Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Neon nie mam jeszcze 40 lat.Wydaje mi się,że WSZYSCY IDĄ DO WŁADZY.Ja pochodzę z takiej rodziny,gdzie szanowało się każdego prezydenta i premiera.Nawet jak się z nim nie zgadzało.I Pawlaka,Buzka czy Kaczyńskiego.Teraz w moim domu szanuję się prezydenta i premier Kopacz.

 

Co nie znaczy,że się zgadzam z PO w 100 %.Bo to Wy wyborcy PIS , taktujecie Prezesa jak jakiegoś Boga.

 

 

Dobra,teraz coś ważniejszego.Spójrzmy ilu ludzi, NIE PÓJDZIE NA WYBORY.Ilu ludzi,mówi.Nikt,nie mam na kogo głosować.ŻADEN MI NIE ODPOWIADA.Duda,Komorowski,Ogórek,Kukiz.

Ja znam, w prawdziwym życiu,ludzi, którzy właśnie nie idą na wybory.Bo ŻADEN Z TYCH KANDYDATÓW IM SIĘ NIE PODOBA. O czym to świadczy ? Mi się wydaje,że o bez(klasie) politycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he wyszedł mi Palikot.Ale Komorowski ma mój głos.I nie zepsuję tego żaden kretyn i debil od Korwina czy narodowców.

 

Naturalnie, że ma. Obaj operujecie na podobnej płaszczyźnie intelektualnej. Jest to oczywiste. Jaki elektorat taki prezydent.

 

Nie wiem jak w przypadku prezydenta ale na PO głosują ludzie o przeciętnie wyższym wykształceniu niż na PiS, oczywiście wykształcenie wyższe w dzisiejszych czasach się strasznie zdewaluowało i nie zawsze świadczy o inteligencji.

Kukiz 11% kto by się spodziewał, elektorat buntu woli jednak jego niż Korwina bo nie gada tylu głupot i jest młodszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zdechłe ryby płną z prądem :) Bojkot wyborów to nie taki głupi pomysł, przynajmniej nie dajemy sie omamić postulatom, które w większości nigdy nie zostaną zrealizowane, a co za tym idzie, nie robimy z siebie poraz enty głupców. Głos na PiS czy PO jest dla mnie takiej samej wartości, nie wniesie nic nowego, należy pokazać innym opcjom że nadszedł czas zmian, a tym sybolicznym gestem w kierunku zmian będzie głos na Kukiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeonJa pochodzę z takiej rodziny,gdzie szanowało się każdego prezydenta i premiera.Nawet jak się z nim nie zgadzało.I Pawlaka,Buzka czy Kaczyńskiego.Teraz w moim domu szanuję się prezydenta i premier Kopacz.

 

Nie zgadzać to się można z kumplem przy wódce a nie z osobami które niszczą społeczeństwo i kroją go na kasę. A wy ich jeszcze szanujecie. Nie dziwne, że mamy-jak mamy. cebula.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedyną osobą która nie widzi że kraj się stacza, że na zewnątrz jest wszystko pięknie a wewnątrz toczy go rak. Jest nieduolnie rządzony nie tylko przez PO ale równierz poprzedników z PiS i SLD. Podwojenie zadłużenia, podniesienie wieku emerytalnego. podniesienie VAT-u, podniesienie akcyzy na paliwo to niektóe tylko grzechy Komorowskiego. Gdzie są argumenty "za" ? gdzie jest Twoja dojrzałość i operowanie logiką i argumentami oprócz tego że jesteś "wyjątkowy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać upadku tego kraju i wchłonięcia go przez obce mocarstwo byle nie ruskich.

A co do Komorowskiego to juz nie przesadzajmy z jego demonizowaniem, jak i całych przemian po 1989 roku, owszem mogło być dużo lepiej ale i tak jakby wyrwać Polaka z lat 80-tych do czasów współczesnych uważałby że żyjemy w raju, bo większość ma auta, cały asortyment urządzeń agd, rtv a jedzenia tyle że wyrzuca i marnuje sporą część co za komuny było nie do pomyślenia. A że jest to kosztem braku bezpieczeństwa socjalnego, często na kredyt tego na pierwszy rzut oka nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać upadku tego kraju i wchłonięcia go przez obce mocarstwo byle nie ruskich.

