Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrast, na to też jest rada! owsik musi se poszukać owsicy.

 

Hahah Ego ja to ci mowie, ze one sie kiedys wszystkie zrzuca i cie zdejmą:)
Nie wiem, chyba faktycznie coś nie kumate żem...Ale że kto? że baby? przecież one mie ne dogoniat :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, Przecie pisal ze niski, to pewno biega wolno, gdzie gwalt. To zostaje dziurawiec i prostytuta, co te Ego ostatnio takie niedomyślne;/

Co to jest ,,dziurawiec"? O__o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, wydaje mi się, że wiele osób Cię rozumie, ale

1. masz swoje niezaprzeczalne prawdy,

2. pewnie niektórzy (np. ja) nie bardzo rozumieją czego od nich oczekujesz :bezradny:

 

powiedziałeś co czujesz, z czym się borykasz, wierzymy Ci na słowo, stwierdziłeś, że "będziesz się użalał nad sobą do śmierci" (czy jakoś tak)

 

i tu nasuwa się zasadnicze pytanie: i...?

 

I nadal będę się żalił. Nie oczekuję żadnej pomocy nie chcę tylko by ludzi zaprzeczali moim doświadczeniom.

No to już wyszło jakieś miliart stron temu, że jak będziemy przytakiwać, to fajnie, bo "rozumiemy" i "szanujemy", a jeśli mamy inny ogląd sytuacji to sugerujemy, że "brzydki nie może mieć racji".

 

Jedna rzecz mi się przypomniała, niedawno na to wpadłam. Dyskutowaliśmy o charakterze i osobowości, ale jak poznajemy kogoś, to trudno od razu ocenić go po jego cechach, to wymaga czasu. Więc co innego wchodzi w grę? Tak na prawdę zachowanie. Nie jesteśmy w stanie od razu wziąć pod uwagę jaki ktoś jest na prawdę, pierwsze widzimy co on robi i z tego wnioskujemy.

 

Pierwsze wrażenie to wygląd i wygląd i to nie jest żadna bajeczka czy dyrdymały, bo takie są fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak poznajemy kogoś, to trudno od razu ocenić go po jego cechach, to wymaga czasu. Więc co innego wchodzi w grę? Tak na prawdę zachowanie. Nie jesteśmy w stanie od razu wziąć pod uwagę jaki ktoś jest na prawdę, pierwsze widzimy co on robi i z tego wnioskujemy.

Ano właśnie. Więc jak ktoś cały czas się tylko użala nad sobą, musi być uznany za marudę. Zwłaszcza, że na pierwszy rzut oka nie ma żadnych widocznych wad zewnętrznych, ani czegoś co faktycznie mogłoby go z marszu dyskwalifikować.

 

A jednak jestem dyskwalifikowany z powodu wyglądu, bo się fizycznie nie podobam i dlatego nie mam dziewczyny. Nie trzeba mieć szram na twarzy od granatu by być uznawanym za brzydkiego,a przez to nie dostawać szansy na randki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a jak bardzo Ty zwracasz uwagę na wygląd innych ludzi? Nie chodzi mi tylko o kobiety, które ewentualnie chciałbyś poderwać, tylko tak ogólnie.

 

Nie wiem, co przez to rozumiesz, ale może trafię. Jak większość ludzi mam jakiś zmysł estetyczny. Więc rzuca mi się w oczy czy ktoś jest atrakcyjny czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą. I na tym się kończy. Bo kobiety nie pójdą ze mną do łóżka bo jestem aseksualny z twarzy czyli kompletnie nie pociągam fizycznie kobiet.
Prawicto straciłeś z prostytutką, czy zgwałciłeś kogoś?

Nie jestem typem gwałciciela.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, tak na poważnie, bo niscy ludzie, faktycznie nie mają predyspozycji do biegania sprintów. Brak jest sprinterów o wzroście 165 bądź niższym, którzy by pokonali granicę 10 s na setkę, a wśród ponad 100 sprinterów w historii, którym się to udało jest jeśli dobrze pamiętam, tylko jeden o masie ciała poniżej 80kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, tak na poważnie, bo niscy ludzie, faktycznie nie mają predyspozycji do biegania sprintów. Brak jest sprinterów o wzroście 165 bądź niższym, którzy by pokonali granicę 10 s na setkę, a wśród ponad 100 sprinterów w historii, którym się to udało jest jeśli dobrze pamiętam, tylko jeden o masie ciała poniżej 80kg.

