Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Kukiz nie ma kompetencji na takie wysokie stanowisko. Już bym wolał Dudę, który przynajmniej pracował w kancelarii prezydenta Kaczyńskiego więc na pewno jakieś doświadczenie ma.

Chociaż i tak wciąż lepiej niż kandydat Ruchu Narodowego z wykształceniem podstawowym :P

komor i reszta z koryta także kiedyś nie miała...wyrobi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, widzisz, sam fakt, że ciągle piszesz o Bęgowskim a nie Annie Grodzkiej dyskwalifikuje Cię jako dyskutanta (moim zdaniem, również jako człowieka). Nie szanujesz innych ludzi, nie pozwalasz im żyć tak jak chcą, wszyscy mają wyznawać Twoje wartości. Podejrzewam, że nienawidzisz Stalina czy Hitlera i ustrojów, jakie stworzyli, ale wyznajesz bardzo zbliżone im poglądy. I nie ma w tym przesady. Brak poszanowania inności drugiego człowieka zawsze prowadzi do nienawiści, a (gdy jest taka okazja) do eksterminacji. Gender, homoseksualizm, in vitro, eutanazja, Żydzi - to dla Ciebie tematy zakazane, wzbudzające agresję i nienawiść. Trudno jest z kimś takim dyskutować.

Dyskwalifikować kogoś jako dystkutanta może tylko brak możliwości dysksji.

No ale to już wasza lewacka obłuda. Niby jesteście za tolerancją niby za poszanowaniem ale tylko wtedy jak ktoś wyznaje wasze poglądy. Z chęcia byście adwersaży wysłali na księżyc, cały kler ukrzyżowali a kościoły spalili i żyli w swoim różowym królestwie.

Ja tam generalnie jestem wolnościowcem i dla mnie czy Grodzka czy ktokolwiek inny może mieć poglądy i przekonania i żyć jak mu sie podoba. Nie po to wywalczono wolność by teraz mimo ekonomicznej ruiny z niej nie korzystać.

Ja nikomu moich poglądów nie narzucam każdy może mówić robić i mówić co chce oczywiście w granicach prawa. Co oczywiście nie wpłynie na to, że nie będę mówił na Paniom Grodzką Pan Bęgowski.

To jest właśnie wasza lewicowa obłuda i narzucanie światopoglądu innym także przez gender. Każdy człowiek powinien wyznawać poglądy kiedy chce i jakie chce.

Wolno komuś być lewicowcem, wolno prawicowcem. Co nie znaczy że trzeba się ze sobą zgadzać.

Dla Kogoś grodzka jest ikoną wolności, dla kogoś innego chorym człowiekiem lub wynaturzeniem. Taka jest wasza lewicowa wolność dla ludzkich poglądów?

Wolne żarty. Ci co niosą na sztandarach tolerancje są najbardziej nietolerancyjni, szczególnie dla adwersaży.

Nienawiść to widze jedynie w twojej wypowiedzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, tu nie chodzi o obrażanie Ciebie, bo widać, że Twój umysł jest zbyt ciasny i buntuje się, gdy napotyka na coś, czego nie może pojąć. Twoje zdanie na temat biologicznych podstaw transseksualizmu jest tu nieistotne. Żaden transseksualista nie wybrał sobie takiego życia, to nie fanaberia, nikt nie chciałby przechodzić przez takie piekło. Niestety, jak widać na Twoim przykładzie, taki człowiek musi walczyć nie tylko ze sobą, ale i pogardą, jakiej doświadcza od ludzi mentalnie, intelektualnie ograniczonych.

 

Pewnie znów odbierzesz ten post, jako obrażanie, ale mnie jest Ciebie żal tylko. A tak czepiając się z lekka, to - jako narodowiec i Polak pełną krasą - powinieneś zadbać o poziom języka ojczystego, którym się posługujesz. Wcześniej "wziąść ślub", teraz "chormonów" - to dodatkowo obniża wartość merytoryczną Twoich wypowiedzi (a i tak jest ona wyjątkowo niska).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, tu nie chodzi o obrażanie Ciebie, bo widać, że Twój umysł jest zbyt ciasny i buntuje się, gdy napotyka na coś, czego nie może pojąć. Twoje zdanie na temat biologicznych podstaw transseksualizmu jest tu nieistotne. Żaden transseksualista nie wybrał sobie takiego życia, to nie fanaberia, nikt nie chciałby przechodzić przez takie piekło. Niestety, jak widać na Twoim przykładzie, taki człowiek musi walczyć nie tylko ze sobą, ale i pogardą, jakiej doświadcza od ludzi mentalnie, intelektualnie ograniczonych.

 

Pewnie znów odbierzesz ten post, jako obrażanie, ale mnie jest Ciebie żal tylko. A tak czepiając się z lekka, to - jako narodowiec i Polak pełną krasą - powinieneś zadbać o poziom języka ojczystego, którym się posługujesz. Wcześniej "wziąść ślub", teraz "chormonów" - to dodatkowo obniża wartość merytoryczną Twoich wypowiedzi (a i tak jest ona wyjątkowo niska).

Z mową nienawiści nie ma co dyskutować. Żyj dalej w swoim różowym lewicowym nierealnym świecie.

Prosiłem Cię kiedyś byś się do moich postów nie odnosił. Jak widać nie skutkuje.....

Ja do twoich nie mam zamiaru się odnosić bo szkoda mojego czasu, energii i dobrego smaku dyskutować z kimś tak upartym.

Ja w porównaniu do Ciebie nie używam słów typu ciasny umysł zaściankowości i inne obelgi jakie na mnie słałeś.

