Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi Sama masz obsesje, żeby udowodnić, że brzydki nie może mieć racji. Tak się składa, że jakoś naprawdę brzydkiego faceta nie widziałem z ładną kobietą. Mam na myśli normalnego brzydkiego faceta, a nie aktora. Nie wiedziałem gości podobnych z urody do mnie by mieli dziewczyny.

A ja widziałam wiele razy. Za to brzydką dziewczynę z przystojnym facetem może 3 razy w życiu. Zupełnie szczerze to piszę. Różnice w postrzeganiu jednak występują

 

No i jaki problem brzydoty jest fascynujący... Jak napiszesz tu, że chcesz się zabić ,to może dwie osoby się zainteresują, a Ty jesteś gwiazdą forum

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi Sama masz obsesje, żeby udowodnić, że brzydki nie może mieć racji. Tak się składa, że jakoś naprawdę brzydkiego faceta nie widziałem z ładną kobietą. Mam na myśli normalnego brzydkiego faceta, a nie aktora. Nie wiedziałem gości podobnych z urody do mnie by mieli dziewczyny.

A ja widziałam wiele razy. Za to brzydką dziewczynę z przystojnym facetem może 3 razy w życiu. Zupełnie szczerze to piszę. Różnice w postrzeganiu jednak występują

Ja na odwrót brzydkie dziewczyny z przystojnymi facetami nawet widziałem nie często, ale jednak. Jednak nie widziałem bardzo brzydkiego faceta z ładną dziewczyną tak normalnie spacerujących na ulicy czy w galerii. Tak samo nie widziałem gości o takim typie urody jak mój z jakąkolwiek dziewczyną. Siebie w lustrze nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Aleksander był brzydki za młodu to ja jestem rów Marjański. Ze swoim poziomem urody.

 

Nie wiem jaki byl za młodu, jak mial 34lata byl prezydentem, wiec chyba wszyscy wiedza jak wtedy wygladal, juz wtedy mial gębe jak wieprz, choc moze jestem uprzedzona bo go nie lubie. Uwazam, ze ma naprawde malo wygledny ryj, taki niesympatyczny przede wszystkim.Odpychajacy po prostu.

A Ty, Owsik to lepiej przestan ciagnac ten temat, bo Ci to szkodzi naprawde. Idz na silownie lepiej, kiedys mialam taka faze, ze wazne bylo tylko ile facet ma na łapie. Na twarz patrzylam dopiero pozniej, tak wiec jest to sposob abys zwiekszyl swoje szanse a nie tu jęczał bezproduktywnie. Jest od cholery lasek co leca na przytyranych facetow, wiec moze jeszcze nie wszystko stracone. W Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak facet ma 165 cm wzrostu to faktycznie siłownia daje bardzo dużo, Czemu ludzie wymyślają takie bajeczki masz brzydką twarz idz na siłownie jesteś niski idz na siłownie.

 

Gdybym chociaż wierzył w jednym promilu, że gdybym przypakował to znalazłbym, ale zaznaczę fajną dziewczynę, a nie Panią Józię co lubi tanie wina. to by, to zrobiłbym to. Ale sam dla siebie nie mam zamiaru pakować, bo nie czuję takiej potrzeby.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" zresztą Wy tez nas nie szanujecie" to najgłupszy argument świata. Mój głupi, ale przystojny chlopak bezustannie go naduzywal. Po naszym nieudanym zwiazku juz nigdy nie polece na faceta ze wzgledu na jego wygląd. Mam traume stulecia.

