Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=vReTmdYm_G0][/videoyoutube]

 

 

ja głosuję NA KUKIZA-ALE POSŁUCHAJCIE SOBIE O SONDAZACH

 

-- 15 mar 2015, 17:41 --

 

Ryży nawet wziął ślub kościelny by przypodobać sie katolickiemu elektoratowi.

 

WSTYD MI BO JA NA TE SCIERWA Z PO ODDAŁEM GŁOS-NA JEBANEGO GOWINA-WYBACZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, :mrgreen: oby tym 15 mln chciało sie tym razem pójsc na wybory-jemu jedynemu teraz ufam

wczesniej myslałem o korwinie ale po kolejnym rozłamie i tym przydupasie wiplerze zmieniłem zdanie

:D

 

-- 15 mar 2015, 18:11 --

 

Po prostu maciek, po tez była za jowami zebrała milion podpisów i zmieliła-fajny jest filmi jak sekielski chodzi po sejmie i pyta scierwa czemu zmieniły zdanie....zreszta jak we wszystkim zmienili po wygtanej-i jak tym ciulom ufac

zreszta do pisu mam podobne podejscie ,do sld i tym sprzedajnym dziwkom z psl--ale gdyby była druga tura komora z duda to pewnie oddałbym głos na dude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, jak Platforma powstała to pierwszy popierałem jej postulaty takie jak JOWy, likwidacja Senatu słynne 3x15.

Rokita przez pewien czas był moim ulubionym politykiem.

Wszystko do czasu jak PiS wygrało wybory i zamiast stworzyć wielką koalocję Tusk poszedł na wojne bo przegrał wybory prezydenckie.

Wtedy to wiedziałem już że platforma to oszuści, cwaniacy i karierowicze. Po całej aferze z Sawicką która stwierdziła, że gdyby oni (PO) rządzili to nie takie przekrety można by było robić upewniłem się w fakcie że platformersi to również złodzieje którzy tylko czekaja aby dosć do żłoba by nakraść co i skutecznie czynią od 8 lat a ludzie mimo tych wszystkich afer idą i na te ścierwa głosują. Na ludzi którzy ich de facto w taki czy inny sposób okradają. Ludzie idą do urny i przedłużają im kadencje.

To tak jakby napadłby cie włamywacz który masowo wynosi rózne dobra z twojego domu, Ty go przy wyborach w koncu przyłapujesz na tym, ON przestraszony że nie bedzie mógł wziąść z twojego domostwa więcej i nagle mówisz do ów włamywacza "Nie bój się spokojnie kradnij se dalej, zagłosuje na Ciebie bo jak nie to przyjdzie PiS i wsadzi i Ciebie i mnie do wiezienia. Ciebie za to ze kradniesz a mi że dałeś mi prace poprzez nepotyzm".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to internet lekko się przebudził i widzi, że Komorowski to udawany katolik, oportunista i farbowany lis.

Kościół całkowicie opowiedział się przeciw gender przeciw konwencji przeciw in vitro. Prezydent opowiedział się za.

No tak Komorowski to kolejny lewak. :mrgreen: choć zdecydowanie za nim nie przepadam to akurat to że nie jest przeciw in vitro i ustawie przemocowej to u mnie na plus, choć podejrzewam że robi to dlatego że sztab mu tak powiedział żeby nie utracić elektoratu bo jednak większość społeczeństwa jest za in vitro a nawet połowa elektoratu PiS.

 

Ja tu ciągle słyszę o prześladowaniu prawicy a jak koleżanka pinda ośmieliła się skrytykować jego świętobliwość Korwina i PiS to rozpoczęły się zmasowane ataki. W mediach słychać od lat o upadku polskiej lewicy a wg wielu tutaj jak na innych forach w Polsce w polityce są sami lewacy którzy prześladują i niszczą prawicę i komu tu wierzyć. Tylko nie mówcie że PO i PSL to lewactwo bo to zwykle koniunkturalne partie które nie mają żadnych sprecyzowanych poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie teraz jest inny plan. Dobrze zdiagnozował to Gowin, który dobrze zna platformę i ludzi w niej siedzących. Koncepcja jest inna.

