Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla kobietę w oczach faceta ?


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem, o co chodzi z tą deską, ale może to dlatego, że jestem głupi.

Przecież dziewczyny jak siusiają, to kucają, więc po co mają deskę podnosić?

Psychoalalepsja_SS, po skorzystaniu z toalety, żeby facet tego nie musiał robić przed. Takie odwrócenie sytuacji: babki czepiają się, że faceci nie opuszczają deski, więc Reiben oczekuje, że będą ją podnosić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o co chodzi z tą deską, ale może to dlatego, że jestem głupi.

Przecież dziewczyny jak siusiają, to kucają, więc po co mają deskę podnosić?

Psychoalalepsja_SS, po skorzystaniu z toalety, żeby facet tego nie musiał robić przed. Takie odwrócenie sytuacji: babki czepiają się, że faceci nie opuszczają deski, więc Reiben oczekuje, że będą ją podnosić. ;)

Myślę że Rajben,rzucił troll sucharem w wyniku którego rozgorzała dyskusja z doopy wzięta.

dasdjaskldhaskdshadjkas.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie fanatyczną fanką oznaczało psychiczną słabość i nie szanowanie siebie.

Zgadzam się z tym, i to dotyczy nie tylko muzyki ale np. też polityki.

Częściowo też się zgodzę ale nie wiem czy brak jakiegokolwiek gustu muzycznego i minimalnego chociaż zainteresowania polityką i życiem społeczno-politycznym nie jest gorszy. Jednak sporo osób słucha muzyki bezwiednie takiej co leci w radiu czy kanałach muzycznych i z trudem potrafi wymienić urzędującego premiera( czy pani premier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie kompletnie od czapy i nie na temat. Niektóre posty są zwyczajnie żałosne. Wątpię, że takich odpowiedzi oczekiwałby autor tematu. To tyle !

 

Trololo, jako autor tematu wypowiem się, że prawdę mówiąc jest mi wszystko jedno co się będzie działo w "moich" tematach. Vox populi, vox Dei. Poza rozmawianiem z osobami, które mają faktyczny problem używam już internetu tylko do tego by mieć z czegoś "bekę", bo z poważnych dyskusji w sieci już wyrosłem.

Więc, jak to mawiają "róbta co chceta".

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj ze nieleczone

 

Tak na dobrą sprawę, co to za różnica? Jak się człowiek raz wpieprzy w borderkę, to już ma się ich wszystkich dość na zawsze - i to tych leczonych czy nie.

Zgadzam się z Maćkiem, borderlajny i inne zaburzenia osobowości skreślają z miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj ze nieleczone

 

Tak na dobrą sprawę, co to za różnica? Jak się człowiek raz wpieprzy w borderkę, to już ma się ich wszystkich dość na zawsze - i to tych leczonych czy nie.

Zgadzam się z Maćkiem, borderlajny i inne zaburzenia osobowości skreślają z miejsca...

niestety... i wiem jak to niesprawiedliwie brzmi, ale uraz jest naprawde straszny. po jednej z nich miałem 3 msc lęku przed ludźmi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to rozbawiło

To pewnie do mnie, a więc już piszę.

 

bo zaburzone dziewczyny ciesza sie duzym zainteresowaniem, nawet na tym forum malo jest singielek.

 

Zaburzone w sensie nerwica, depresja? Czy zaburzenia osobowości typu borderline i chad? Rozgraniczmy te dwie rzeczy.

A po drugie - niech im będzie, nawet tym borderkom. Mnie to przecież nie przeszkadza, że są fani mocnych wrażeń i masochiści, którzy gustują w famme fatale, to ich sprawa.

 

Osobiście ich unikam, bo wiem co to znaczy "tańczyć" z kobietą z zaburzeniami osobowości (borderline). Nigdy więcej, dziękuję, postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×