Przecież ja nie jestem sprinterem i nigdy na olimpiadę się nie wybierałem. Po prostu wolno nie biegałem, ale to nie oznacza, że byłem w tym bardzo dobry, albo coś w tym stylu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz owsik, ale w porównaniu do owych sprinterów, biegasz zapewne bardzo wolno. Ja z resztą też. ;)

To jest oczywiste. Ale nie porównywałem się do olimpijczyków tylko przeciętnych kolesi. Co wcale nie znaczy, że i wśród nich nie było dużo lepszych ode mnie. Mimo wszystko jednak dużo też było słabszych. Podobnie z pływaniem pewne każdy, kto uprawia ten sport wyprzedziłby mnie bez większego wysiłku. Z drugiej jednak strony nie jednego gościa wyprzedziłem żabką, gdy on pływał kraulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, jak chodzi o urodę też jest dużo słabszych od Ciebie, ale to jakoś nie przeszkadza Ci się klasyfikować na beznadziejnej pozycji. Zupełnie inaczej jak w przypadku biegów. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, jak chodzi o urodę też jest dużo słabszych od Ciebie, ale to jakoś nie przeszkadza Ci się klasyfikować na beznadziejnej pozycji. Zupełnie inaczej jak w przypadku biegów. :bezradny:

To tylko przykład w biegach może i kiedyś miałbym te 20 miejsce na 100 startujących, oczywiscie to bardzo daleko od podium, ale nadal to punktowane miejsce.

W urodzie mam na 100 miejsc 90, a to sprawia, że nie ma już mowy o żadnym punkcie. a realnie przekłada się to na brak dziewczyny co jest ważniejsze niż jakieś tam bieganie. Dlatego tak przeżywam tą urodę, bo to ona mnie dyskwalifikuje w biegu o randki, a tym samym o związek. To tak niski poziom urody sprawia, że jestem dla kobiet wiecznie nie w typie nie w guście.

 

Przypomniało mi się, że jak miałem 14 lat. To wziąłem udział w takim biegu jak złota mila. Niestety nie było tam kategorii wiekowych i brało w nim udział bardzo dużo osób, Pamiętam, że zająłem w tedy 99 miejsce na 100 punktowanych, W rzeczywistości miałem lepszą lokatę, ale mnie wypychano przed bramką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a realnie przekłada się na brak dziewczyny co jest ważniejsze niż jakieś tam bieganie.
To też zależy dla kogo...serio wolałbyś mieć jakąś tam laskę, niż być mistrzem świata ?

Swoją drogą ciekawe ilu mistrzów świata w dowolnej dyscyplinie, nie ma laski, bo że żadna mistrzyni świata, nie ma laski, to jest bardziej oczywiste. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a realnie przekłada się na brak dziewczyny co jest ważniejsze niż jakieś tam bieganie.
To też zależy dla kogo...serio wolałbyś mieć jakąś tam laskę, niż być mistrzem świata ?

Swoją drogą ciekawe ilu mistrzów świata w dowolnej dyscyplinie, nie ma laski, bo że żadna mistrzyni świata, nie ma laski, to jest bardziej oczywiste. :]

Ale nie będę mistrzem świata, a żyję. Misztów świata jest nie wielu. Ludzi w związkach jest bardzo wielu, bo to podstawowa potrzeba,

 

Kiedyś czytałem, że jakiś brzydki piłkarz grającym w pierwszym składzie i to dobrej drużyny. Musiał korzystać z usług prostytutek, bo żadna, go nie chciała. Przez to , że był brzydki. Niestety nie znam nazwiska. Wielu brzydkich aktorów robi to samo co ten piłkarz z tych samych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a jak bardzo Ty zwracasz uwagę na wygląd innych ludzi? Nie chodzi mi tylko o kobiety, które ewentualnie chciałbyś poderwać, tylko tak ogólnie.

 

Nie wiem, co przez to rozumiesz, ale może trafię. Jak większość ludzi mam jakiś zmysł estetyczny. Więc rzuca mi się w oczy czy ktoś jest atrakcyjny czy nie.

Też mam niezdrowe podejście do swojego wyglądu. Teraz nie jest już źle, bo jestem sterapeutyzowana (mam też inne problemy). No i w związku z tym np. bardzo zazdrościłam pięknym kobietom. Widok jakiejś wyjątkowo ładnej potrafił mi autentycznie zepsuć humor. Uważałam, że nie mam chłopa, bo jestem za mało ładna, a to raczej chodzi o paskudny charakter. W sumie nie chce mi się już psychologizować. Może rzeczywiście Twój wygląd jest taki pechowy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ci to nie pomoze. Z twoim wygladem.....

 

Tosiu,

mam nadzieję, ze to sarkazm :mrgreen:

o kurcze zapomnialam ze mialam nie pisac w tym watku.

 

Weslych Swiat dla Owsika i Wszystkich, Owsikowi zyczę aby w tym roku znalazł dziewczyne a innym to Zdrowka i Optymizmu w pierwszej kolejnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×