napisz do mnie. To nic. Obiecuję, że nie będę się nad tym zastanawiał, ani czyni bog wie jakich filozofii. We know about thats going happpend
 3. ebichu

  ESKETAMINA (Spravato)

  Ktoś próbował tego specyfiku?
 4. Benzo wykryją we krwi lub moczu. I wtedy się zacznie - że nie powinno się pod wpływem leków, że to wręcz usiłowanie zabójstwa. Potem powołają biegłego, że benzo uspokajają, otępiaja, czy gdyby nie wziął, to prowadziłby lepiej /chociaz to bez zwiazku z przyczyna/. Cała sprawa benzo i benzo. Że gdyby nie benzo, to inaczej ułożyłby sobie życie.
 5. Po benzo /w niedużych dawkach/ to nawet lepiej się jeździ. Znika lęk i człowiek ma mniej zaburzoną percepcję niż jazda przy jednoczesnym lęku.
 6. Daj proszę wskazówki, jak zrobić tę waporyzację. Do tej pory wiedziałem, że zioła na bazie alkoholu są skuteczniejsze niż parzone w wodzie. Ale jak to palić/waporyzować - nawet nie wiem czy to to samo. Jako baza służą te standaryzowane tabletki ziołowe, czy w innej formie?
 7. Wskazana jest pregabalina, gdy dzień źle się zaczyna.
 8. Taki typowy tępy napędzacz. Nie ma żadnej magicznej mocy na samopoczucie i nastrój, ale myśle, że jego stosowanie powinno być uzależnione od stanu pacjenta. Jeśli ktoś ma ciężką depresję i ma kłopoty, żeby pójść do tej pracy /wow, nie rezygnować z pracy to swoją drogą sukces niezależny od leku/, to lek dodaje energii. Różnie na mnie działał. Kiedyś odczuwałem to jako dodatkową przyczynę poddenerwowania i odstawiłem. Teraz biorę ponownie - ale wykorzystuje lek źle. Zamiast pracować nad sobą, więcej pracuje zawodowo. . Zwiększona agresja, nerwowość na pewno. Nie tyje się, u mnie wręcz nie mogę patrzeć na jedzenie. Jest też stosowany na rzucanie palenia i myślę, że może być skuteczny. Nie mam w ogóle potrzeby zrelaksowania się chociażby jednym piwem. Jakby likwidował uzależnienia /poza netem oczywiście:)/ W przeciwieństwie do innych leków- działa od razu. Firma musiała mocno lobbować, żeby zezwolono na sprzedaż leku. Chemicznie jest z grupy katynonów, czyli taki legalny dopalacz /czy najlepszy - nie wiadomo/
 9. ebichu

  ESKETAMINA (Spravato)

  Kiedy wreszcie ta esketamina będzie dostępna? Czy ktoś z Was brał udział w jakimś badaniu klinicznym i może potwierdzić czy działa/nie działa?
×