Platforma wie, żeby PiSowi elektoratu nie podbierze bo jest to elektorat silnie antyrządowy, więc nie ma tam czego szukać. Pomysł nowy polega na tym by platforma zrobiła to samo z SLD co kiedyś PiS zrobił z Samoobroną i LPR. Otóż platfusy chcą zwiększyć sobie poparcie zjadając ostatecznie eletorat SLDowski tak by jego poparcie spadło pod próg. Dzięki temu platfusty chcą powiększyść swoją przewagę nad PiSem. Stąd radykalny skręt w lewo platformy, w lewo skręcił też Komorowski, nie po raz pierwszy w życiu. Stąd in vitro, gender konwencja, niedługo będzie parcie na związki partnerskie.

Nie jest to dobra wróżba bo zapowiada ciemne lewacko-złodziejskie czasy. Miejmy nadzieję że wybory wszystko odwrócą. :roll:

 

-- 16 mar 2015, 18:09 --

 

Dawno temu mówiłem że platforma stała się partią-lewicowo-lewacką.

Są tym gorsi po udają zupełnie inną partię, czasem prawicową tak samo jak Komorowski udaje prawicowca, katolika a tak naprawdę to ukryty lewak. Pół jego kancelarii to albo PZPRowcy albo innego maści zdrajcy wszelkiego typu.

Precz z farbowany prezydentem i jego farbowana partia. Arbuzy jedne. Z zewnatrz zielone a w srodku wiadomo jakie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poparcie dla in vitro nie jest żadnym lewactwem to normalność, świeckość, dbanie o przyrost naturalny. Sprzeciw polityków wobec in vitro to przejaw państwa religijnego który gdzieś ma rozdział kościoła od państwa. Skoro połowa wyborców PiS nie ma nic przeciwko in vitro czy to również lewacy.

Jakoś nie widzę radykalnego skrętu w lewo platformy, nikt z platformy nie mówi o eutanazji, aborcji na życzenie, adopcji dzieci przez homoseksualistów, legalizacji miękkich narkotyków a nawet o wycofaniu religii ze szkół ( choć to nie żadne lewactwo). Wg standardów europejskich PO o to partia centroprawicowa a PSL chadecka a prawdziwej lewicy to u nas nie ma chyba poza Ikonowiczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są badania pokazujące że elektorat PiS jest za in vitro?

Ja tam o takich nie słyszałem....czyżby wrzutka mejnstrimowych mediów kolejna to była?

Taka sama to prawda że elektorat PiS popiera in vitro tak samo jak kiedyś w TVNie mówili, że połwa elektoratu PiS popiera Komorowskiego. Tak samo jak kolejne bajki że platforma ma 38% poparcia.

Nie widzicie ludzie, że media i główne sondażownie podają zmanipulowane wyniki swoich badań nie mające nic wspólnego z rzeczywistościa?

Gdyby połowa elektoratu PiS popierała Komora to miałby on poparcie koło 55% a Duda miałby poparcie na poziomie 15%

A faktycznie Komor ma poparcie ok 40 do 45% a Duda ma prawie a w niektórych sondażach i ponad 30%.

Komuniści mówili, że kłamstwo wiele razy powtarzane staje sie prawda tym kierują sie dzis media i sondażownie. Takie same kłamstwa wciskają jak tzw media za komuny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są badania pokazujące że elektorat PiS jest za in vitro?

Ja tam o takich nie słyszałem....czyżby wrzutka mejnstrimowych mediów kolejna to była?

W TVP takie widziałem ze chyba 45% albo 55% wyborców PiS jest za in vitro no ale to reżimowa telewizja. :mrgreen: Ja ma w rodzinie głęboko wierzących i regularnie praktykujących i też nic nie widzą złego w in vitro podobnie jak 80% polskiego w przeważającej większości katolickiego społeczeństwa. Zresztą tylko 1/3 polskich katolików wierzy w czyściec, piekło, niebo i sąd ostateczny to czemu więcej ma uznawać in vitro za zło.

Wg mnie Pis trochę traci na swej kościólkowatości na prawo od nich i tak nikogo nie ma a tak by mogli więcej tych z centrum ściągnąć no ale wtedy Rydzyk pogroziłby im palcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znam wielu katolików, sam jestem katolikiem. Za in vitro moze sa Ci co do Kosciła nie chodza albo co zwa sie katolikami wierzacymi albo niepraktykującymi. Nie znam katolika co bylby za in vitro....

Te cyferki brzmia tak samo jak kiedys brzmiały cyferki pt 500% normy i 110% poparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ewa-Kopacz-byc-moze-pod-koniec-marca-informacja-nt-stanu-realizacji-expose,wid,17356156,wiadomosc.html

Wyników tego sondażu Ci nie pokażą.