No taa, kolega nie wykazał się błyskotliwością i w sumie nie ma sensu nawet z tym dyskutować :P

 

Zadziwia mnie rozwój tego wątku. Nawet tejk nie jest tak popularny jak owsik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty owsik to masz błędne postrzeganie rzeczywistości, bo ci się wydaje, że jesteś od wszystkich brzydszy a tak nie jest. Nie jesteś obiektywny w postrzeganiu siebie i tyle. No ale skoro tak,może załóż maskę jak upiór nw operze i wtedy ruszaj w tango. Rób za tajemniczego, wtedy nawet jak będziesz mówił, że jesteś brzydki, będzie to pociągające :) Nie ma aseksualnych twarzy, chyba że jesteś aseksualny w ogóle. Ale skoro chodzisz na dziwki to chyba cię podszkoliły z ars amandi. Teraz powinieneś to wykorzystać. Jakbyś zadowolił wyjątkowo babeczkę w łóżku nigdy by nie pomyślała o Tobie żeś aseksualny. Wystarczy w czasie seksu skupić się na partnerce i jej zadowoleniu a jak zyskasz sławę jako kochanek, babki będą się pchały drzwiami i oknami :D Zobaczysz

 

Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą. I na tym się kończy. Bo kobiety nie pójdą ze mną do łóżka bo jestem aseksualny z twarzy czyli kompletnie nie pociągam fizycznie kobiet. Oczywiście, ze nie jestem najbrzydszy na świecie. Ale jestem brzydki, a przynajmniej nie atrakcyjny fizycznie na tyle mocno by to rzutowało na moje życie.

 

Tym postem udowodniłeś, że nawet w 1% nie rozumiesz mojego problemu. Dla Ciebie to jest proste pójść się umówić z kobietom, bo ona się z godzi nie powie Ci, że nie ma mowy, bo jej się nie podobasz fizycznie. W moim przypadku nie da się przejść tego etapu, gdyż tak się nie podobam fizycznie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak facet ma 165 to faktycznie siłownia daje bardzo dużo, Czemu ludzie wymyślają takie bajeczki masz brzydką twarz idz na siłownie jesteś niski idz na siłownie.

 

Gdybym chociaż wierzył w jednym promilu, że gdybym przypakował to znalazłbym, ale zaznaczę fajną dziewczynę, a nie Panią Józię co lubi tanie wina. Ale sam dla siebie nie mam zamiaru pakować, bo nie czuję takiej potrzeby.

 

... nie będe Ci wiecej pomagac, bo jestes typem do ktorego nic do Ciebie nie dociera, i teraz juz wiem ze to nie brzydota jest Twoim głownym problemem, użalaj sie dalej nad sobą, wolę juz poczytac wątek Tejka, dobrze ze mi ktos przypomniał. Przynajmniej gośc ma oryginalne problemy. I napisze Ci jeszcze, ze mam takich dwoch kolegow, obaj naprawde przystojne, wysokie chlopaki, jeden ma 185 drugi chyba 178 i tak samo pierdola jak Ty, ze nie moga se dziewczyny znalezdz, uzalają sie, tylko ze wymyslili sobie inny niz brak urody powod. A jak ich gadke porownuje z Twoja to normalnie jakbym ich słuchala. Po prostu Wy podswiadomie odstraszacie kobiety od siebie zachowaniem i tą użalającą, egoistyczna gadką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak facet ma 165 to faktycznie siłownia daje bardzo dużo, Czemu ludzie wymyślają takie bajeczki masz brzydką twarz idz na siłownie jesteś niski idz na siłownie.

 

Gdybym chociaż wierzył w jednym promilu, że gdybym przypakował to znalazłbym, ale zaznaczę fajną dziewczynę, a nie Panią Józię co lubi tanie wina. Ale sam dla siebie nie mam zamiaru pakować, bo nie czuję takiej potrzeby.

