Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego właśnie rządząca od 2007 roku Platforma Obywatelska (nie) wprowadziła małżeństwa jednopłciowe i przez same-sex pary adopcję, zalegalizowali marihuanę, wywalili religię ze szkół, urzędów, armii, nie dotowali także takich przedsięwzięć jak Świątynia Opaczności Bożej. Jakże cieszę się, że żyjemy w kraju rządzonym przez tak liberalno-lewicowy rząd :).

Platforma przez tyle lat nic nie zrobiła bo głównym programem tej partii jest nic nie robienie poza złodziejską prywatyzacją uwłaszczaniem się i podwyższaniem podatków.

Mało tego. Główną siłą platformy kiedyś było to, że potrafiła czerpać z elektoratu i prawicowego i lewicowego czego z kolei PiS i SLD nie potrafią bo są to w większości elektoraty raczej zantagonizowane.

...w PO znajduje się i umiarkowana lewica, i umiarkowana prawica, teraz się chyba wypłaszczyło, bo odeszła duża część "ekstremów" - liberalnej lewicy spod znaku Palikota i Kutza, tak samo konserwatystów jak Gowin czy Goodson.

Platformę dzisiaj nie spaja nic poza władzą i czerpaniem korzyści z siedzenia przy korycie. Posłuchać jednak wywiadów z WIĘKSZOŚCIĄ jej czołowych polityków typu Kidawa Błońska, Schetyna, Grupiński to raczej opowiadają się za ideologią lewicową. Przegłosowali Gender konwencję, pracują nad związkami partnerskimi, wprowadzili in vitro.

PO do tej pory nie chciała się wychylać światopoglądowo w żadną stronę. Straciła jednak prawie cały elektrorat centroprawicowy, który sobie poszedł wraz z Gowinem, Żalkiem, Godsnonem i kiedyś już filarem konserwy platformerskiej, jednym zmoich ulubionych polityków w ogóle Janem Marią Rokitą.

Kalisz został wywalony z SLD bo sprzeciwiał się flirtowaniu z platformą i szykowaniem przyszłej koalicji. Tusk skręcił platformą w lewo. Platforma Kopacz zaczyna coraz mocniej skręcać w lewo bo wiedzą, że PiSowi to nie zabiorą, mogą już zabrać głosy co najwyżej SLD jako ostoja lewicy.

 

 

 

Prawica za to kompletnie niewrażliwa jest na krzyczenie rozbrykanego lewactwa. Szczególnie narodowcy nie łażą z tymi tymi transparentami z "zakazem pedałowania", a PiSowcy nie tworzą "komisji ds. ateizacji Polski". Tak, tak - na sercu leży im gospodarka Polski, reszty spraw nawet nie poruszają.

Prawdziwa prawica spod znaku republikanów amerykańskich konserwatywna światopoglądowo, dość liberalna gospodarczo zajmuje się wyłącznie gospodarką a nie idologią. To było też źródłem wygranej np. Orbana. Skupił się na ratowaniu doprowadzonej do ruiny przez lewicę gospodarki a nie na wojnach światopoglądowych. Tak samo wygrał Rachoj w Hiszpanii.

Wiosna prawicy jeszcze przyjdzie. Lewica to tylko awantury światopoglądowe, legalizowanie zboczeń, 0 pomysłu na kryzys gospodarczy wszędzie na świecie prócz Chin. Tam komuniści postawili na gospodarkę i dziś są najpotężniejsi na świecie a Bank of China najpotężniejszym, najbogatszym i najbardziej wpływowym bankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyzabc, no idź, bo tak to wspierasz PiS, oni mają karny, radiomaryjny elektorat. :(

Jeśli zagłosuję, to będę musiał wybrać kandydata którego nie popieram. Jeśli nie zagłosuję, to i tak wygra kandydat którego nie popieram. Czyli i tak źle i tak niedobrze. Ale jak nie zagłosuję, to przynajmniej będę miał świadomość, że nie wsparłem swoim głosem osoby której nie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilizujcie sie lemingi. Niewiele was zostało :D

 

Powiedział zwolennik prawicowych i chrześcijańskich wartości, charakteryzujący się, typową dla tych idei, miłością do bliźniego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyzabc, no idź, bo tak to wspierasz PiS, oni mają karny, radiomaryjny elektorat. :(

To by takiego poparcia nie mieli. Obecnie wielu młodych jest za pisem a zwykle do kościoła nie chodzą, znam nawet kilku zaciekłych antyklerykałów sympatyzujących z Pisem bo jednak to mniejsze zło w porównaniu do złodziejskiej platformy i układu okrągłostołowego. ten radiomaryjny elektorat to powoli wymiera i dziś często ludzie którzy maja dość PO głosują przeciw niej na PiS choc światopoglądowo często są daleko od tej partii.

 

A na PO nie głosuja tylko ogłupiałe lemingi tylko ludzi kórym dobrze się powodzi, pracują w biurokracji albo mają dobre koneksje z władzą i oczywiście ich rodziny co daje parę milionów a przy niskiej frekwencji to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by takiego poparcia nie mieli. Obecnie wielu młodych jest za pisem a zwykle do kościoła nie chodzą, znam nawet kilku zaciekłych antyklerykałów sympatyzujących z Pisem bo jednak to mniejsze zło w porównaniu do złodziejskiej platformy i układu okrągłostołowego. ten radiomaryjny elektorat to powoli wymiera i dziś często ludzie którzy maja dość PO głosują przeciw niej na PiS choc światopoglądowo często są daleko od tej partii.

