Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie tym razem nie chodziło mi o to, żeby Was rozbawić. Przyznam, że po cichu liczyłem na to, że dostanę bana, a gdy już nic nie będzie mnie tu trzymało, porzucę forum i będe mógł w spokoju oddać się swej szeroko zakrojonej autodestrukcji. Chyba mam jakąs niezdrową potrzebe bycia banowanym (odrzucanym ?) ... :P I w ogóle znietrzeźwiony dzisiaj jestem, ale wcale nie czuję się lepiej :D

 

Mówisz-masz: WYPIE*DALAJ!!! :D:D:D;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Nie ruszyło ? No to łap kolejną "szpile" (a będą coraz większe :P):

 

Zdjęcia robione raczej dość dawno, co nie ? Ile masz na nich lat ? 18 ? Tak, bez wątpienia gorąca osiemnastka :D Taka co to jest w sam raz na jeden raz :D A może jednak siedemnastka ? :mrgreen: To nawet i lepiej ;) Taką to tylko brać i brać :D (zbanuj mnie ...)

 

Oj,Marcinku,chyba te procenty coś nie zadziałały jak należy,że uciekasz się do tak beznadziejnych pomysłów

Kto powiedział, że to były tylko procenty ? :P

 

BTW.Zdjęcia posłużyły jako bardzo skuteczna przynęta,żebyś znów zaczął pisać Szach i Mat,Ojcze Cyniku

Ehh ... ostatni raz daję się tak łatwo podejść :P

 

Mówisz-masz: WYPIE*DALAJ!!!

Prawie mnie tym zaspokoiłaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Nie wiem, co mam Ci Kasiu odpisać ... Brak mi słów - jak nigdy ;) Chyba lepiej będzie, jesli "przejażdżka emocjonalnym rollercoasterem", jaką Tobie (i sobie zarazem :P) lekkomyślnie zafundowałem, wreszcie się skończy ... Tak, bez watpienia będzie to najlepsze rozwiązanie. W końcu będę mógł (bez zbędnych wyrzutów sumienia :P) zająć się tym, co wychodzi mi w życiu najlepiej, a mianowicie systematycznym i sukcesywnym staczaniem się na dno (tam gdzie zresztą moje miejsce :P) :D Tylko do tego się jeszcze nadaję :P

 

Na odchodne dedykuję Ci poniższą piosenke ;) :

http://ziutek196.wrzuta.pl/audio/14yUG1js8Kp/perfect_-_nie_placz_ewka

 

A więc "salut", serdecznie pozdrawiam wszystkich obecnych na forum.

Relatywista.

 

Bez odbioru ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.Nienawidzę tej piosenki

Rozumiem, że ta podoba Ci się bardziej ? ;)

 

http://kayakrk.wrzuta.pl/audio/5FIXpCgNRwf/akurat_-_lubie_mowic_z_toba

 

Bardziej bym powiedziała,że usiłujesz siebie przekonać,że Twoje miejsce jest na dnie.Ale to nieprawda.(...)

To trochę bardziej skomplikowane ... Zresztą happy endy to tylko w książkach i filmach :P Optymizm optymizmem, a realizm realizmem. W moim przypadku nie zapowiada się na szcześliwe zakończenie. Ludzie mojego pokroju nie powinni zawierać głębszych relacji międzyludzkich. W głównej mierze żeby nie przytłaczać innych swym nihilizmem, relatywizmem, żeby nie ciągnąć ich za sobą na wspomniane wcześniej dno ...

 

Wracaj napawać się zmianami,jakie tu zaszły między innymi dzięki Tobie.

Przeceniasz moją role w tym nieubłaganym procesie dziejowym :P Zmianom i tak pisane było nadejść ;)

 

Tak więc było miło, ale ...

 

Lilith, :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosika super foty aTuy styl masz typowo artystyczny, iinny rzcjacy sie woko, tak dekadencka duza młodej poski,przyciagasz wzrok i to ostatnie zdjecie taniec brzucha po całosci moze dawać .

 

Ja spróbuje cos docać , bo ostatnio mnie nie wchodzą foty dam coś co było bo sporo nowszych fotek od wrzesnia gdo końca grudnia padło razem ze starym lapkiem,

Z wakacji 2012r cos dołoże jak pójdzie wógole. i całego 2012r.

 

-- 06 lut 2013, 04:54 --

 

Nie moge spac i zdjecnie mogę dodać od paru dni,cisgle mi wychodzi połaczenie zostało zresetowane ma ktos cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno bałam się, ze to tylko u mnie bo inni dodają fotosy a mi zawsze zresetowane wychodzi połączenie i zupełnie nic nie mogę dodać, dzisiaj coś sie ruszyło ,ale tak dlikatnie i ostroznie i bez rewelki. Niestety bo do połowy, ale jak sie kliknie w tę część co częsciwo jest wyswietlona, to sie całe wyswietla foto, tylko jakoś kiepsko ,jeśli idzie o jakośc

Dobrze,ze działacie coś w t=ym kiery=unku powodzenia i dla was i dla nas,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×