Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Zawłaszczenie demotywatorów to fragment szerszego zjawiska jakim jest popularność prawicy w internecie. Wpiszcie w google korwin lub ruch narodowy i wyskoczą setki filmików z wieloma tysiącami odtworzeń i setkami komentarzy. Przy wyszukaniach Piechociński czy Miler tego nie ma. Radykalne ruchy to hałaśliwa, ale jednak mniejszość statystycznie częściej ich wyborca jest jednocześnie politycznym aktywistą.

 

Ci, którzy z taką pewnością mówią, że Komorowski w drugiej turze przegra jeżeli wygra to najgłośniej będą mówi, że wybory sfałszowane ponieważ wynik będzie inny jak się spodziewali. Jeżeli w pierwszej turze Prezydent Komorowski będzie miał >45%% to żeby przegrać drugą turę musiałby chyba na wizji zrobić striptiz. Ci, którzy w pierwszej turze zagłosowali na BK. a w drugiej skorzy byliby jednak na Dudę to malusieńki odprysk, a więc niemalże wszyscy pozostali musieli by poprze Dudę, a ten tak samo jak Kaczyński ma duży elektorat negatywny.

 

Piszę to jako osoba, która na BK nie zagłosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komór to elektoratu negatywnego nie ma?

Wszyscy co chcą głosować na innych kandydatów tylko dlatego że im się prezydent nie podoba. Szczególnie Ci co głosują na antysystemowcow typu kukiz Korwin może paliglup tez. Duda ma sporo mniejsze szanse wygrać niż komór, którego chroni parasol medialny robiąc z niego prawie świętego.

Duda żeby wygrać musiałby zdobyć dobry 30paro procentowy wynik i do tego musiałby pokonać znacząco prezydenta w debacie której ten się boi jak ognia. Szanse nie są duże, ale jakieś tam są.

Jest też ryzyko podfalszowania wyniku przy małej różnicy tworząc tzw głosy nieważne. Po tym co było na jesieni po reżimie można się wszystkiego spodziewać. Może dlatego komór nie szaleje z kampania bo już zna wynik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha

Demotywatory zawłaszczone przez prawice.....a to dobre :D

Z tego co kojarze demoty zawsze byly niezalezne. Ludzie mogli pokazac prawde w lekko przesmiewczy sposob 8)

Za to wszystkie inne media telewizyjno-prasowe w wiekszości sa zawłaszczone przez lewice i jakos trzeba z tym zyc :mrgreen:

A jakoś mam takiego pecha :lol: ,że zawsze trafiam na prawicowego demotywatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zabójstwo Niemcowa było zlecone i wykonane przez ukraińskie bądź ametykańskie służby specjalne by pogrążyć Putina w oczach jego potencjalnego elektoratu.Takie ostentacyjne miejsce zabójstwa może uprawamacniać powyższe przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, Putina z Kremla nie usuneła śmierć Politkowskiej, Litwinienki, nie ruszy też jakiś tam Niemcow.

W Rosji za silne jest środowisko post KGBowców, którzy dzięki swoim umięjętnościom wywiadowczym usadzili się u władzy.

U nas jest podobnie tylko że u nas jest środowisko post SBowskie i WSI.

Ci jednak rządzić krajem i mediami wolą zza kulis, przez podstawionych ludzików. Polecam film służby specjalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, bo za dużo oglądasz TVNu :mrgreen:

a TVN to główna rządowa tuba propagandowa.

Prześcignęła w tym nawet TVP i Polsat.

 

-- 04 mar 2015, 19:03 --

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Afera-tasmowa-CBA-dotarlo-do-11-nowych-nagran-VIP-ow,wid,17312067,wiadomosc.html?ticaid=11472b&_ticrsn=5

Wyciszy się i to. Nie takie afery media reżimowe wyciszały.....

Smutek bierze na to jakim rozłożonym na łopatki krajem jest Polska. Aferzysta Sienkiewicz powraca, przekręt za przekrętem, a ludzie idą i na te hałastre głosują.

Jeśli się nic nie zmieni to wprowadzą Gender, sprzedacą ziemie, sprzedadzą lasy. Jak nic za pare lat trzeba bedzie wyjechać z kraju.

Stać ich na to by sfałszować wybory. Wiedzą że przegrane dla nich wybory oznaczają powrót PiS do władzy co oznacza zdjęcie łańcucha i kagańca z CBA i Prokuratury a wtedy wiekszość z nich ma za przekrety długą perspektywe kryminału przed sobą.

Może ze strachu przed odsiadką będą nawet zdolni do fałszowania głosowania?

Co by nie mówić jeśli władza się nie zmieni za pare lat Putin nas napadnie bo będziemy tak słabym krajem, że w 2 dni bedzie w Warszawie.

Przy obecnej polityce zagranicznej Nato nie kiwnie dla nas palcem.

Eh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza :mrgreen: wręcz przeciwnie.

