Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzisz do jakiegoś psychiatry?
co ma do urody, a szczególnie powodzenia u kobiet psychiatra? Ale tak przerabiałem to i psychologa. Tylko, że to nic nie daje. Bo mój problem na serio tkwi w tym, że nie mam dziewczyny. Nawet psycholog stwierdziła, że moje poczucie wartości poza tą jedną dziedziną jest normalne, a niektórych to nawet wysokie. Sęk w tym, że strasznie mi zależy na tej dziewczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj sobie brzydkiej kobiety.

 

No coś Ty, on przecież pewnie chce księżniczkę :D

niech mu ojciec wybierze narzeczoną.najlepiej samicę alfa na którą będzie całymi dniami i nocami zapierdalał i oddawał całą pensję.a ona co najwyżej da mu dotknąć cipki i zrobić sobie dobrze jak" zasłuży"/pokaże mu że kobieta też spuszcza się pod wodą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dla brzydkich kobiet też jestem nie w typie i to na starcie co one niby nie mają oczu, albo jakiś zaburzony zmysł estetyczny? Nie wiem czemu ludzie myślą, ze brzydkie kobiety mniej patrzą na urodę. Jeżeli nawet chcą iść na randkę z brzydkim facetem to nie dlatego, że on im się podoba tylko dlatego, że się do tego zmuszają co często wychodzi na randce. To znaczy z braku laku lepszy kit.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz do jakiegoś psychiatry?
co ma do urody, a szczególnie powodzenia u kobiet psychiatra? Ale tak przerabiałem to i psychologa. Tylko, że to nic nie daje. Bo mój problem na serio tkwi w tym, że nie mam dziewczyny. Nawet psycholog stwierdziła, że moje poczucie wartości poza tą jedną dziedziną jest normalne, a niektórych to nawet wysokie. Sęk w tym, że strasznie mi zależy na tej dziewczynie.
to ma że piszesz i zapewne gadasz podobnie czyli jak potłuczony obsesyjny maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję kozę

ja proponuje rure wydechową samochodu wymościć plasterkami wołowiny.będzie jak koza.

 

i go nie odtrąci :D

a gdyby ktoś tak odpalił samochód?i ta wolowina by wnet wystrzeliła z rury wydechowej?popchnij pan samochód nabiera tu innego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy to się śmiać fajnie potrafi wyszydzać twierdzić, że to płytkie. Tylko prawda jest taka, że nikt jakby miał wybór nie chciałby być brzydki. Wtedy jakoś nie było by to głupie puste czy śmieszne.

 

no wiadomo, że nikt nie chciałby być brzydki

ale jak już się takim jest to trzeba sobie z tym jakoś radzić

kobiety bardzo dobrze opanowały tę sztukę

może niech faceci zaczną również brać przykład zamiast tylko jęczeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz do jakiegoś psychiatry?
co ma do urody, a szczególnie powodzenia u kobiet psychiatra? Ale tak przerabiałem to i psychologa. Tylko, że to nic nie daje. Bo mój problem na serio tkwi w tym, że nie mam dziewczyny. Nawet psycholog stwierdziła, że moje poczucie wartości poza tą jedną dziedziną jest normalne, a niektórych to nawet wysokie. Sęk w tym, że strasznie mi zależy na tej dziewczynie.
to ma że piszesz i zapewne gadasz podobnie czyli jak potłuczony obsesyjny maniak

Że liczy się wygląd, bo liczy i nie martw się o to co gadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję kozę

ja proponuje rure wydechową samochodu wymościć plasterkami wołowiny.będzie jak koza.

Woś się uspokój. Bo już zaczynasz mnie denerwować tymi głupimi komentarzami.

https://www.youtube.com/results?search_query=samozaspokojenie

to nie mój pomysł.a tak wogóle czemu seks może dla mnie nie istnieć a ty tak ubolewasz?ja niegdyś mimo dostępu do seksu brakowało mi kałasznikowa.dostałem za duży wpierdol żeby twierdzić że seks i jakakolwiek postać bliskości była przyjemnością.zawsze się znajdzie jakaś czarna nić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×