Skocz do zawartości
Nerwica.com

1000 post Arashy


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce nie opłaca się chodzić do kasyna

Można pograć w Monopoly to mniej stratne :D. Pewnie sami już na kredytach jadą. A co do Ciebie Arasha gratuluję posta nr 1000 i tego że przez ten cały czas tak dużo pozytywnego się zadziało :). Mi jeszcze do tego daleko zarówno do samego posta jak i do ważniejszych przewrotów w moim życiu związanych z doświadczeniami innych ludzi z tego forum choć samo uczęszczanie na to forum zaczyna coraz bardziej zapisywać się w moim planowaniu rzeczy które mam zrobić w danym dniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Życzę ci, aby forum nadal ci tak wspaniale służyło!!!

Twój wątek spowodował ekspresowy socjologiczny przekrój przez całośc forum, w kilku postach jest wszystko - entuzjastyczna życzliwośc i trochę zaczepek, marudzenia, wymądrzania, spamowania i oczywiście skojarzenia seksualne... ;) Jest mowa o pw, jest wklejone zdjęcie, muzyka, chyba jeszcze nikt nie zdążył napisac rymowanki, coby komplet był forumowej działalności. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam drodzy spamowicze :P Co prawda trochę żeście trafili tu ze spóźnionym zapłonem ( jedynie Jerzy nie nawalił :mrgreen: ), ale cieszę się, żeście dotarli.

 

tosia_j, jasne, że się możesz podpiąć :D Nie ma innej opcji, ten wątek ma mieć w założeniu co najmniej ... 100 stron :mrgreen:

Ja też będę miała niebawem kolejne jubileusze ... moje okrągłe urodziny, a potem rok pobytu na forum.

 

Niech to będzie właśnie taki wątek jubileuszowy wszystkich forumowiczów dopisywany przy okazji najbardziej odjechanych i w kosmos wyjebanych rocznic :!: Ole !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×