Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie ostatnio z resztą też fakt czy istnieją homseksualiści katolicy praktykujący i jak godzą swoją orientację z wiarą.
Znałem parę lesbijek co chodziły do kościoła wspólnie i do komunii również z tym jedna z nich uważała się za głęboko wierzącą i nawet na pielgrzymki jeździła. zresztą homoseksualizm to taki sam grzech ciężki jak seks przed ślubem a większości katolików to drugie nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie koniecznie...

Seks przed ślubem to seks przed ślubem znam N+1 par co uprawiały sex przed ślubem i jak brali w koncu slub wyspowiadali sie z tego i bylo pozamiatane.

Homoseksualizm to jeszcze zwany ze starego testamentu tzw. Grzech sodomski. Stary testament mówi, iż wszystko co pochodziło z miast Sodoma i Gomora w postaci grzechu było straszne za co Bóg oba miasta zniszczył.

Stąd homoseksualizm vs. sex przedślubny heteroseksualny to zupełnie inny ciężar gatunkowy. Wątpie czy za wyznany przy spowiedzi akt homoseksualny łatwo byłoby dostać rozgrzeszenie jeżeli w ogóle by się je dostało. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy wierzący biorą to co napisane zwłaszcza w Starym Testamencie dosłownie, to były inne barbarzyńskie czasy gdzie za byle odstępstwo typu nie przestrzeganie postu karano śmiercią.

A wracając do tematu to ciekawy czy Korwinowi wzrośnie poparcie od tego latania samolocikiem, nawet reżimowe media go pokazują ale bardziej jako ciekawostkę niż poważnego kandydata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwina media usilnie bojkotują, tym spoliczkowaniem Boniego medialnie przestrzelił sobie sam stopę.

Moim zdaniem Korwin i jego partia podzieli los Palikota i jego partii jako tzw. parti jednego sezonu.

Młodzież i nie tylko z tego co słysze idzie głosować na Kukiza. Może on być czarnym koniem tych wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Korwin i jego partia podzieli los Palikota i jego partii jako tzw. parti jednego sezonu.
w to akurat wątpię Korwin jest przecież w polityce czy bardziej na jej obrzeżach od 25 lat i jakoś znikać nie chcę a szczytowe poparcie miał po 70-ce.

a Kukiz to nie wiadomo czy 100 tysięcy podpisów zbierze bo zupełnie nie ma kadr w terenie, chyba tylko jakaś duża trasa koncertowa by go uratowała ale z Piersiami już nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, KUKIZ ma juz ponad 100 tys :great:

 

-- 17 mar 2015, 19:35 --

 

Po prostu maciek, w sumie mu się nalezało dac w mordę-kłamał i nie przeprosił to dostał w ryło-to mi się akurat podobało-jak jeszcze płaczek poleciał do mediów się żalic :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że Kukiz da radę. Jest popularny. Zgasza normalne rozsądne postulany zachacza o antysystemowość a dużo ludzi dzisiaj ma dość systemu.

Zdobędzie wiecej glósów jak Korwin. Korwin z tą swoją partyjką to już zmierzcha....

Walka o 3 miejsce bedzie toczyc sie miedzy Kukizem a Ogórek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, ja tam praktycznie ze wszystkimi postulatami Kukiza zgadzam. Lubie oglądać jak w mediach Kukiz gasi lewaków i pokazuje ich obłude i niezdrowe poglądy. :mrgreen:

 

-- 17 mar 2015, 19:44 --

 

[videoyoutube=uDKKiyjHhYo][/videoyoutube]

Kukiz powrócił do Tak czy Nie. Medialny bojkot słabnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikonowicz którego cenie udzielił poparcia Grodzkiej no ale raczej się nie zdecyduje. Przez chwile nawet myślałem o Dudzie ale tylko jako realnym przeciwniku dla Bronka ale on jest obrońcą katolandu i grup uprzywilejowanych( mundurówka, górnicy, nauczyciele) i to mnie odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, KUKIZ ma juz ponad 100 tys :great:

 

-- 17 mar 2015, 19:35 --

 

Po prostu maciek, w sumie mu się nalezało dac w mordę-kłamał i nie przeprosił to dostał w ryło-to mi się akurat podobało-jak jeszcze płaczek poleciał do mediów się żalic :mrgreen:

 

Super! Kukiz go go go!

 

Też mnie to ucieszyło jak ten oślizgły Boni dostał w ryj. Należało mu się za konfidenctwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×