Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie normalne porady dla prawiczka


Rekomendowane odpowiedzi

ale po 40tce w obliczu świadomości podstarzalego mocno ciała? Odpuść.

 

Kobiety sa najatrakcyjniejsze po 30 i dalej. Sa swiadome siebie i wlasnego ciala. I zapewniam Cie o wiele lepsze w seksie niz dwudziestoletnie. Do tego przejawiaja wieksza aktywnosc w tych sprawach co rownowazy wasze spadajace po 30 libido. A ich cialo jest rownie piekne co u wiele mlodszych kolezanek.

 

http://www.lolmania.pl/lol/47222/61-latka-robi-sesje-zdjeciowa-w-stroju-kapielowym-ale-tylko-spojrz-gdy-sie-odwroci.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety sa najatrakcyjniejsze po 30 i dalej. Sa swiadome siebie i wlasnego ciala. I zapewniam Cie o wiele lepsze w seksie niz dwudziestoletnie. Do tego przejawiaja wieksza aktywnosc w tych sprawach co rownowazy wasze spadajace po 30 libido. A ich cialo jest rownie piekne co u wiele mlodszych kolezanek.

 

Widzę u Koleżanki silny mechanizm zaprzeczenia. No cóż, nie będę polemizował. Z tego jednak co sobie przypominam, na matki dziewczyn w wieku 17-20 lat patrzyłem jak na stare, zużyte raszple niewarte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety sa najatrakcyjniejsze po 30 i dalej. Sa swiadome siebie i wlasnego ciala. I zapewniam Cie o wiele lepsze w seksie niz dwudziestoletnie. Do tego przejawiaja wieksza aktywnosc w tych sprawach co rownowazy wasze spadajace po 30 libido. A ich cialo jest rownie piekne co u wiele mlodszych kolezanek.

 

Widzę u Koleżanki silny mechanizm zaprzeczenia. No cóż, nie będę polemizował. Z tego jednak co sobie przypominam, na matki dziewczyn w wieku 17-20 lat patrzyłem jak na stare, zużyte raszple niewarte uwagi.

Ludzie posuwają się coraz dalej w prezentowaniu dna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po 40tce w obliczu świadomości podstarzalego mocno ciała? Odpuść.

 

Kobiety sa najatrakcyjniejsze po 30 i dalej. Sa swiadome siebie i wlasnego ciala. I zapewniam Cie o wiele lepsze w seksie niz dwudziestoletnie. Do tego przejawiaja wieksza aktywnosc w tych sprawach co rownowazy wasze spadajace po 30 libido. A ich cialo jest rownie piekne co u wiele mlodszych kolezanek.

 

http://www.lolmania.pl/lol/47222/61-latka-robi-sesje-zdjeciowa-w-stroju-kapielowym-ale-tylko-spojrz-gdy-sie-odwroci.html

Choć nie wiem, jak bardzo próbowała byś negoawać, kobiety po 30 nie będą atrakcyjniejsze dla mężczyzn niż dziewczyny 20-30. W każdej ankiecie, badaniach rozmowach wychodzi, że facetom(bez względu na wiek) najbardziej podobają się dziewczyny 22-25. Ale oczywiście zadbana 30 jest super! Jak moja T naprzykład :105:

 

mhrps napisał parę słów prawdy więc został chamem i prostakiem. Legitnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej jeśli kobieta nie wyszła za mąż do 25-ego roku życia to wieszczono jej staropanieństwo. Teraz ta granica trochę się przesunęła, jednak niezmiennym pozostaje fakt, że przeciętna trzydziecha nie wygra konkurencyjnie z przeciętną dwudziechą, a już zwłaszcza jeśli ciągnie ze sobą sporaśny "bagaż" życiowy i nie mam tu na myśli wyłącznie kilkuletniego przychówku w mnogiej ilości. Co do ryczących 40-tek to uogólniając - z tyłu liceum, z przodu muzeum.. i jakoś nie bardzo rozumiem wiejskiegofilozofa, ale cóż - kto co lubi. Wiem, cham ze mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhrps napisał parę słów prawdy więc został chamem i prostakiem. Legitnie

 

Zostal chamem i prostakiem nie za to co napisal tylko w jaki sposob a to znaczaca roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostal chamem i prostakiem nie za to co napisal tylko w jaki sposob a to znaczaca roznica.

