Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

nerwicaman, chyba jesteś łasy na komplementy, że tak piszesz :P

Oczywiście z drugiej strony mogę mieć problem z oczami, ale raczej nie mam :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

 

Ale nie ma jego foty na forum, wiec misterem forum byc nie moze - moze zostac naszym osobistym misterem 8):mrgreen:

 

Ok, może być :great: Jak się nim dzielimy? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, chyba jesteś łasy na komplementy, że tak piszesz :P

Oczywiście z drugiej strony mogę mieć problem z oczami, ale raczej nie mam :mrgreen:

 

Aga 100% szczerze nie jestem lasy na komplementy, tylko moze dalem Ci takie foty co mnie swiatlo dobrze zlapalo :P(tak ze bylo widac tylko zarys twarzy ;) ) jakbym byl przystojniacha to juz by tu byly moje fotki:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nie ma jego foty na forum, wiec misterem forum byc nie moze - moze zostac naszym osobistym misterem 8):mrgreen:

 

Ok, może być :great: Jak się nim dzielimy? 8)

 

 

No nie wiem, co wybrac ;) Od pasa w dol, czy od pasa w gore - co mi sie bardziej by przydalo...Hmmmm ;):mrgreen: Moze Ty pierwsza wybierz :D

 

W ogole Aga, troche do mnie podobna jestes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No nie wiem, co wybrac ;) Od pasa w dol, czy od pasa w gore - co mi sie bardziej by przydalo...Hmmmm ;):mrgreen: Moze Ty pierwsza wybierz :D

 

Zawsze możemy przekroić go wzdłuż ;)

 

W ogole Aga, troche do mnie podobna jestes ;)

 

W sumie wzięłam takie zdjęcie, żeby nie było widać mnie tak całkowicie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie z dziewczyn najladniejsza chyba Shadowmere - na niektorych fotach widac, ze bez pudru, a i tak jest piekna... Cera gladka jak pupcia niemowlaka, ja takiej nie mam... :) :bezradny:

 

To jest fakt. Jest najładniejsza moim zdaniem. Zazdroszczę pięknych, blond włosów. Ja jestem z natury blondynką, ale wyglądam w tym kolorze paskudnie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze możemy przekroić go wzdłuż ;)

 

Ok! To go tniemy wzdluz, ja biore czesc prawa, a z lewej dokleje polowe Zaqzaxa :mrgreen:

A Ty polowe SamO :) I problem z glowy :D

 

 

W sumie wzięłam takie zdjęcie, żeby nie było widać mnie tak całkowicie :oops:

 

Ale "typ" podobny ;) Choc ja nawet na oko starsza nieco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze możemy przekroić go wzdłuż ;)

 

Ok! To go tniemy wzdluz, ja biore czesc prawa, a z lewej dokleje polowe Zaqzaxa :mrgreen:

A Ty polowe SamO :) I problem z glowy :D

 

 

Nie dość, że jesteśmy podobne z wyglądu, to jeszcze dogadałybyśmy się bez problemu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka popatrze co wyslalem i dodam te z normalnym swialem albo po ciemku, zebysmy nie przestali gadac :)

marcja no dziwi fakt ze nie jestes zajeta. ja tez nie dodaje bo mam kilka kolezanek, ktore mam wrazenie ze maja cos nie tak z glowka i moga tu trafic, a za bardzo sie czasem wywnetrzalem

ps zeby nie bylo ze offtopuje, fakt Ola fajna, Shadowmare tez, Paradoksy(fajne zdjecie z pozycji... sorry nie moglem sie powstrzymac), Modliszka niczego sobie, w sumie nie widzialem ty chyba brzydkiej, tylko te co mniej i wiecej ptrzypadaja do gustu, kilka fajnych jeszcze ale za malo sie udzielaja i nie pamietam nickow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×