 

A na PO nie głosuja tylko ogłupiałe lemingi tylko ludzi kórym dobrze się powodzi, pracują w biurokracji albo mają dobre koneksje z władzą i oczywiście ich rodziny co daje parę milionów a przy niskiej frekwencji to sporo.

Carlos z zadną twoją wypowiedzią nigdy nie zgadzałem się tak bardzo jak z tą.... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nigdy nie obrażam. :) Jest jednak faktem, że to PiS i prawica światopoglądowa ma na ustach wszelkie religijne brednie i krzyczy o odnowie moralnej, a na co dzień robi zupełnie co innego. Wzbudza nienawiść, dzieli ludzi, pokazuje kto jest prawdziwym Polakiem, a kto nie itp. itd. Ja nigdy nie twierdziłem, że jestem lepszy od innych Polaków, że mam prawo do wyznaczania innym norm moralnych i dlatego mogę sobie pozwolić na określenia "katoprawica" czy "prawicowe tłuki". Katolicka prawica powinna zaś nadstawiać drugi policzek... ale nie robi tego, gdyż przesiąknięta jest wielką hipokryzją i zakłamaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, że Nowicka startuje to nie wiedziałem, ale ona wyszła z partii jak się pokłócili. Grodzka startuje z Zielonych. A co do samego Palikota, to w sondażach osiąga podobne lub nawet większe wyniki niż drugi Janusz, w którym jednak wielu, głównie młodych ludzi, pokłada spore nadzieje.

Inna sprawa, że można mieć sceptyczne podejście do sondaży, gdzie Bronek ma 60% poparcia, ale są też takie wg. których będzie druga tura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, widzisz, sam fakt, że ciągle piszesz o Bęgowskim a nie Annie Grodzkiej dyskwalifikuje Cię jako dyskutanta (moim zdaniem, również jako człowieka). Nie szanujesz innych ludzi, nie pozwalasz im żyć tak jak chcą, wszyscy mają wyznawać Twoje wartości. Podejrzewam, że nienawidzisz Stalina czy Hitlera i ustrojów, jakie stworzyli, ale wyznajesz bardzo zbliżone im poglądy. I nie ma w tym przesady. Brak poszanowania inności drugiego człowieka zawsze prowadzi do nienawiści, a (gdy jest taka okazja) do eksterminacji. Gender, homoseksualizm, in vitro, eutanazja, Żydzi - to dla Ciebie tematy zakazane, wzbudzające agresję i nienawiść. Trudno jest z kimś takim dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palikot poparcie młodzieży miał i je przebimbał.

To poparcie popłynęło do do Korwina i częściowo tam zostało ale w wiekszej części odpłyneło bo Korwin mimo zdziwienia wielu to jednak oszołom.

Największe poparcie wśród młodych ma PiS.

Mało kto pamięta, ale Platforma miała 40% dzieki poparci młodych które wynosi ok z 10%

Młodzi odpłyneli na twałe od PO która ich zawiodła i oszukała.

Platforma nie wróci już do poparcia 30pare procent chyba żeby SLD spadło do 2 albo jak znowu sfałszują wybory.

Choć ostatnie fałszerstwo było na korzyść PSLu. :bezradny:

 

-- 23 lut 2015, 19:00 --

 

JA ODDAM GŁOS NA KUKIZA-KIEDYS UFAŁEM PO PAPRANCOM-SORKI ZA PO

Szacun za wyznanie.

Wielu ludzi dzisiaj przeprasza za POpieranie POpaprańców.

:time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, widzisz, sam fakt, że ciągle piszesz o Bęgowskim a nie Annie Grodzkiej dyskwalifikuje Cię jako dyskutanta (moim zdaniem, również jako człowieka). Nie szanujesz innych ludzi, nie pozwalasz im żyć tak jak chcą, wszyscy mają wyznawać Twoje wartości. Podejrzewam, że nienawidzisz Stalina czy Hitlera i ustrojów, jakie stworzyli, ale wyznajesz bardzo zbliżone im poglądy. I nie ma w tym przesady. Brak poszanowania inności drugiego człowieka zawsze prowadzi do nienawiści, a (gdy jest taka okazja) do eksterminacji. Gender, homoseksualizm, in vitro, eutanazja, Żydzi - to dla Ciebie tematy zakazane, wzbudzające agresję i nienawiść. Trudno jest z kimś takim dyskutować.

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Michalkiewicz nie startuje na prezydenta,miałby mój głos.

Michalkiewicz mi się podoba ale dopóki nie zaczyna gadać o żydach i prześladowaniu katolików wg mnie jest w swym liberalizmie gospodarczym dużo bardziej przekonywujący od krzykacza Korwina no i kultura wypowiedzi zupełnie inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kukiz nie ma kompetencji na takie wysokie stanowisko. Już bym wolał Dudę, który przynajmniej pracował w kancelarii prezydenta Kaczyńskiego więc na pewno jakieś doświadczenie ma.

Chociaż i tak wciąż lepiej niż kandydat Ruchu Narodowego z wykształceniem podstawowym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że mówie o Grodzkiej per Bęgowski jest jakby zgodne ze stanem faktycznym i z przeszłością tego człowieka i faktu jako kto się urodził.

Nie da się zmienić płci. To jest fizycznie niemożliwe choćby się zjadło tonę chormonów. Nie da się zmienić własnych narządów płciowych.

To czy ktoś akceptuje swoją płeć mentalnie i czy psychicznie czuje się kobietą to zupełnie inna sprawa. To kwestia psychiki raczej chorej niż zdrowej bo zdrowy człowiek nie kwestionuje własnej tożsamości płciowej.

Biologia jest biologią i tego się nie prześcignie niezależnie od tego jak będziecie mnie prywatnie drogie lewaczki obrażać :mrgreen:

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×