 

... nie będe Ci wiecej pomagac, bo jestes typem do ktorego nic do Ciebie nie dociera, i teraz juz wiem ze to nie brzydota jest Twoim głownym problemem, użalaj sie dalej nad sobą, wolę juz poczytac wątek Tejka, dobrze ze mi ktos przypomniał. Przynajmniej gośc ma oryginalne problemy. I napisze Ci jeszcze, ze mam takich dwoch kolegow, obaj naprawde przystojne, wysokie chlopaki, jeden ma 185 drugi chyba 178 i tak samo pierdola jak Ty, ze nie moga se dziewczyny znalezdz, uzalają sie, tylko ze wymyslili sobie inny niz brak urody powod. A jak ich gadke porownuje z Twoja to normalnie jakbym ich słuchala. Po prostu Wy podswiadomie odstraszacie kobiety od siebie zachowaniem i tą użalającą, egoistyczna gadką.

 

Nie prosiłem Ciebie o pomoc

Nie mam obowiązku słuchać Twoich rad i się do nich stosować.

Poza tym nie mam takiego zamiaru od osoby, która z góry zakłada, że zmyślam lub mi się wydaje. Przy tym lekceważąc moje doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie nie podpuszczaj. Jestem sam, rozstałem się z kobietą, siedzę w pustym mieszkaniu i chlam wódę. Zaraz mi się włączy agresja.

 

Ach, Owsik jest zbyt zajęty sobą i swoim cierpieniem aby jeszcze liczyc sie z cudzymi uczuciami. Tego by jeszcze brakowało!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie nie podpuszczaj. Jestem sam, rozstałem się z kobietą, siedzę w pustym mieszkaniu i chlam wódę. Zaraz mi się włączy agresja.

 

Ach, Owsik jest zbyt zajęty sobą i swoim cierpieniem aby jeszcze liczyc sie z cudzymi uczuciami. Tego by jeszcze brakowało!!

Pani obrażona radzę dla samej rady. Nie ważne, że to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tak serio liczy się z moimi uczuciami? Bo poza paroma osobami nie zauważyłem, żeby ktoś realnie się liczył z tym co czuję. Żeby szanował to co piszę, żeby z góry nie lekceważył mojego doświadczenia. Te ostatnie założenie to chyba w stosunku do mnie spełniła tylko jedna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmisz trochę jak facet, który miał sporo niefajnych doświadczeń z kobietami i teraz chodzi wkurwiony i głosi, że wszystkie są są takie same. podłe suki. to samo głębokie przekonanie.

powiedziałeś też, że mało kto "tak odpada" jak Ty przez brak urody. bulszit. możesz znać inne przypadki, ale nie znasz wszystkich. to, że szczególnie Cię ta kwestia boli (a chyba boli podwójnie, bo Ci na dziewczynie zależy) wcale nie oznacza, że jesteś jeden jedyny cierpiący, albo że rzeczywiście jest aż tak poważnie, żeby obsesyjnie się na tym skupiać. no tego niby nie wiem, bo Cię nie widziałam. ale zauważ, że większość ludzi tutaj, nie znając - jak przypuszczam - Twojej twarzy, jest o wiele bardziej zirytowana/znudzona Twoim gadaniem, jak to inni mają lepiej, bo są atrakcyjni. no i owszem, czasem mają, a czasem nie. ale w jaki niby sposób powtarzanie tego bez przerwy ma Ci pomóc? po co to robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, wydaje mi się, że wiele osób Cię rozumie, ale

1. masz swoje niezaprzeczalne prawdy,

2. pewnie niektórzy (np. ja) nie bardzo rozumieją czego od nich oczekujesz :bezradny:

 

powiedziałeś co czujesz, z czym się borykasz, wierzymy Ci na słowo, stwierdziłeś, że "będziesz się użalał nad sobą do śmierci" (czy jakoś tak)

 

i tu nasuwa się zasadnicze pytanie: i...?