A co do Komorowskiego to juz nie przesadzajmy z jego demonizowaniem, jak i całych przemian po 1989 roku

Istny wzór współczesnego "polskiego'' lewicowego ''patriotyzmu''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, głosuj na Bronka to banderowcy przyjdą do Łosic nocą, widłami i siekierami w drzwi załomocą, a Bronek już dawno będzie wiał do Stanów tranzytem przez Rumunię. :twisted:

 

Hans jakoś nie jestem przerażony wizją Ukrainy.O wiele bardziej się boję Państwa Islamskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać upadku tego kraju i wchłonięcia go przez obce mocarstwo byle nie ruskich.

A co do Komorowskiego to juz nie przesadzajmy z jego demonizowaniem, jak i całych przemian po 1989 roku

Istny wzór współczesnego "polskiego'' lewicowego ''patriotyzmu''.

Ja nie jestem patriotą, co najwyżej lokalnym, chętnie bym sprzedał całe pomorze Niemcom w zamian za ich socjal i z zakazem osiedlania przez muzułmanów rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O demokracjo ! - ustroju w którym o losie kraju, narodu, decydują ociężałe umysłowo jednostki, których największym zmartwieniem jest to, czy Emilka z "Pierwszej Miłości" wróci na ekrany, bądź czy też mama nie zapomni kupić im batoników ... I nie chodzi mi tu o obrażanie detektywa - skądinąd bardzo sympatycznego gościa, ale o ukazanie na jego przerysowanym przykładzie owego problematycznego zjawiska, jakim jest przesąd demokratyzmu. Za sprawą setek podobnych jemu, bezmyślnie głosujących na PO-PiS-PSL-SLD, na pro-systemowych Bronków, Dudy, Jarubasów-Ogórasów, władza ludowa, te kurwy, nie muszą nawet specjalnie starać się o fałszowanie wyników wyborów. Bo właśnie istotą owej manipulacji jest wmówienie tym wszystkim nieświadomym politycznie, nieznającym się na historii, ekonomii, prostym ludziom, jakoby byli oni "suwerenami", jakoby głosując na podsunięte im przez reżimowe media alternatywy wyborcze, spełniali swój "obywatelski obowiązek" - dzięki czemu rozsądne głosy tracą na znaczeniu ...

 

Apeluję do Wszystkich niezdecydowanych - głosujcie na kandydatów anty-systemowych !!! Korwin, Kukiz, Braun - wedle uznania. Obecne wybory prezydenckie, jak i przyszłe wybory parlamentarne są o tyle ważne, że mogą być tymi ostatnimi - bo wygląda na to, że jeżeli nic się nie zmieni, za kilka lat państwo polskie przestanie istnieć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustroju w którym o losie kraju, narodu, decydują ociężałe umysłowo jednostki, których największym zmartwieniem jest to, czy Emilka z "Pierwszej Miłości" wróci na ekrany, bądź czy też mama nie zapomni kupić im batoników
jeżeli ludzie mają takie problemy to znaczy że żyją w państwie dobrobytu, gorzej jakby myśleli o tym czy będą mieli co do garnka włożyć jutro lub czy mnie nie zadźgają na ulicy. Ja nie jestem wrogiem demokracji wręcz przeciwnie model szwajcarski oparty na referendach by mi pasował, ale tez mam dość tych samych twarzy polityków od lat, czas na zmiany i dojście do głosu młodszych mniej upartyjnionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kilka lat państwo polskie przestanie istnieć ...

podobno już w tej chwili istnieje tylko teoretycznie.

 

A odnośnie kandydatów to nie wiem czy Braun jest taki niezależny przecież on by chciał w Polsce stworzyć teokrację z Chrystusem jako królem którego sam pewnie by reprezentował na ziemi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, http://grzegorzbraun2015.pl/

 

"

Program wyborczy

 

1/ WIARA, RODZINA, WŁASNOŚĆ – to trzy wartości kardynalne, na straży których stać ma głowa państwa i których bezpieczeństwo gwarantować powinna NOWA KONSTYTUCJA.

 

2/ ŻYCIE ludzkie powinno być chronione na wszystkich etapach istnienia.

