Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

TAK WIEM

I CO???

Inaczej nie mogłam. Tak, oczywiście, wiec teraz jest zła, niedobra, glupia, bo sie pocielam tak??

 

Wątpię, zeby wypuscili, jest na to 10% szans pewnie potraktują to kurwa jako probe samobojcza, a to ze powiem ze nje będą tylko traktowali jak klamstwo i falszowanie prawdy.

Bede miala drugi termin w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasluzylam, no kurwa.

 

Jak masz ochote mozesz mnie odwiedzic i zrobix mi na co zasluzylam. Wez ze soba noz, patelnie i zrob co uwazasz ze sobie zasluzylam

Bo to, oczywiście wszystko moja wina.

Wszystko jest moja wina.

Dlatego najlepiej sie zabiję.

Skoro jestem wszystkiemu winna, zaburzeno, leczenie bedzie trwalo LATAMI i będzie potrzeva ku temu mnostwo mojej sily i zaagnazowania.

Nje stac mnie na to.

Jestem slaba, glupia i cholernie krzywdząca wszystkich. Wszyscy maja do mnie pretensje. Ze sie pocielam, ze mam balagan, ze sie nie ucze, ze sie alienuje, caly czas wyrzuty sumienia, ze że zrobiłam cos źle.

Nic, tylko strzelic sobie samoboja.

Nie zalezy mi na zyciu, nie zalezy mi na przyszlosci, po co. Starczy mi zycia, przezylam 80% wiecej niz wszyscy nastolatkowie a i dorosli.

Mam dosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, nie jesteś zła, niedobra, głupia itd. Sporo z nas Cię lubi i uważa za dobrą osobę. Ale wiesz, że cięcie się nie działa na Twoją korzyść i skoro poszłaś tam po pomoc, to trzeba starać się oprzeć autodestrukcji. Wiem, że to dla Ciebie niełatwe i to nie jest żaden wyrzut z mojej strony ani Cię nie obwiniam. Stało się i się nie odstanie, ale postaraj się więcej nie robić sobie krzywdy. Proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem od tak przestac sie ciąć, musze jakos się wyladowac.

Czy uzalam się? Nie wiem, don't care, nie bylo to w kazdym razie moim zamiarem. Moim zamiarem napisanie tutaj tych postów byla odpowiedź na post Caricy, który mnie wkurzył.

I nie, nie upajam, nie czuję się jak ofiara otoczona współczuciem.

I nad czym mialabym sie uzalac? Napisz mi, bo ja nie mam pojęcia nad czym.

 

Ogolnie izolatka to git sprawa, nie mogę miev większości swoich rzeczy ale mam "wlasny" pokoj, zero chrapania i kamery, wiec nikt mi nic nie ukradnie.

To, ze napisalam "jestem w izolatce" bylo moim zamiarem zeby sie z tego pośmiać, poopowiadac historyjki i takie tam.

 

C&S, Ḍryāgan, Michellea, dzięki za mile słowa. :)

 

To jest ogólnie magia. Jestem w domu - wymagaja ode mnie wszystkiego, nie zauważa nikt zebym miala jakikolwiek proble.. W szptialu - cala rodzina sie martwi i pyta jak sie czuję.

To jest jednak mile, bo czuję sie zauważona przez nich.

 

Czuje sie dużo lepiej tutaj, niz na zewnatrz. Nie wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niw tylko. Chociaż wiadomo, pielęgniarki w wiekszoscj są nieprzyjemne, to ta rzeczywistość jest milsza i łatwiejsza. Rytm w dobowy, w ktory się wchodzi. A pewnie dlugo tutaj posiedzę.

Na szczęście, zaprzyjaznilam sie z paroma fajnymi osobami. Wczoraj, dzien po cieciu, mialam pierwszy raz od przybycia dobry humor i ochote bycia z ludzmi :) gralismy w monopol i karty.

 

Tez jest fajne to, ze np z jedna ciocia widze sie dwa razy w roku, a ona jest terapeutka i pracuje tu niedaleko i przychodzi prawie codziennie do mnie :) I naprawde, rozmowy z nią mi pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słaba coś ta majowka, wyszedlem na miasto patrze a tu same parki spacerują, tylko się wkurzyłem i w tył zwrot do domu :?

 

paramparam, zostań moją e-dziwczyną -.-

na realny związek nie jestem jeszcze gotowy ale tak internetowo moża by troche pohasać c nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sam raz, żeby móc się zaniedbać całkowicie i przesypiać całe dnie.

Albo nie móc spać w nocy, bo można odespać w dzień.

 

Do tego zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, zostań moją e-dziwczyną -.-

 

Ja też bym chciał jakąś e-dziewczynę. Może być głupia ale żeby była za mną. Może być też inteligentna i nie dostępna ale żeby fajnie mi się z nią gadało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była taka akcja, że ileś lat ze sobą gadali goście jeden normalnie myślał, że pisze z dziewczyną, a drugi (gey?) go nabierał, po latach się spotkali gdzieś w lesie chyba i ten strolowany go zabił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał jakąś e-dziewczynę. Może być głupia ale żeby była za mną.

Niskie masz wymagania :D

 

była taka akcja, że ileś lat ze sobą gadali goście jeden normalnie myślał, że pisze z dziewczyną, a drugi (gey?) go nabierał, po latach się spotkali gdzieś w lesie chyba i ten strolowany go zabił.

Jak widać z trolowaniem należy uważać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×