Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dość klerykała z PIS.Pana Dudy :mrgreen: i im na forum bardziej jest atakowana PO,to ja tym bardziej ich popieram.

A ja tam do Dudy mam coraz to większe przekonanie.

Miejmy nadzieje, że odbije kraj z uścisku WSI i ich marionetek w pałacu dużym w szczególności no i w małym nieudanej prowincjonalnej lekarki która do rzadzenia nadaje sie jak piesc do oka a na gospodarce zna sie jak na astrologii :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, no będę, będę.

Ostatnio podpisałem nawet liste poparcia w celu zebrania 100 tys. podpisów.

Jakis koles zbieral na ulicy to podpisalem.

Mam nadzieje ze inni Rodacy tez go poprą bo w sumie to jedyna dobra decyzja lub nawet najmniejsze zlo jakie mozna wybrac w wyborach prezydenckich. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym sondażu Komorowski traci 8%, Duda zyskuje 8%. Jest dobrze, może będzie jeszcze lepiej.

Pytanie gdzie jest 70% poparcia Komorowskiego z sondaży poparcia podawane w rządowych tubach propagandowych?

Jeszcze rok temu jak gadałem z jednym zagorzałym mejnstrimowecem TVNowcem rządowecem krzyczał: Komorowski wygra w I turze!

Nie, nie wygra, a napewno nie w 1 turze. Kto wie czy w ogóle wygra. I oby przegrał. Oby udało się odbić Polskę z tego uścisku WSI i ich patrona. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/ Sondaż przeprowadzono na próbie 1000 osób. Przy tej próbie błąd statystyczny jest duży.

2/ 8 procent, ale od kiedy? Sondaże w czasie to sinusoidy. Wg mnie Komorowski teraz bliżej jest znowu 50% jak spadku o kolejne punkty i tak do 40%.

3/ Zbliża się 10 kwietnia. Od 4 lat po pisowskich obchodach tego dnia PiSowi spada, a za tym innym rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sondaze są tworzone na zlecenie określonych grup politycznych,rzadko kiedy są one wiarygodne,obiektywne.

Dokładnie. Do tego sondażownie są w wiekszości finansowane z budżetu Państwa wiec wiadomo komu one głównie służą, a jak nie finansowo to personalnie są powiązane z reżimem rządzącym.

Z tego co czytam to internet lekko się przebudził i widzi, że Komorowski to udawany katolik, oportunista i farbowany lis.

Kościół całkowicie opowiedział się przeciw gender przeciw konwencji przeciw in vitro. Prezydent opowiedział się za.

W tej perspektywie zaczynam mieć większy szacunek do żydokomunisty Sztolcmana który nie udawał, że jest katolikiem, nie udwał że jest konserwatystą, nie udawał prawicowca. Był i jest lewicowcem czego nie ukrywał.

Obecny udaje każdego byle by mieć jakieś poparcie. Ostatnio widzi że w elektoracie prawicowym nie ma czego szukać to lewackimi ustawami próbóje wydrenować lewicę ze zrębków poparcia jakie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wpolityce.pl/polityka/237167-incydent-podczas-wizyty-komorowskiego-w-rzeszowie-interwencja-bor-i-zaklejone-usta-manifestanta-a-znudzony-prezydent-ciezko-wzdycha-wideo

Tak władza rozprawia sie z opozycją i ludźmi z którymi sie nie zgadzają. Niedługo znów wyślą milicję z pałami tak samo jak na górników. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem całkiem sfałszowane nie były. Były natomiast podfałszowane w szczególności na krozyśc PSLu.

Fałszowali tam gdzie się dało, gdzie nie było mężów zaufania albo tam gdzie starzy wyjadacze z PSLu siedza na stołkach z 20 lat.

Fałszowano na zasadzie nie dodając poparcia PO czy PSL ale tworząc głosy nieważne na PiS. To sprawiał że Pisowi procent spadał, Platformie został b/z. Co zrobiono z PSLem to do dzisiaj socjologowie i politolodzy się głowią jak to wytłumaczyć że partia która mogła liczyć góra na 15% dostała 20 pare procent.

Niejednoktornie przychodzi do głowy tzw. "Cud nad urną". Jak przeszukać internet dziesiątki albo setki zeznań członków komisji wyborczej rzeczy conajmniej dziwnych jak nie fałszerstw bezprośrednio. Szczególny aspekt był przy nie sporządzania prootokołów bezposrednio po głosowaniu lub niewywieszanie protokołów czego wymaga prawo. Głosy trafiały w jakieś dziwne miejsca gdzie ich wynik jakoś dziwnie sie zmieniał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że jeśli znów nie sfałszują wyborów ,A Duda odstawi ( w 2 turze )o co najmniej 10 % w tyle jaśnie pana Szoguna .

 

 

ludzie, jakie sfałszowane, współczuję Wam waszych wypranych przez pisdzielstwo mózgów.

 

 

 

Niektóre gimby poprzez bycie nikim próbują sobie odbić to na prymitywnych komentarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×