Nie zgadzm się, krytykuję, ale nie obrażam. Taka moja dewiza co myślę ludzie tu na forum widzą.

U was na lewicy tak jest. Jak nie ma argumentu to trzeba obrażać.....Głupie to smutne i takie małe, niskie....

Daj se koleś siana i nie czepiaj się moich słówek.

Ty moich poglądów napewno nie bedziesz zmieniał tak samo jak ja twoich. Co nie znaczy że zabronisz mi ich głoszenia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem Cię kiedyś byś się do moich postów nie odnosił. Jak widać nie skutkuje.....

 

Wierz mi, że żadna to dla mnie przyjemność, bo wiem, że odbijam się od ściany. Proszę Cię jednak, żebyś nie kłamał (trudno to przyjąć komuś z prawicy, rozumiem), a wrócił jedynie na stronę numer 14 i zobaczył, kto pierwszy skomentował czyj post. To nie ja Cię zaczepiłem...

 

Ja do twoich nie mam zamiaru się odnosić bo szkoda mojego czasu, energii i dobrego smaku dyskutować z kimś tak upartym.

 

No niestety, odniosłeś się pierwszy. Z czasem i energią zgadzam się, ale o lata świetlne oddalony jesteś od "dobrego smaku". :smile:

 

Ty moich poglądów napewno nie bedziesz zmieniał tak samo jak ja twoich. Co nie znaczy że zabronisz mi ich głoszenia.....

 

Dobrze, ale nadal twierdzę, że jako prawdziwy Polak powinieneś znać zasady polskiej pisowni. Piszemy "na pewno". I w odróżnieniu od prawicowej demagogii, ja nikomu nie zabraniam głoszenia poglądów, niezależnie od tego, czy są one słuszne, czy tak chore, jak Twoje. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do strony 14 zgodze się odniosłem się pierwszy bo takie szczucie i plucie jadem na tzw."elektorat radiomaryjny" jest pieknym dowodem waszej lewicow-tolerancyjnej obłudy.

Możesz być spokojny do twoich postów odnosił się już nie będę bo szkoda mi się zniżać do poziomu dyskusju wyznawcy Palikota który z polskiej polityki zrobił szambo i gnój jakim dzisiaj są.

Proponuje byśmy nie wchodzili sobie nawzajem w posty i myślę że wtedy będzie w porządku. :great:

Po wtóre Ja nie obrażam a ty odwrotnie.... :time:

 

-- 23 lut 2015, 19:51 --

 

A pisał bendem sobiem jok bendem chcioł. Ty mnie polszczyznym uczył nie bodziesz. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, tak Donald miał kilka świetnych tekstów typu "brzydze się korpupcją", "Polacy mogą nas pogonić przy wyborach", szczególnie samorządowych chciałoby sie dodać.

"Nie będzie zgody na koprupcje", "Nie podniesiemy podatków", "Polacy będą wracać z zagranicy"

Złotych myśli Donalda było sporo :mrgreen:

 

-- 23 lut 2015, 20:00 --

 

aaaaaaaaaaaa no i złoty tekst Donalda "Polskość to nienormalność"

fajny też był tekst "Nie będę Prezydentem bo prezydent to strażnik żyrandola"

Czasem miał chłopak momenty szczerości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popaprancy juz mieli mój skromny głos-oszukali mnie i miliony rodaków-mieli pełnię władzy ze swoim prezydentem i co...żyję się lepiej....

obnizyli podatki? urzędników więcej niż za pis-prawda jest taka ze pis tez nie ma pomysłu na rządzenie im wygodnie byc w ciagłej opozycji :D

chciałbym by nasze elity po,pis,psl dostały czerwona kartke w nadchodzących wyborach-POLACY MAJĄ JUZ NAPRAWDĘ DOSC

 

-- 23 lut 2015, 20:13 --

 

Spróbujcie się z Dudy i PIS pośmiać :mrgreen::mrgreen: ciekawe kto się odważy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie się z Dudy i PIS pośmiać :mrgreen::mrgreen: ciekawe kto się odważy :D

Z Dudy może sie śmieć każdy kto chce i jak chce....

Nie widzę jednak w nim nic śmiesznego. Młody energiczny z doświadczeniem. Najlepszy najaktywniejszy polski europoseł.

Co w nim śmiesznego?

Z resztą w Komorowskim nic śmiesznego też nie ma. Raczej żałosnego....

Do tego on nie proponuje prezydentury pilnowania żyrandola, przecinania wstęg, dożynek w spale, czekoladowych orłów i orderów dla ludzi typu Michnik.

Są lepsi kandydaci od niego bardziej doświadczeni, ale może to czas by Polacy postawili na kogoś młodego, ambitnego, aktywnego z wizją a nie na starego leśniczego co ma przyjaciół w WSI.

Polecam film "Służby Specjalne" w którym widać jak dawni działacze WSI po wyrzuceniu z wywiadu zaczeli operację "zmiana strażnika żyrandola" mającą na celu zmianę Prezydenta, która de facto się im udała. Ten film jest dość mocny w swoim przekazie. Pokazuje, że Macierewicz nieudolnie rozwiązał WSI. Nie pozostawia jednak wątpliwości, że WSI to była organizacja przestępcza zakulisowo rządząca Polską mając szerokie koneksje szczególnie w mediach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie to kto zostanie prezydentem? On i tak niewiele może. Zagłosuję pewnie na Mariana Kowalskiego albo oleję wybory. Zresztą nie lubię demokracji i nie czuję się na tyle kompetentny żeby wybierać prezydenta oraz nie uważam, że sprzątaczki, menele, sklepikarze czy budowlańcy się do tego nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×