Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

nie obieraj stanowiska defensywnego

 

Nawet zaczął mnie uczyć takich rzeczy. :D Przecież każdy to wie (tylko czasem zapomina). Śmieszne to jest, to tak jakby kolega z ławki na studiach tłumaczył mi ile to jest 2x2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bądź sobą, po co udawać?

 

To znaczy co robić, ciągle lizać pupę szefowej? :D Na pewno sobie zaskarbisz, nie wątpliwie ale czy będziesz sobą? To jesteś Ty? Forumowy przydupas szefowej, to jest Twoja prawdziwa identyfikacja? Ja myślę, że ktoś, kto się ciągle podlizuje szefowej nie jest sobą, musisz mieć w tym interes. Musisz myśleć takimi kategoriami: "Jak będę ciągle zagadywał Lilith to będę miał fory na forum, jest spora szansa, że Lilith mnie polubi i będzie na mnie patrzeć przychylnym okiem a zwłaszcza jak ja będę przychylnie wobec niej się wypowiadał". To jesteś prawdziwy Ty? Serio??? Bycie czyimś przydupasem definiujesz jako bycie sobą??? To to jest to właśnie? Bycie sobą? Gratulacje. Mam wrażenie, że Twoje pisanie z Lilith jest w Twoim (ukrytym celu) pokazywaniem się całemu forum: "Patrzcie na mnie, piszę z Lilith ona mi odpisuje, ba, nawet wchodzimy w dłuższe dialogi, zobaczcie Ona mnie lubi, ja jestem ważny, szanujcie mnie na tym forum" To jesteś prawdziwy Ty??? Twoja prawdziwa twarz? Żenada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariusz75, haha, myślę, że wyjaśniłeś już wszystko... nie ma co tłumaczyć! :mrgreen: Życzę Ci tylko abyś nigdy nie spotkał takiego jak Ja w realu! :twisted:

 

Tak jak myślałem, facet zesrał się w majty :lol: A później jeszcze realem mnie straszy :lol: Jak byś miał jaja to byś napisał co to znaczy być sobą, wypomniałeś mi, że nie jestem sobą więc zobliguj się do wytłumaczenia tego zagadnienia, w szeroki, mądry i wyczerpujący sposób. Zaczynasz jakiś temat, później ja proszę Cię pięknie abyś zabłysnął a Ty nic. Jak już otworzyłeś jadaczkę to już mów dalej, do końca, tylko mądrze a nie wymiękasz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed kompem w samych gaciach

 

bez gaci, wszyscy w domu chodzimy bez gaci, jeden tata, drugi tata i dwóch braci ;)

 

wiesz co, zwijaj swoje kijki

 

dlaczego? jak to, nie wyganiaj mnie stąd proszę, mogę jeszcze trochę zostać tutaj, byłem grzeczny przecież, to nie to co myślisz, AJLOWIU, nie bij proszę :D

 

Ty jesteś dla mnie mały!

 

Ja wiem, że jestem mały, przykro mi z tego powodu, myślałem, że mnie jakoś wesprzesz, sprawisz, że będę większy, fizycznie i mentalnie, użyjesz swojej mocy, wszak wielki z Ciebie człowiek, miałeś być moim guru, zawiodłem się :roll:

 

nie będę tracił na Ciebie czasu, bo mi go szkoda na takiego kogoś jak TY!

 

Ponownie mi przykro, myślałem, że na forum się wspieramy. Ja Ciebie wsparłem, to myślałem, że Ty też mnie wesprzesz. Dlaczego mną gardzisz? Nie rań mnie proszę ;)

 

ale mimo wszystko, życzę powodzenia!

 

A to się cieszę, bo już się wystraszyłem, że mnie nie lubisz, Ty jednak jesteś spoko gość :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, obydwoje taplamy się we własnym gównie, zauważyłeś? Ta cała nasza wymiana zdań, toż to czyste pływanie w gównie. Nie chciałem tego. Wybaczysz mi przyjacielu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, jak jeden mały troll może zmienić bieg wydarzeń w czyimś życiu. Wystarczy, że przyjdzie nasra tylko małą kupkę a jeżeli się w to wciągniesz to zamiast pływać w rozkoszy to taplasz się w gównie. Człowiek pomimo tylu lat doświadczeń z tymi gnidami jeszcze się na to łapie, tych oczywistych trolli odrzuca się od razu, jednak co niektórzy są coraz to subtelniejsi. Nie znasz dnia ani godziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jakbym rozpętała II wojnę światową...ehhh :roll:

 

Ty? Nie żartuj. Powinienem posłuchać Twojej rady ;) No ale cóż, tak bywa czasem. To jeszcze jedną radę miałaś mi dać z tego co pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się czytać nie chce, moze kiedyś.

 

Ja juz teraz z dwoma osobami co wyszly utrzymuje kontakt :) Mają nas odwiedzić niedlugo.

Naprawdę trafilam na "turnus" z wyjatkowo fajnymi osobami. Wychodzę jakos w przyszlym tygodniu, moze jeszcze ktos fajny przyjdzie, na razie sami alkoholicy z dps'u :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec oberży, koniec stonogi, koniec remixów, koniec wszystkiego :(

 

Stonoga został osadzony w więzieniu i jedyne co mu zostało, to wydzierać się i obrażać Kaczyńskiego zza krat :D

 

[videoyoutube=yP1p56Dn1AI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się kapnęłam, że pare dni temu byłaby rocznica powstania tego wątku :|

 

Co to za temat i ocb? To klon spamowej i nocnych darków? :P

Tylko tu się odbywały kłótnie a nie luźne pogawędki :P

W dużym uproszczeniu oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×