Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Włączcie polsat, Golcom do śpiewania kolęd udostępniono częstochowski kościół pięknie wystrojony :shock:

za starych dobrych czasów taka profanacja była nie do pomyślenia... a w churze jakie laseczki śpiewają :shock: jest też kilka co urodą nie grzeszy, ale je kamera rzadko pokazuje - nawet w Wigilię nie ma litości dla brzydkich, co to jest za świat...

 

Odstaw leki albo zacznij je brac....

 

Sigrun w sprawie leków to jednak wolę się sugerować opinią ludzi mających w tej sprawie jakieś kompetencje...

 

no a skoro mój tekst się nie podoba, to może zamiast rad o lekach, pokusisz się o jakieś merytoryczne odniesienie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik

Przy tym jest wieczne zaprzeczanie jak to niby uroda się nie liczy. A wygląd tak naprawdę jest potęgą i ten to wie, kto go nie ma.

 

bo to jest temat tabu, a każdy wie jak jest ;) gdyby uroda się nie liczyła, nie byłoby czegoś takiego jak makijaż.

kobiety zajmują łazienkę na całe godziny nie dla przyjemności ;)

farbują włosy, nie z miłości do farb tylko z miłości do dobrego wyglądu

wstawiają fotki na instagram, nie po to by się nie pochwalić swoją urodą

i tak dalej i tak dalej...

 

to samo faceci tylko tu zamień farby na siłownie itp.

oczywiście niektórzy twierdzą, że oni to robią dla siebie ;)

ale tacy to albo kłamią albo nie zdają sobie sprawy, że to ich "dla siebie" - dobre samopoczucie przy określonym wyglądzie (ciekawe, że zazwyczaj takim jaki jest promowany w społeczeństwie do którego należą) bierze się stąd, że społeczeństwo wdrukowało im warunek "masz nam się podobać" wraz z odpowiednią reakcją emocjonalną (ich dobrym samopoczuciem), występującą, podczas spełniania tego warunku.

Jest to tak zwane społeczne warunkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielbłądzica, psychoterapia polega m.in. na wypłynięciu określonej prawdy, zresztą sprawa stara jak świat, może znasz te motywy filmów, czy powiesci, że duch nawiedza ludzi i nie zazna spokoju dopóki nie nakłoni ich do odkrycia jakiejś zatuszowanej prawdy... Owsik jest takim duchem wybryzgującym społeczeństwu swoją niecenzuralną prawdę i nie zazna spokoju dopóki nie wypłynie ona na wierzch... Więc to nie ja jestem korbką do Owsika tylko ci co tuszują jego prawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, w swojej refleksji wypaczyłeś prawdę Owsika, ocenzurowałeś ją, to jest to o czym właśnie pisałem... a mianowicie w tym fragmencie

Uleganie dyktaturze ciała sprowadza się do takich zachowań jak u owsika

cały problem sprowadziłeś do tego, że niby Owsik źle się postrzega, za bardzo zwraca uwagę na swój wygląd bo dał się omamić mediom...

 

wypaczyłeś jego prawdę, problemem Owsika nie jest to, że sie za dużo przegląda w lusterku, jakby wynikało z Twojej wypowiedzi, tylko to, że za swój wygląd został skazany na samotność przez społeczeństwo kobiet...

 

Przecież Owsik wyraźnie pisał, że ma przyjaciółki (jego osobowość nie jest odpychająca), że nie pisnąłby słówkiem o swojej brzydocie, gdyby znalazła się jakaś kobieta, która nie skreśliłaby go za wygląd i weszła z nim w związek, ale jakby ktoś Was zaczarował, ignorujecie te fakty, ponieważ te fakty utrudniają tuszowanie prawdy Owsika, która jest taka: za swój wygląd został skazany na samotność przez społeczeństwo kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, to racja, są bombardowane, ale przede wszystkim chodzi tu o zwierzęcość... Owsik nie jest brzydki w sensie estetycznym, jest niski i ma mało testosteronu w wyglądzie, dlatego kobiety mówią, że wygląda sympatycznie, ale nie jest w ich typie (co znaczy, że nie czują tej zwierzęcej chcicy w jego kierunku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, wygląd zdradzający odpowiednią ilość testosteronu, np. szczęka kwadratowa James Bond, którego wspomniałeś ten nowy, to typowy testosteronowy wygląd, Statham tak samo...