Pokazywać natomiast będą sondaż CBOS w którym PO 38% PiS 26%. Śmiech na sali :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TVP takie widziałem ze chyba 45% albo 55% wyborców PiS jest za in vitro no ale to reżimowa telewizja. :mrgreen: Ja ma w rodzinie głęboko wierzących i regularnie praktykujących i też nic nie widzą złego w in vitro podobnie jak 80% polskiego w przeważającej większości katolickiego społeczeństwa. Zresztą tylko 1/3 polskich katolików wierzy w czyściec, piekło, niebo i sąd ostateczny to czemu więcej ma uznawać in vitro za zło.

Wg mnie Pis trochę traci na swej kościólkowatości na prawo od nich i tak nikogo nie ma a tak by mogli więcej tych z centrum ściągnąć no ale wtedy Rydzyk pogroziłby im palcem.

 

No właśnie. Świat nie jest taki czarno-biały, jak niektórzy na tym forum uważają. W prawdziwym życiu, jeśli ktoś jest chociaż trochę uważniejszym obserwatorem (czyt. widzi, jacy ludzie są, jak się zachowują, jakie mają poglądy, a nie tylko przypina im partyjne łatki i szufladkuje), to zauważy wiele zachowań, które wychodzą poza ciasne szufladki, które sobie stworzyli inni, starający się nie zauważyć niczego, co nie odpowiada im poglądom. Są prawicowcy / konserwatyści, którzy kościoła wcale nie popierają (nawet chyba na naszym forum), są lewicowcy, którzy są religijni. No i jeszcze te podziały - lewicowiec może popierac przecież postulaty lewicowe pod względem gospodarczym, a obyczajowo być konserwą, i odwrotnie. A prawicowiec też może być tylko gospodarczo na prawo, a obyczajowo liberalny i odwrotnie. A innych połączeń też może być jeszcze od groma w naszej polskiej rzeczywistości :mrgreen:

A w moim środowisku lgbt też jest rozmaicie - są przecież konserwatywni geje/lesbijki, którzy wcale aktywistów nie popierają, bo są wierzący, są antyklerykalni, i ci pośrodku. Poglądy polityczne przebiegają rozmaicie. Życie pod tym względem jest bardzo urozmaicone, ale niektórzy są tak zamknięci na innych, że jak coś im nie pasuje, to nigdy nie uwierzą, że tak może być, bo to na pewno bajka. Jak widac, prościej uwierzyć we wszelkiego rodzaju spiski, niż w różnorodność ludzi. A ona istnieje i jest ciekawa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko taki skrót. Zresztą teraz chyba częściej już się mówi: lgbtq :D

To nic nie wyjaśnia - inni są dużo bardziej w swoich poglądach radykalni ode mnie, a do żadnej z tych literek się nie zaliczają. Ot, życie. I nie trzeba mieć wcale takiej orientacyjnej przynależności, żeby mieć podstawową ludzką wrażliwość na drugiego człowieka i nie sprowadzać go do obiektu kpin i szyderstw. Wiem, to się może wydawać Ci dziwne, ale niekoniecznie trzeba być l albo g albo b albo t albo q, żeby nie wyzywać (tak po chrześcijańsku :D ) innych od dewiantów i zboczeńców. Zreszta zwykle robią tak ci, którzy nie mają nawet z takimi ludźmi kontaktu. Dopiero jak poznają konkretne jednostki, to potem już nie jest to dewiant, tylko marek, krzysiek, czy ktoś tam inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym różni się LGBT od LGBTq?

 

-- 17 mar 2015, 17:44 --

 

Ciekawi mnie ostatnio z resztą też fakt czy istnieją homseksualiści katolicy praktykujący i jak godzą swoją orientację z wiarą.

Interesuje mnie to jedynie z punktu widzenia socjologicznego, żeby nie było ja tam byłem jestem i bede hetero :mrgreen:

 

-- 17 mar 2015, 18:41 --

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bronislaw-Komorowski-chce-spokojnej-pracy-dla-nas-wszystkich,wid,17356573,wiadomosc.html

Tego w mejnstrimie tez Ci nie pokazą. Jeśli chodzi o prezydenta to pokaża jedynie jego wiernego krzykacza Nałecza który chodzi po stacjach telewizyjnych i obraza innych kandydatów,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×