Nie przeszkadzają Ci aferzysci, korupcja państwo które nie działa w każdej dziedzinie życia od służby zdrowia przez gospodarkę edukację do obronności?

Państwo o którym mówi czołowy działacz rządu ze istnieje tylko teoretycznie albo drugi że wyborcom można wszystko obiecać a dotrzymywać i tak nie trzeba?

No jeśli faktycznie takie ma się kryteria wobec polityków to nic dziwnego....

Tak proszę państwa działa TVN. Znieczula na wszystko.

Masakra :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto retoryka prawicy, państwa nie ma. Wszystko leży, czasem słyszę opinię, że już w Sudanie jest lepiej. Owszem, nie jesteśmy państwem idealnym ( a jest takie ?) ale pisanie, że kraj jest w rozpadzie ? Jest przesadzone.

Te wszystkie afery, dotyczą głównie polityków. To ich afery, moi znajomi w realu nie żyją na co dzień aferami.

Zgadzam się,że służba zdrowia wymaga naprawy. Z tym,że każda partia widzi to inaczej. Jedni za prywatyzacją, drudzy za przywróceniem komunizmu w służbie zdrowia.Nie potrafią się dogadać.Edukacja. Jestem za szkołą świecką, otwartą i tolerancyjną.Jeżeli chodzi o gimnazja,to nie chodziłem. Jestem rocznik 77, ale słyszę,że do zły pomysł. Zresztą gimnazja wprowadził rząd AWS. Czyli nie moja bajka.

PO wielu obietnic nie dotrzymała, to prawda. Ale to dotyczy innych też. Obietnice PIS,SLD,AWS,też nie zostały spełnione w 100 %.

TVN nie pokazuję,że wszystko jest idealne. Ja oglądam i wiem,że też pokazują rzeczy nie miłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto retoryka prawicy, państwa nie ma. Wszystko leży, czasem słyszę opinię, że już w Sudanie jest lepiej. Owszem, nie jesteśmy państwem idealnym ( a jest takie ?) ale pisanie, że kraj jest w rozpadzie ? Jest przesadzone.

No dobrze skoro TVN mówi że wszystko jest w porządku to przyjrzyjmy się co mamy:

- Dług publiczny przekraczający juz bilion zlotych i 55% PKB a tak naprawde 65% PKB sprytnie ukryte przez kreatywna ksiegowość Rostiego

Do tego należy doliczyć ukryty dług to uzbiera się z 1,5 biliona i zegar Balcerowicza nadal tyka....

- Bezrobocie na poziomie ok 11% które wynosi tyle tylko dlatego, że prawie 3 mln ludzi w wieku pracującym wyjechalo z kraju. Do tego wg makroekonomów dolicza się bezrobocie ukryte w rolnictwie wiec przy nagłym powrocie emigrantów wynosi ono co najmniej 30%

- Średnią pensje na poziomie 3600 brutto-jest to wielkość kłamliwa ze względu na olbrzymie pensje prezesów i Zarządów Spółek. Gdyby policzyć mediane z pensji Polaków wyszłoby może od 1000 do 2500 może taki przedział.

Gro ludzi i tak pracuje na śmieciówkach za marne grosze. Sam zaczynałem prace na śmieciówce i wiem co to jest praca za 800 zł.

- Olbrzymi problem demograficzny. Polska jest krajem szybko sie starzejącym. Mało dzieci się rodzi relatywnie do ilości zgonów.

Prócz tego, że grozi to powolnym wykrwawianiem sie narodu to gorozi przede wszystkim zawaleniem się systemu emerytalnego u de facto upadłością i niweypłacalnością ZUSu, Ludzie nie zobaczą emerytur nie tylko z OFE, które okradziono, ale i z ZUS.

-wojne za wschodnią granicą do tego agresywnego Putina

- wojsko które można pomieścić na stadionie narodowym

- byle jaką służbe zdrowia. Mam i miałem w rodzinie bardzo chorych ludzi. Wiem jak bardzo musieli cierpieć przez wieczne czekanie w kolejce do lekarza

- gospodarkę neozkolonializowaną , brak przemysłu, która nie może zapewnić miejsc pracy obywatelom swojego Panstwa

- wyludniajace sie miasta...

I tak można wymieniać, wymieniać i wymieniać. Której dziedziny życia nie dotknąć to wszystko lezy i kwiczy...

No ale powiedzmy sobie jeszcze CO MAMY?:

-rząd który od 8 lat nic nie robi poza zajmowaniem sie sobą, podwyższaniem podatków i robieniem przekrętów na mld zł

-prezydenta przyjaciela WSI który poza strzelaniem gaf w stylu "Szogun" również nic nie robi....

- ministrów którzy mówią, że Panstwo istnieje teoretycznie i że w du*** mają pier*** rade polityki pienieznej

No ale skoro jest tak dobrze jak TVN mówi to po raz 3 zapytajmy: CO MAMY!?