kobiety oczywiście nie robią świadomych analiz, one to wyczuwają po prostu, ich mózgi dokonują odpowiedniej analizy na poziomie podświadomym, a do świadomości przedostaje się tylko efekt tych analiz wrażenie "nie w typie" i tak jest ze wszystkim, np. białe zęby się podobają nie ze względów estetycznych, tylko dlatego, że wiążą się zazwyczaj ze zdrową kością, ewolucyjnie przystosowany mózg wyławia takie oznaki przydatności reprodukcyjnej i ocenia, oczywiście percepcyjnie mózg przedstawia białe zęby jako atrakcyjne same w sobie, w postacie wrażenia "ma ładne ząbki".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ale do przydatności reprodukcyjnej nie sam testosteron jest oceniany przez mózg samicy, np. wzrost stanowi też bardzo poważne kryterium, pozycja w stadzie to kolejna sprawa, cechy charakteru, które też się dziedziczy są bardzo ważne.

 

Dlatego się ludzie dziwią, "taka ładna kobieta, czemu ja tak ciągnie do tego drania, agresywnego chama?"... ano temu, mózg kobiet ocenia wg atawistycznych kryteriów przydatności reprodukcyjnej, podczas ewolucji naszego gatunku agresywny samiec miał pozycje w stadzie i ona sama nie wie co ją ciągnie, racjonalnie wie, że to głupie, ale chemia działa, mózg odpalił chemię bez jej wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam fotki owsika i też przy pierwszym spojrzeniu rzucił mi się brak właśnie typowo meskich, silnych cech w jego wyglądzie. Jest wielu mężczyzn estetycznie dużo brzydszych od owsika, z odstajacymi brzdyniami i wylysiałych którzy mają powodzenie u kobiet. A owsika brzydalem bym nigdy nie nazwał bo wyglada normalnie, ladnie i schludnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, Gdyby to było takie proste to proponuję zatem zastrzyki z testosteronu. Wtedy będzie go więcej w organizmie i sprawa załatwiona.

Kiedyś byłem u lekarza z wynikami testosteronu. Faktycznie okazało się, że mam niski poziom testa, ale jednak w normie. Jednak lekarz stwierdził, że może mi w tym pomóc. Przepisał mi gonadotropiny na pobudzenie przysadki. Po takiej terapii mój testosteron wzrósł do poziomu średnio-wysokiego. Przybyło mi parę pryszczy ze stanę zapalanym. Mój zarost jak był słaby taki pozostał. Nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, ja miałem takie kolegę kiedyś ktory miał straszne kompleksy na ptk. swojego niskiego wzrostu i dziecinnej urody. Po latach przyznał mi się, że kuł sie hormonem wzrostu ostro pod kontrolą lekarza i efekty byly naprawdę piorunujace. Ale on tą terapię przechodził jakoś pod koniec wieku dojrzewania, u Ciebie to już chyba za późno, chociaz nie wiem ,nie znam sie. Wiem, ze jemu urosly nawet stopy i głowa :> wszystko mu uroslo.

Ogolnie kawał chlopiska się z niego zrobilo bo pozniej dodał do tego siłke i testosteron. No ale osiągnął cz3go to czego chciał.

Jakie konsekwencje takiej terapii kiedys poniesie, tego nie wiem, ale chlopak byl naprawde zdeterminowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, ja miałem takie kolegę kiedyś ktory miał straszne kompleksy na ptk. swojego niskiego wzrostu i dziecinnej urody. Po latach przyznał mi się, że kuł sie hormonem wzrostu ostro pod kontrolą lekarza i efekty byly naprawdę piorunujace. Ale on tą terapię przechodził jakoś pod koniec wieku dojrzewania, u Ciebie to już chyba za późno, chociaz nie wiem ,nie znam sie. Wiem, ze jemu urosly nawet stopy i głowa :> wszystko mu uroslo.

