Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.

a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie

b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

c) osoba, która nie ma nasrane w deklu :mrgreen:

Bardzo dużo osób, które miało nasrane w deklu miało, żony, kochanki, ale oni mieli urodę.

 

są różne nasrania w deklu, jedne są dyskwalifikujące a inne nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejść to sobie można do sklepu. Wiem za co odpadam i to jest wygląd.

 

 

 

Taa, tak to sobie tłumacz

Wiadomo, że łatwiej jest się usprawiedliwiać wyglądem aniżeli spartalonym charakterem.

 

Swoją drogą, to tutaj na forum nikt nie wie jak wyglądasz ale i tak mimo to, raczej zgodnym chórem większość ma Cię dość :lol:

No tak, ale to też pewnie wina wyglądu...

W końcu napisałeś, że jesteś brzydki :lol:

 

Ps. Nie twierdzę, że jesteś przystojny (może faktycznie masz rację) ale z drugiej strony również nie "plusujesz", więc nie ma co się dziwić, że masz zerowe szanse na związek.

W końcu istnieją brzydale, które są w związku, więc jeśli są w nim nie za sprawą wyglądu to co wpłynęło na ten fakt?

Dużo osób wie jak wyglądam.

 

Pieniądze, sława i zwykłe szczęście.

 

Tak stary głupi argument, że tak sobie to tłumaczę. Nawet jeżeli kobieta mi prosto w twarz mówi, że odpadam przez to, że jej się fizycznie nie podobam to pewnie jej się to wydaje ona w oczach ma takie lasery i widzi mój charakter. Gratuluję myślenia. Totalne ignorowanie czyjegoś doświadczenia co zresztą robi tu wielu użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób wie jak wyglądam.

 

ja nie wiem jak wyglądasz ale nawet jakbyś był przystojny to i tak byś odpadł za te monotematyczne zawodzenie

 

Pieniądze, sława i zwykłe szczęście.

 

Pieniądze i sława to też część charakteru

Ale zaraz, zaraz. Przecież sławni i bogaci to tylko ci piękni :lol:

 

Nawet jeżeli kobieta mi prosto w twarz mówi, że odpadam przez to, że jej się fizycznie nie podobam to pewnie jej się to wydaje ona w oczach ma takie lasery i widzi mój charakter.

 

Na ogólną atrakcyjność faceta wpływa wiele cech (nie tylko twarz) ale również sylwetka, styl i owszem charakter, który również wpływa na wygląd (wyprostowana postawa ciała, chód itd)

Najwidoczniej jesteś nieatrakcyjny pod każdym względem, w czym sobie sam pomogłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ciebie to nie działa, bo sam przyznajesz, że jesteś chory.

 

Bardzo dużo osób, które miało nasrane w deklu miało, żony, kochanki, ale oni mieli urodę.

 

Nie uważasz, że jednak przeczysz sam sobie? i to w postach jeden pod drugim?

 

Nie, bo ja się z tym zgadzam, że są różne dekle i nie każdy musi się podobać. To jest tak, że ja Tobie wierzę, że nie możesz stworzyć udanego związku, Natomiast nie uwierzę, że nie byłbyś wstanie stworzyć jakiegokolwiek związku jeżeli faktycznie jesteś przystojny i oczywiscie nie masz osobowości autystycznej czy gadasz z muchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz owsik,mnie nie wkurza marudzenie, że nie mając ładnej buźki nie możesz znaleźć baby. Wkurza mnie pogląd, iż sam fakt bycia przystojnym daje gwarancję szczęścia, powodzenia, dobrej pracy itd., co generalnie jest total bzdurą i akurat mija się z moim poznaniem empirycznym.

Ja nie twierdzę, że to daje 100% szanse. Tylko, że pomaga ułatwia. To tak jakby porównać szanse przy 100 000 kuponów lotto do jednego na wygraną. Może być tak, że a ni jedna, a ni druga osoba nie wygra. Ja to tak widzę potencjałami, ale na pewno nie jakimiś pewnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób wie jak wyglądam.

 

ja nie wiem jak wyglądasz ale nawet jakbyś był przystojny to i tak byś odpadł za te monotematyczne zawodzenie

 

Pieniądze, sława i zwykłe szczęście.

 

Pieniądze i sława to też część charakteru

Ale zaraz, zaraz. Przecież sławni i bogaci to tylko ci piękni :lol:

 

Nawet jeżeli kobieta mi prosto w twarz mówi, że odpadam przez to, że jej się fizycznie nie podobam to pewnie jej się to wydaje ona w oczach ma takie lasery i widzi mój charakter.

 

Na ogólną atrakcyjność faceta wpływa wiele cech (nie tylko twarz) ale również sylwetka, styl i owszem charakter, który również wpływa na wygląd (wyprostowana postawa ciała, chód itd)

Najwidoczniej jesteś nieatrakcyjny pod każdym względem, w czym sobie sam pomogłeś.

Cóż właśnie pieniądze i sława to rzadko cześć charakteru. To raczej część talentu w przypadku sławy tym bardziej. Głownie talent wokalny malarski czy aktorski. Choć w tym ostatnim zawodzie wygląd ma znaczenie. Bo brzydkich aktorów na poziomie Dany DeVito jest nie wielu, a na poziomie Brata Pitta już zdecydowanie więcej można wymienić.

Pieniądze często można odziedziczyć i tak się dzieje wśród miliarderów. Pieniądze można wygrać. Owszem można się dorobić i to się zdarza, ale to jest rzadsze zjawisko niż Ci się wydaje.

 

Cóż badano korelacje wyglądu i płci między. a zarobkami. Cóż wygrywają przystojni wysocy mężczyźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może śmierdzisz stęchlizną?

A może bez takich chamskich tekstów.

Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż właśnie pieniądze i sława to rzadko cześć charakteru. To raczej część talentu w przypadku sławy tym bardziej. Głownie talent wokalny malarski czy aktorski. Choć w tym ostatnim zawodzie wygląd ma znaczenie. Bo brzydkich aktorów na poziomie Dany DeVito jest nie wielu, a na poziomie Brata Pitta już zdecydowanie więcej można wymienić.

Pieniądze często można odziedziczyć i tak się dzieje wśród miliarderów. Pieniądze można wygrać.

 

Zgłoś post

 

Taaa, jasne, wszyscy wygrali w totka

 

A talent, ambicja, upór, zaradność i przedsiębiorczość to nie są cechy charakteru? :lol:

 

Owszem można się dorobić i to zdarza, ale to jest rzadsze zjawisko niż Ci się wydaje.

 

To zależy o jak dużych pieniądzach mowa. O milionerach jednak nie ma co dyskutować bo jest to skrajne minimum, a brzydali w związkach jest znacznie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może śmierdzisz stęchlizną?

A może bez takich chamskich tekstów.

Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

Nie walę kupą nie wyglądam jak menel. Wyglądam nawet sympatycznie z twarzy, ale skrajnie nie pociągająco dla kobiet dlatego tak bardzo nie dostaję szansy.

Mam aseksualną twarz jak to określiła jedna z dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

 

Mogę się założyć, że dziewczyny mu mówią, że przyczyną jest jego wygląd :D

Bo w sumie to prawda (nie licząc smrodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

 

Mogę się założyć, że dziewczyny mu mówią, że przyczyną jest jego wygląd :D

Bo w sumie to prawda (nie licząc smrodu)

Nie, mówią, że nie jest w ich typie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż właśnie pieniądze i sława to rzadko cześć charakteru. To raczej część talentu w przypadku sławy tym bardziej. Głownie talent wokalny malarski czy aktorski. Choć w tym ostatnim zawodzie wygląd ma znaczenie. Bo brzydkich aktorów na poziomie Dany DeVito jest nie wielu, a na poziomie Brata Pitta już zdecydowanie więcej można wymienić.

Pieniądze często można odziedziczyć i tak się dzieje wśród miliarderów. Pieniądze można wygrać.

 

Zgłoś post

 

Taaa, jasne, wszyscy wygrali w totka

 

A talent, ambicja, upór, zaradność i przedsiębiorczość to nie są cechy charakteru? :lol:

 

Owszem można się dorobić i to zdarza, ale to jest rzadsze zjawisko niż Ci się wydaje.

 

To zależy o jak dużych pieniądzach mowa. O milionerach jednak nie ma co dyskutować bo jest to skrajne minimum, a brzydali w związkach jest znacznie więcej

 

ambicja upór to są cechy charakteru. talent już nie. Tylko, że one nie dają gwarancji na osiągniecie sukcesu/ Sęk w tym, że udaje się nielicznym na rzesze, którzy nie dotarli na szczyt, a nawet polegli na samym dole. Oczywiscie lepiej mieć te cechy niż ich nie mieć, ale to jeszcze nie stanowi o tym, że ktoś osiągnie sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

 

Mogę się założyć, że dziewczyny mu mówią, że przyczyną jest jego wygląd :D

Bo w sumie to prawda (nie licząc smrodu)

Nie, mówią, że nie jest w ich typie. :lol:

Bo nie w typie dotyczy samego wyglądu od razu to pada jak się facet nie podoba fizycznie i kobieta nie ma nawet ochoty na poznanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ambicja upór to są cechy charakteru. talent już nie. Tylko, że one nie dają gwarancji na osiągniecie sukcesu/ Sęk w tym, że udaje się nielicznym na rzesze, którzy nie dotarli na szczyt, a nawet polegli na samym dole. Oczywiscie lepiej mieć te cechy niż ich nie mieć, ale to jeszcze nie stanowi o tym, że ktoś osiągnie sukces.

 

samym talentem kariery się nie zrobi

za to uparte i ambitne beztalencie owszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ambicja upór to są cechy charakteru. talent już nie. Tylko, że one nie dają gwarancji na osiągniecie sukcesu/ Sęk w tym, że udaje się nielicznym na rzesze, którzy nie dotarli na szczyt, a nawet polegli na samym dole. Oczywiscie lepiej mieć te cechy niż ich nie mieć, ale to jeszcze nie stanowi o tym, że ktoś osiągnie sukces.

 

samym talentem kariery się nie zrobi

za to uparte i ambitne beztalencie owszem

Jak ma plecy.

 

Nie jednego upór i ambicja zeżarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie w typie dotyczy samego wyglądu od razu to pada jak się facet nie podoba fizycznie i kobieta nie ma nawet ochoty na poznanie.

No, jeśli masz sylwetkę Golluma, to wątpię, by to robiło na panienkach wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie w typie dotyczy samego wyglądu od razu to pada jak się facet nie podoba fizycznie i kobieta nie ma nawet ochoty na poznanie.

 

więc jakie jest wyjście z sytuacji owego kolegi?

Nieustanny lament i żal do całego świata, że żadna go nie chce?

Czy może powinien się umyć i ubrać jak człowiek (ewentualnie przestać chlać) Czyli ogólnie ujmując zadbać o siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie w typie dotyczy samego wyglądu od razu to pada jak się facet nie podoba fizycznie i kobieta nie ma nawet ochoty na poznanie.

 

więc jakie jest wyjście z sytuacji owego kolegi?

Nieustanny lament i żal do całego świata, że żadna go nie chce?

Czy może powinien się umyć i ubrać jak człowiek (ewentualnie przestać chlać) Czyli ogólnie ujmując zadbać o siebie

To chyba do tamtego kolegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×