 

.....Rok 2015sty. :roll:

Czyli analizując choćby powyższe sprawy można stwierdzić, że kraj i gospodarką jakby leżą kwiczą i robią pod siebie bo na powżysze problemy od wielu lat nikt nawet nie stara sie znaleźć rozwiązania :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Dług publiczny przekraczający juz bilion zlotych i 55% PKB a tak naprawde 65% PKB sprytnie ukryte przez kreatywna ksiegowość Rostiego

Takie jaja, że taka Japonia np. ma dług publiczny rzędu 226%. Nawet silna Wielka Brytania czy Francja to 90% PKB, solidne Niemcy 70%, a ponoć to u nóżek tych państw skomle sprzedajno-zdradziecki-złodziejski-poddańczy rząd PO.

 

Bezrobocie na poziomie ok 11% które wynosi tyle tylko dlatego, że prawie 3 mln ludzi w wieku pracującym wyjechalo z kraju.

8%, dane ze stycznia bieżącego roku, tylko o 0,7 punktu procentowego więcej niż u Orbana. O 2,2% mniej niż we Francji, o 2% mniej czy Irlandii (tej pierwszej).

Nie są to świetne wieści, ale nie są też fatalne.

 

Olbrzymi problem demograficzny. Polska jest krajem szybko sie starzejącym. Mało dzieci się rodzi relatywnie do ilości zgonów.

Tak jest wygodniej. W krajach biedniejszych przyrost naturalny jest większy. Polacy (nawet ci "prawdziwi") rzadko decydują się na ekonomiczne poświęcenie, jakim jest posiadanie dzieci. Albo rybki, albo akwarium - dzieci za darmo nie odchowasz.

 

- wojsko które można pomieścić na stadionie narodowym

Na chwilę obecną, oprócz turystyki wojennej do krajów blisko/środkowowschodnich, polskie wojsko mogłoby sobie nawet siedzieć na tym stadionie narodowym i liczyć źdźbła trawy na murawie. Każdy aktywny trep to jeden produktywny pracownik mniej, a już na pewno każdy jeden martwy trep :P.

 

No ale skoro jest tak dobrze jak TVN mówi to po raz 3 zapytajmy: CO MAMY!?
Czyli analizując choćby powyższe sprawy można stwierdzić, że kraj i gospodarką jakby leżą kwiczą i robią pod siebie bo na powżysze problemy od wielu lat nikt nawet nie stara sie znaleźć rozwiązania :bezradny:

Mamy miliony ludzi zachowujących się jak mocno zaburzeni. Coś jest albo rajem, albo piekłem. "Nasi" dojdą do władzy, to będzie raj, wysramy kilka milionów mieszkań, Polki wysrają kilka milionów małych Polaczków, każdy Polak będzie srał pieniędzmi i dobrobytem... Ale tymczasem rządzą zaprzedajni zdrajcy z PO, pachołki USA, Rosji, Izraela, finansjery (wstaw cokolwiek uważasz za słuszne), robiący z Polski neokolonialny bantustan, z Polaków neomurzynów, a z ulic neotrupiarnie, boć tak biednie, że ludzie zdychają na ulicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tymczasem rządzą zaprzedajni zdrajcy z PO, pachołki USA, Rosji, Izraela, finansjery (wstaw cokolwiek uważasz za słuszne), robiący z Polski neokolonialny bantustan, z Polaków neomurzynów, a z ulic neotrupiarnie, boć tak biednie, że ludzie zdychają na ulicach.

I tu się z Tobą w 100% zgadzam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tymczasem rządzą zaprzedajni zdrajcy z PO, pachołki USA, Rosji, Izraela, finansjery (wstaw cokolwiek uważasz za słuszne), robiący z Polski neokolonialny bantustan, z Polaków neomurzynów, a z ulic neotrupiarnie, boć tak biednie, że ludzie zdychają na ulicach.

I tu się z Tobą w 100% zgadzam :D

Ja choć do sympatyków PO nie należę, nie obarczał by ich za całe zło. Zobaczmy na inne kraje postkomunistyczne są może poza Słowenią na zbliżonym poziomie do Polski a wiele jak Bułgaria czy Rumunia daleko w tyle. I jeśli chodzi o procentową ilość emigrantów daleko nam do Litwy czy Rumunii gdzie około 15-25 % uciekło za granice. We współczesnym świecie większość krajów ma charakter neokolonialny czyli jest źródłem taniej siły roboczej i rynkiem zbytu dla silnych krajów czy bardziej międzynarodowych korporacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy nowy temat.Dwie Prawy na Forum.Moją i Maćka.Kto za :mrgreen:

Polska nie jest krajem idealnym,nie jest i koniec. I nie wierzę w to,że za PIS będzie tu raj.

pisowcom odpowiada bycie w ciągłej opozycji-nie maja pomysłu na rzadzenie podobnie jak popaprancy

o kurwach z psl i komuchach nie wspomne'

banda aferzystów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×