Ogolnie kawał chlopiska się z niego zrobilo bo pozniej dodał do tego siłke i testosteron. No ale osiągnął cz3go to czego chciał.

Jakie konsekwencje takiej terapii kiedys poniesie, tego nie wiem, ale chlopak byl naprawde zdeterminowany.

owsik, ja miałem takie kolegę kiedyś ktory miał straszne kompleksy na ptk. swojego niskiego wzrostu i dziecinnej urody. Po latach przyznał mi się, że kuł sie hormonem wzrostu ostro pod kontrolą lekarza i efekty byly naprawdę piorunujace. Ale on tą terapię przechodził jakoś pod koniec wieku dojrzewania, u Ciebie to już chyba za późno, chociaz nie wiem ,nie znam sie. Wiem, ze jemu urosly nawet stopy i głowa :> wszystko mu uroslo.

Ogolnie kawał chlopiska się z niego zrobilo bo pozniej dodał do tego siłke i testosteron. No ale osiągnął cz3go to czego chciał.

Jakie konsekwencje takiej terapii kiedys poniesie, tego nie wiem, ale chlopak byl naprawde zdeterminowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale u tego chlopaka rodzice też byli niscy więc miał małe szanse na to ,ze wyrosnie. Zresztą był na tym punkcie kompletnie zbzikowany, chciał być zawsze duży, a że był przy kasie, to pewnie posmarował lekarzowi i załatwił bo watpie w to, żeby jakiś lekarz, od tak sobie, lekką ręką taką terapię zastosował, zważywszy na to, że chłopak nie był jakoś chorobliwie niski czy tam mały. Był po prostu niski, ajk wielu w społeczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot_,

Widziałam fotki owsika i też przy pierwszym spojrzeniu rzucił mi się brak właśnie typowo meskich, silnych cech w jego wyglądzie. Jest wielu mężczyzn estetycznie dużo brzydszych od owsika, z odstajacymi brzdyniami i wylysiałych którzy mają powodzenie u kobiet. A owsika brzydalem bym nigdy nie nazwał bo wyglada normalnie, ladnie i schludnie.

 

dokładnie tak samo to widze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że muszę wziąć kredyt na operacje plastyczne. Żebym przestał być mało męski z twarzy czy tam jak to mówią mi kobiety nie w ich typie. Pociesza mnie jednak myśl o tym, że wielce prawdopodobne jest, iż nawet Cristiano Ronaldo przechodził operacje plastyczne by wyglądać jak wygląda.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna dziewczyna i prymitywny cham.To pół biedy.Gorzej jak cham związuje się,z chamską i podłą dziewczyną.

Ale ładna dziewczyna przecież może być chamska i podła z zachowania :mhm:

 

owsik, może lepiej program typu metamorfozy. Lekarz, kosmetyczka, fryzjer, stylistka i jeszcze płacą za udział w programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna dziewczyna i prymitywny cham.To pół biedy.Gorzej jak cham związuje się,z chamską i podłą dziewczyną.

Ale ładna dziewczyna przecież może być chamska i podła z zachowania :mhm:

 

owsik, może lepiej program typu metamorfozy. Lekarz, kosmetyczka, fryzjer, stylistka i jeszcze płacą za udział w programie.

Pewnie, że było by fajnie, ale szansa dostania się jest pewnie minimalna. Dziś nabrałem przekonania, że takie operacje mogły by mi bardzo pomóc. Skoro tyle pada tutaj opinii, że nie jestem brzydki i w końcu odkryliśmy problem w czym leży. Też w fizyczności, ale nie koniecznie w brzydocie. To po takich operacjach istnieje duża szansa, że stałbym się przystojny dla kobiet i w ich typie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×