Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak nie lubię. Mam dobrą pamięć i nuży mnie to nie dając w zamian nawet krzty radości.

Też tak mam.

 

A w tym momencie oglądam od początku "Gotham"

Oglądałam, ale tylko pierwszą serię i parę odcinków drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tak można! Wilk stepowy to jedna z lepszych książek! Skończę Proces i odświeżam Zaratustrę i właśnie Wilka stepowego. Nudna.. też coś..

 

paramparam, jaki gatunek filmowy Cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałaś? :

O północy w Paryżu (2011) - Midnight in Paris

 

z innej beczki:

Złodziejka książek (2013) - The Book Thief

Biegnij, chłopcze, biegnij (2013) - Lauf, Junge, lauf

Ona (2013) - Her

Tajemnica Filomeny (2013) - Philomena

Imagine (2012)

Transsiberian (2008)

 

trochę ckliwości:

Bezcenny dar (2006) - The Ultimate Gift

Wciąż ją kocham (2010) - Dear John

 

PL:

Ogród Luizy (2007)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, w powyższych filmach nie ma szybkiej akcji. Nie znam Twego gustu i nie wiem czy Cię nie wynudzą, ale lubię muzykę z pierwszego filmu.. więc bierz Paryż o północy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, jeśli chcesz się pośmiać to zobaczyć również możesz Clerks 1 i 2 , Chasing Amy i w zasadzie całą serię Jay'a i Cichego Boba.

 

Elizabethtown - z motywu jest facet i jest kobieta.

 

Z innych: The Chocolate, What's eating Gilbert Grape?, Dances with Wolves, Forrest Gump, The Green Mile, Philadelphia, Big Lebowski, Memento, to raczej takie spokojniejsze filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy znów będę mogła na tyle skupić myśli, żeby móc czytać z przyjemnością, a nie się do tego zmuszać i pilnować, żeby nie uciekać myślami w szaro-czarne strony...

To też moja bolączka. Wiele rzeczy jestem w stanie przetrzymać, ale braku koncentracji nie potrafię u siebie zaakceptować.

 

ale lubię muzykę z pierwszego filmu.. więc bierz Paryż o północy :)

Pierwsze kilka minut tego filmu mógłbym oglądać bez przerwy :105:

 

Ostatnio obejrzałem "Zakochanego Goethe". Niedzielny, kostiumowy, niewymagający film. Spodziewałem się większych cierpień głównego bohatera, ale okazało się, że to nie ten typ kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V,

 

ależ nn4v moj najlepszy przyjacielu :mrgreen: toć ta scena co wrzuciles z interstellar to najtanszy chwyt na jaki producenci biora niewymagajacego widza ;)

niezmiennymi elementami takich scen sa:

- niebezpieczna sytuacja wygladajaca wrecz beznadziejnie

- facet wkraczajacy w te sytuacje z determinacja i pewnoscia siebie niczym pitbull w stado kur

- kobieta ktora absolutnie nie chce sie wpiertalac a jedynie zerkac przerazonym i zafascynowanym wzrokiem na faceta ktory coraz bardziej przejmuje kontrole.

 

rownie dobrze mogles wstawic rambo scinajacego glowy oprychom atakujacym kobiete czy macgywera robiacego z sznurowadla helikopter aby ewakuowac placzaca blondi z wyspy zagrozonej wybuchem wulkanu. te sceny sa tylko po to aby facet w swoich fantazjach wcielal sie w bohatera wydarzen a kobieta pisala na forach ze ona nie leci na wyglad bo podoba sie jej matthew mcconaughey a to brzydal ahahahah :D jedna tutaj tak pisala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siergiej Arbuzow, a to dam temu filmowi druga szanse bo juz do niego podchodzilem lecz wylaczylem wydal mi sie oblesny :)

 

ze swojej strony polecam film wielebny ale uwaga jest tam przemoc i to taka ponura np. wobec kobiet. niemnij film na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki Take a look in the mirror, what do you see? You do see it clearer or are you deceived. In what you believe? lalalalalalalala :twisted:

 

[videoyoutube=L3wKzyIN1yk&spfreload=10][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×