 

3/ WOLNOŚĆ OSOBISTA może być urzędowo ograniczana tylko wyjątkowo – poza wypadkami ewidentnych przestępstw, wyłącznie tam, gdzie w grę wchodzi BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA.

 

4/ WOLNOŚĆ GOSPODARCZA winna podlegać szczególnej ochronie. Państwowe kartele i piramidy finansowe należy zlikwidować.

 

5/ Należy UPROŚCIĆ i OBNIŻYĆ PODATKI – jednocześnie z redukcją wydatków budżetowych, redukcją administracji i radykalnym uproszczeniem procedur.

 

6/ KARA ŚMIERCI powinna grozić mordercom i zdrajcom stanu.

 

7/ PRAWO DO POSIADANIA BRONI jest prawem naturalnym wolnych Polaków.

 

8/ WOJSKO POLSKIE, POLICJA, SŁUŻBY i SĄDOWNICTWO – to trzy dziedziny, na których modernizacji powinnny skupić się działania państwa.

 

9/ W polityce zagranicznej trzeba kierować się suwerennym realizmem – wobec partnerów zagranicznych należy starannie egzekwować zasadę wzajemności. Wobec wojny ukraińskiej pilnie zadeklarowac należy NEUTRALNOŚĆ.

 

10/ W imię TRADYCJI CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ i POLSKIEGO INTERESU NARODOWEGO należy zdecydowanie przeciwstawić się inwazji ideologicznej, propagandzie dewiacji i obcym roszczeniom kolonizatorskim."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://thepolandtimes.com/grzegorz-braun-gdy-wygram-przywroce-w-polsce-normalnosc-wywiad-z-kandydatem-na-prezydenta-rp/

 

[videoyoutube=66fCK0CzTiM][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=F9NU-f9N2oM][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=WalNPHPWy0g][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=APnPcCJ2ejU][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=LlqH_e2TEd8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem pesymistycznie nastawiony, jeśli idzie o dalsze losy Polski. Mamy 7 służb, które dbają o to by obecnemu pojeb.anemu systemowi się krzywda nie stała. Układ ma się cały czas dobrze, bo co rusz idą jakieś afery i defraudacje na wielką skalę ( Pro Civili, teraz skok Wołomin i ch.uj wie co jeszcze), naród głosuje na debili. Najpierw wygrał chlejus Kwaśniewski, teraz Bronek, który cały czas popełnia jakieś gafy. Ciekawe kto będzie następny. Może jakieś/ jakaś/ jakiś Anno Grodzko ? bo ch.uj wie jak nazwać babę z fiutem z dokumentami na nazwisko Grodzka. Tu już wszystko jest możliwe.

Swoją drogą dziwi mnie, gdy Korwin mówi, że Putin jest dobrym przywódcą i dba o interes swojego kraju. Przecież Rosja powinna być potęgą gospodarczą, a tymczasem panuje tam bida. Służby do spółki z milicją i mafią robią interesy. Każdy przedsiębiorca musi im odprowadzać haracz, kraj jest wzdłuż i wszerz przeżarty korupcją. Może jeśli idzie o interesy poza granicami kraju, gdzie rzeczywiście rosjanie starają się, by państwa bloku wschodniego zbytnio nie próbowały poluzować kagańca po rozpadzie związku sowieckiego. W polityce zagranicznej może i Putin potrafi coś ugrać ale i tak naród rosyjski ch.uj z tego ma, bo bida jak była tak jest, a generałowie z FSB dostają wille na Rublowce.

Ja bym spróbował innej taktyki niż Korwin i reszta prawicy. Stworzyłbym ruchu z postulatami lewicowymi i głosił, że poobniżam podatki, ale zwiększę opiekę socjalną. Każdy dostanie co ma dostać i będzie zadowolony. Nikt pod płotem nie umrze, bo państwo o wszystko zadba. Stworze nowe miejsca pracy, zwiększę dotacje dla rolnictwa i innych gałęzi gospodarki bla, bla, bla. A po wyborach taki ch.uj. Wprowadzamy monarchie, kapitalizm i jak komuś się nie podoba, to zawsze może się rzucić do Wisły jak w wolnym kraju żyć nie chce. W jakich czasach my żyjemy, że trzeba ludziom wolność siłą wprowadzać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×