Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

wielbłądzica mi zarzucasz schematyczność myślenia, a sama to robisz. Z góry wiesz, że brzydki jest winy. Przystojny jest czysty i święty jak mu sama kobieta do łóżka wskakuje i chociaż kobieta to wie, że jest tylko na jeden raz to to robi, bo jej się facet podoba. Ale przecież to brzydki jest winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan co prawda w 100% nie znam punktu widzenia kogoś kto jest przystojny i właśnie został tak potraktowany. Jednak wydaje mi się, że łatwiej jest wczuć się w rolę przystojnego nawet osobie brzydkiej niż komuś kto nigdy nie był nieatrakcyjny, by poczuł co czuje brzydka osoba kiedy jest wiecznie odrzucana z powodu swojej aparycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsiku, będąc traktowanym przedmiotowo, jako obiekt li tylko seksualny też się można poczuć jak gówno, wyjątek to nimfomanki i erotomani, im mogloby być na rękę, ale pewności nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.

a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie

b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to takie prawiczki vol 2 :?:roll: Nie żeby coś ale chodzi o takie bezsensowne wypociny i pisanie bez celu co wszystko jest oczywiste i w kółko mielenie tematu co druga strona jakieś wnioski ale w kółko i tak to samo. :roll:

Oczywistości nigdy za wiele. Mnie to boli, bo to ja jestem brzydki, to mnie to w życiu spotyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.

a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie

b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

Spełnioną miłość traktuję w kategoriach cudu, więc moim zaburzonym zdaniem obie osoby mają takie same szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.

a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie

b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

Spełnioną miłość traktuję w kategoriach cudu, więc moim zaburzonym zdaniem obie osoby mają takie same szanse.

Cudów nie ma jest statystyka. Nie kręć dobrze. Jeżeli ja się zakocham w jakieś dziewczyny, ba nawet nie tak mocno zauroczę to niemal na 100% jest pewne, że jej się nie będę podobał fizycznie i będzie to przeszkodą. Jeżeli przystojny facet zakocha się w dziewczynie to niemal na 100% ma pewność, że będzie się jej podobał jej, a jeżeli jest wolna to ma ogromne szanse na odwzajemnienie uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.

a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie

b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

Szansa wbrew pozorom jest taka sama. Spełniona miłość to nie to samo co powodzenie.

Ludzie, a odwzajemniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, w tej swojej statystyce uwzględnij rozwody przed trzydziestką, zdrady, relacje toksyczne, które miło się zaczynają, ale ostatecznie skłaniają przynajmniej jedną ze stron do podjęcia leczenia psychiatrycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, szpetny też nie jesteś masz przeciętny wygląd i tyle. Co tu dodawać? Tobie się wydaje, że kobiety to jakieś pustaki co na wyglad tylko lecą. Wyglądem nic nie zdziałasz na dłuższą mete.

Na dłuższą metę wygląd nie działa, bo to nie jest jego rola, Natomiast na pierwsze i najważniejsze wrażenie wygląd jest, tym czynnikiem, który przenosi góry. Najczęściej nie ma dalej bez akceptacji wyglądu chodzi mi o coś więcej niż tylko koleżeństwo. Wygląd to potęga to moc.

Jakbym wyglądał przeciętnie to miałbym dziewczynę i nie byłbym tak wiecznie nie w typie dla kobiet czyli 100 na 100. Za nim otworzę buzię czy coś napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, kiedyś na portalu bahu jakieś 10 lat temu był gościu który miał spory defekt urody i mocno widoczny wiesz jaki finał jest tego gościu jest szczęśliwy. Uśmiech nie schodzi mu ze zdjęć na facebooku.

I co ma kogoś? Jednemu na milion się udało i to ma być dowód. To tak jakby mówić, że gra w lotto to najlepszy sposób na dorobienie się pieniędzy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, w tej swojej statystyce uwzględnij rozwody przed trzydziestką, zdrady, relacje toksyczne, które miło się zaczynają, ale ostatecznie skłaniają przynajmniej jedną ze stron do podjęcia leczenia psychiatrycznego

My się nie rozumiemy ja napisałem o dawaniu szansy o pierwszym wrażeniu, a nie co będzie dalej w związku po latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×