Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

paramparam, słowa to tylko słowa i musiałbym przekonać się organoleptycznie, żeby wyciągnąć jakieś wnioski własne...

 

Oberża pobudka! Wstawać huncwoty jedne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

251,5 m nowy rekord Polski (i skoczni w Planicy) Kamila Stocha :yeah::yeah:

Skok podparty, sędziowie tego nie zauważyli, pewnie dlatego, że stanowiska są za daleko, Polskę ogarnęła euforia, wszyscy się cieszą, reszta świata będzie wypominać po wsze czasy ten podparty skok, na przyszłość pozostaje wyposażyć sędziów w lornetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i-dajar-deska-do-prasowania-40810.jpg

 

paramparam, co prawda skoczkowie nie posiadają cycków, ale to dobry przykład, że małe jest piękne :D

bmi poniżej 20 to dla nich norma, balansują na granicy niedowagi, niecałe 60 kg, dla facata o wzroście ponad 175.. średnio to wygląda, określenie szczupli/chudzi nie pasuje, to raczej chuderlacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

 

U mnie ostatnio babka upierała się ze jest "30p [pastylek]" a był o "3 op (opakowania)"...

Po prostu... cudem jeszcze psychiatrę zlapalam...

 

Ja sobie żyję z dnia na dzień, a czas mija. Ale jakbym nie żyła z dnia na dzień to bym nie żyła.

Ogarnę się i nadrobie to wszystko co tracę. Np. maturę.

I jak myślę ile to załatwiania na dzienny oddział to mi sie odechciewa. Ale trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu znajoma sie mi zwierzyla ze jej smutno bo podejrzewa meza ze juz na nia nie leci i spytala jak to sprawdzic. jak sie my faceci zachowujemy kiedy kobita nas pociaga a kiedy nie.

zrobilo mi sie jej szkoda wiec postanowilem wylozyc kawe na lawe i pytam sie czy mąz wciska swoja flinte w jej smierdzacy odbyt az po same pomidory. ona do mnie ze nie ze on powiedzial ze tak by mogl zrobic jakiejs latawicy a nie zonie ktora szanuje. no to znaczy ze na ciebie nie leci - rzeklem - latawicy to sie facet brzydzi tam wkladac a kobiecie na ktora leci laduje w rowa az po same pomidory. znajoma podziekowala mi za szczera opinie i poszla do domu... w ten sam dzien zaproponowala mezowi seks analny a gdy ten sie zaczal wykrecac to zrobila ostra awanture i wyrzucila go z domu. od tej pory nie sa juz razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, a ty musisz odbijac pileczke :P nimniej rowniez trzymam kciuki abys wyszla z blota :)

 

Naemo, a co ja klaun ze musze cie bawic? :bezradny:

 

aczkolwik ostatnio widzialem ze jestes nerwowa i masz wybuchy agresji i nie chce z toba zadzirac :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo,

 

no np. niedawno jak natknałem się na twoją wypowidź zaczynającą się od "ty świnio pyerdolona"

to przyznam, że włos zjerzył mi się na głowie :zonk:

 

paramparam,

 

oj coś ten escitalopram czy jak niektórzy mówią escytalopram słabo ci służy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×