Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


studentka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Trafiłam tu przypadkowo-szukałam jakis inf. na temat nerwicy. Swoją drogą bardzo fajnie, że jest takie forum! :) O swoich problemach pisałam już w którymś poście więc nie będę się powtarzać!

Dziś ide do psychiatry. Trochę się obawiam :( Nie idę prywatnie tylko państwowo, a co do takich wizyt nie jestem przekoanan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.A twoje posty są kopią moich dolegliwości gdy zaczynałam leczenie.Po wizycie u psychiatry napewno będziesz zadowolona ,ponieważ uspokoi cie ze 'nie wariujesz".Przynajmniej ja czekałam na taką diagnoze która mnie uspokoiła a przepisane leki traktuję poprostu jak witaminy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u psychiatry i przyznam ze daremnie tam poszłam! na korytarzu jacys dziwni ludzie-widać, ze naprawde mają jakies problemy ze sobą. ogólnie tacy to mi sie z jakimiś ćpunami kojarzą. Pani dr. znalazła dla mnie az 10minut Wink stwierdziła ze nic mi nie jest i ze leki są niepotrzebne i w ogóle sie zdziwiła ze przyszłam chyba za normalna byłam i juz nie wiem co mam o tym myslec! kazała mi przyjsc za tydzien bo ona niestety dla kazdego ma kilka minut (nie ma sie co dziwic skoro 5 osób na tą samą godzine jest zapisanych) Ogólnie nic mi nie pomogła! Zaczęła sie dopytywac o mojego faceta i czy jestem szczesliwa! Zdziwiona była ze nigdy narkotyków nie brałam, że nie pale! ze nikt w rodzinie ch. psychicznych nie ma! czułam sie jakbym zamiast do dentysty poszła do okulisty! Cholera myślałam, że mi coś poradzi! być może jakąś psychoterapie mi zlecii ale jak narazie nie widzi potrzeby! i co ja mam myslec? dla niej jestem zdrowa! czyli że co zdrowi ludzie tez mają takie lęki???????????? Rolling Eyes

 

JA JUZ NIC NIE ROZUMIEM! :( TOYA WIDZE ZE JESTES Z KRAKOWA POLECISZ MI SWOJEGO LEKARZA?

KURCZE NIE WIEM A MOZE JA ZDROWA JESTEM TYLKO ZA DUZO SIE NACZYTALAM I SOBIE NAWKRECALAM? NIC JUZ NIE WIEM :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u psychiatry

 

JA JUZ NIC NIE ROZUMIEM! :( POLECISZ MI SWOJEGO LEKARZA?

KURCZE NIE WIEM A MOZE JA ZDROWA JESTEM TYLKO ZA DUZO SIE NACZYTALAM I SOBIE NAWKRECALAM? NIC JUZ NIE WIEM :(:(:(

 

doskonale cię rozumiem

masz rację ze to zły lekarz

nie zrażaj się

to tak jak zszukaniem pracy-niestety trzeba się nachodzić aby dobrą dostać.

przykro mi ,że darmowy lekarz tak cię załatwił

musiało cię to bardzo zdenerwowac

pewnie gdybyś poszła do niego prywatnie to by cię przyjął jak człowieka , a nie jak pacjenta

powtarzam -nie zrażaj się .

szukaj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co mam myslec :( Hm czuje sie dzisiaj nawet ok nie mam zadnych leków ani nic. Byłam nawet w centrum handlowym ze znajomym i nic mi sie nie działo. Jutro ide na zajęcia jak przezyje to znaczy, ze powinnam sobie sama poradzic........tzn juz powoli zaczynam myslec ze jak ja sobie sama nie pomoge to mi nikt nie pomoze.... obym miała racje i oby mi sie udało jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studentko nie chciaabym Cię dołować ale ja byłam u dwóch państwowych lekarzy i totalna olewka, dostałam receptę z benzo(teraz sie cieszę ze nie brałam tych leków bo na forum troche o nich poczytałam).Teraz lecze się prywatnie ,pani doktor przejzała recepty od pozostałych lekarzy państwowych i kazała niczego nie brac bo uzależniają.Ta lekarka niestety jest z Katowic a nie z Krakowa ale ma 25 lat praktyki w szpitalu psychiatrycznym i naprawde zna się na rzeczy.Co do wczesniejszych lekarzy stwierdzam ze sami mieli ze sobą problem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×