 

Zrobiłem małą retrospekcję i opis z punktu widzenia nastolatka. Dzisiaj wcale tak nie sądzę. Poza tym zważ, że dyskusja dotyczy przygodnego seksu, nie miłości partnerskiej z przywiązaniem emocjonalnym. Uważam, że zbyt surowo mnie portraktowałaś. No ale cóż, biorąc to na klatę, nie biję się w piersi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostal chamem i prostakiem nie za to co napisal tylko w jaki sposob a to znaczaca roznica.

 

Zrobiłem małą retrospekcję i opis z punktu widzenia nastolatka. Dzisiaj wcale tak nie sądzę. Poza tym zważ, że dyskusja dotyczy przygodnego seksu, nie miłości partnerskiej z przywiązaniem emocjonalnym. Uważam, że zbyt surowo mnie portraktowałaś. No ale cóż, biorąc to na klatę, nie biję się w piersi ;)

 

Potraktowalam Cie znacznie lepiej niz ty... cytuje: stare, zuzyte raszple, niewarte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Z tego jednak co sobie przypominam, na matki dziewczyn w wieku 17-20 lat patrzyłem jak na stare, zużyte raszple niewarte uwagi.

Starzejemy się Brachu , ,, niedługo 50 latki będa dla nas w kwiecie wieku ( oczywiście jak będziemy mieli po 60 ) :lol:

 

Fakt, abstrahując w drugą stronę - miałem kolegę na studiach, który często powtarzał, że po 40-tce strzeli sobie w łeb. Narcyz z niego był niesamowity. Prawie jak niektóre panny na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej bez wartościowania uznać, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Jeden woli dwudziestki, drugi woli trzydziestki, trzeci woli chłopców, czwarty woli własną rękę, piątego to w ogóle nie interesuje. Każdy przerabia teraz inną lekcję, więc i ma inne upodobania. Dopóki nie robi nikomu krzywdy - jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, ja mam najlepsza porade. pozostan prawiczkiem. nie musisz nic zmieniac badz sobą :great:

 

Oj,radykalnie :D

ale po 40tce w obliczu świadomości podstarzalego mocno ciała? Odpuść.

 

Kobiety sa najatrakcyjniejsze po 30 i dalej. Sa swiadome siebie i wlasnego ciala. I zapewniam Cie o wiele lepsze w seksie niz dwudziestoletnie. Do tego przejawiaja wieksza aktywnosc w tych sprawach co rownowazy wasze spadajace po 30 libido. A ich cialo jest rownie piekne co u wiele mlodszych kolezanek.

 

http://www.lolmania.pl/lol/47222/61-latka-robi-sesje-zdjeciowa-w-stroju-kapielowym-ale-tylko-spojrz-gdy-sie-odwroci.html

 

Kiedyś stara była już 30 latka,dziś 40 latka to młoda babka.

Między 30 - 50 są najatrakcyjniejsze, tajniki tego przedziału wiekowego zawarte są w dobrze wszystkim znanej kategorii - milf :D

MILF ,jedna z kobiet.Pisała mi,że to chamskie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILF ,jedna z kobiet.Pisała mi,że to chamskie

Bo taką tematykę można podejmować np. w barze z kumplami, na forum też jeszcze ujdzie, ale jak rozmawiasz 1 na 1 z kobietą, to tak, jest to chamskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILF – akronim pochodzący od słów mom I’d like to fuck (mamuśka, którą chciałbym przelecieć).

To taka mama Stiflera :smile:

 

wiejsjifilozof cos ty tej kobiecie powiedzial :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×