Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gadka trochę od rzeczy.


날라리

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim się przywitam chciałabym tylko powiedzieć, że znalezienie tego forum było dla mnie jak objawienie. Dużo tego typu miejsc w internecie to już dawno nie aktywne wątki, więc cieszę się, że można spotkać jeszcze jakieś aktywne osoby :smile:

 

Tak więc witam. Niedługo skończę 20 lat a z "problemami" borykam się od 5 lat. Wolę użyć słowa "problem" gdyż do teraz nie wiem, na co choruję. Miewam wzloty i upadki jak każdy, jednak od długiego czasu nie potrafię żyć całkowicie normalnie, beztrosko, jak to osoby w moim wieku powinny mieć w zwyczaju. Aktualnie przeżywam drugi najgorszy okres mojego życia, wszystko co czułam, wszystkie negatywne emocje pojawiły się ze zdwojoną siłą. Do zdiagnozowanej nerwicy doszły objawy typowo depresyjne, jednak pragnę uniknąć samodiagnostyki w tym względzie. Bardzo chciałabym, aby to forum stało się również miejscem do mojego wygadania się, nawet jeśli nikt nic na dany temat mi nie odpowie- miło jest po prostu napisać co siedzi na sercu. Mam nadzieję, że zbiorę w sobie tyle odwagi, by zasięgnąć pomocy u specjalisty.

 

Z trochę przyjemniejszych rzeczy to napiszę, że interesuję się makijażem oraz kulturą dalekiego wschodu. Dodatkowo słucham na potęgę róóóóżnych gatunków muzycznych- nic mi nie straszne w tej dziedzinie ;)

 

Tak więc jeszcze raz- dzień dobry wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wszystko co czujesz wszystkie emocje które teraz siedzą w Tobie możesz tutaj opisać na tym forum znajdziesz tutaj osoby które przeżywają podobne odczucia i będą mogli wesprzeć Ciebie może podpowiedzą Ci jak sobie radzą z emocjami jak z nimi funkcjonują na co dzień. Emocje są nie odlacznym elementem człowieka w zależności od tego co czujesz są różne sposoby kontrolowania ich. Ja też tak mam w zależności od tego co czuję dobieram odpowiedni sposób kontrolowania ich nie zawsze to się udaje ale trzeba próbować nigdy się nie zrażać. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×