 

I nadal będę się żalił. Nie oczekuję żadnej pomocy nie chcę tylko by ludzi zaprzeczali moim doświadczeniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmisz trochę jak facet, który miał sporo niefajnych doświadczeń z kobietami i teraz chodzi wkurwiony i głosi, że wszystkie są są takie same. podłe suki. to samo głębokie przekonanie.

powiedziałeś też, że mało kto "tak odpada" jak Ty przez brak urody. bulszit. możesz znać inne przypadki, ale nie znasz wszystkich. to, że szczególnie Cię ta kwestia boli (a chyba boli podwójnie, bo Ci na dziewczynie zależy) wcale nie oznacza, że jesteś jeden jedyny cierpiący, albo że rzeczywiście jest aż tak poważnie, żeby obsesyjnie się na tym skupiać. no tego niby nie wiem, bo Cię nie widziałam. ale zauważ, że większość ludzi tutaj, nie znając - jak przypuszczam - Twojej twarzy, jest o wiele bardziej zirytowana/znudzona Twoim gadaniem, jak to inni mają lepiej, bo są atrakcyjni. no i owszem, czasem mają, a czasem nie. ale w jaki niby sposób powtarzanie tego bez przerwy ma Ci pomóc? po co to robić?

 

Bo nic innego mi nie zostało z taka twarzą przegrałem. I dlatego chcę tu wylewać swoje żale i smutki. Wiem, że to drażni ludzi, bo ludzie wyobraźni uważają, że brzydkim facetom jest łatwo powszechne mity, że wystarczy dobra gadka i facet może być już Casanovą mocno się do tego niezrozumienia sytuacji nieatrakcyjnych facetów przyczyniają. A ja najbardziej na świecie pragnę mieć dziewczynę, która mi odpowiada i ja jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, wydaje mi się, że wiele osób Cię rozumie, ale

1. masz swoje niezaprzeczalne prawdy,

2. pewnie niektórzy (np. ja) nie bardzo rozumieją czego od nich oczekujesz :bezradny:

 

powiedziałeś co czujesz, z czym się borykasz, wierzymy Ci na słowo, stwierdziłeś, że "będziesz się użalał nad sobą do śmierci" (czy jakoś tak)

 

i tu nasuwa się zasadnicze pytanie: i...?

 

I nadal będę się żalił. Nie oczekuję żadnej pomocy nie chcę tylko by ludzi zaprzeczali moim doświadczeniom.

No to już wyszło jakieś miliart stron temu, że jak będziemy przytakiwać, to fajnie, bo "rozumiemy" i "szanujemy", a jeśli mamy inny ogląd sytuacji to sugerujemy, że "brzydki nie może mieć racji".

 

Jedna rzecz mi się przypomniała, niedawno na to wpadłam. Dyskutowaliśmy o charakterze i osobowości, ale jak poznajemy kogoś, to trudno od razu ocenić go po jego cechach, to wymaga czasu. Więc co innego wchodzi w grę? Tak na prawdę zachowanie. Nie jesteśmy w stanie od razu wziąć pod uwagę jaki ktoś jest na prawdę, pierwsze widzimy co on robi i z tego wnioskujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nic innego mi nie zostało z taka twarzą przegrałem. I dlatego chcę tu wylewać swoje żale i smutki. Wiem, że to drażni ludzi, bo ludzie wyobraźni uważają, że brzydkim facetom jest łatwo powszechne mity, że wystarczy dobra gadka i facet może być już Casanovą mocno się do tego niezrozumienia sytuacji nieatrakcyjnych facetów przyczyniają. A ja najbardziej na świecie pragnę mieć dziewczynę, która mi odpowiada i ja jej.

Nie schlebiaj sobie. Mało kogo interesują Twoje problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą. I na tym się kończy. Bo kobiety nie pójdą ze mną do łóżka bo jestem aseksualny z twarzy czyli kompletnie nie pociągam fizycznie kobiet.
Prawicto straciłeś z prostytutką, czy zgwałciłeś kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, a co z tego, że niski? chyba nawet niski facet biega szybciej od baby? 0tongue.gif

Sama natura to tak zaprogramowała, żeby samiec był szybszy do samicy, na wypadek gdyby ta nie chciała dobrowolnie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×