Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo co człowiek nerwica tylko w moim przypadku jest to spowodowane głównie przez nieśmiałość, bo jak mam się z jakąś przespać jak nie mam odwagi nawet zaproponować pocałunku :roll: . Wygląd też ma znaczenie ale jestem zdania, że nawet niezbyt atrakcyjny fizycznie facet jak jest pewny siebie i zdecydowany, to z "zaliczeniem" jakiejś nawet jakiejś atrakcyjnej panienki nie powinien mieć problemu. Widzę to po swoich kumplach, niektórzy nie przekraczają 170 cm wzrostu, są brzydcy, a prawiczkami już nie są a znam też takich facetów co są nawet przystojni, a przez swoją nieśmiałość nie potrafią sobie znaleźć dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, czasami chwila postu może spowodować, że luby nie wyrobi potem :) no tyle, że on wtedy też miałby chwilę postu więc.. :)

 

Paranoja, hmmmm no trudno uwierzyć patrząc po fotkach... no ale załóżmy dyplomatycznie, że w stosunku do tych którzy mieliby być tym kimś jesteś wymagająca... Anyway przyjdzie lepszy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wymagajaca, w sensie nie szukam bog wie kogo, po prostu jestem sama, troche z wlasnej 'winy" bo nie chce nikog, a troche nie wiem z czyjej, wbrew pozorom wcale nie mam "rwania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz RWANIA??ja mam rwanie u mèza i to wystarczy,aczkolwiek oglàdajà siè za mnà Belgowie po 50 tce i jakies malolaty,nie zauwazylam przychylnych spojrzen w przedziale wiekowym 30:35 ;) hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez by mi wystarczylo gdyby maz za mna szalal. ale nie mam meza. faceci niby sie jacys interesuja ale z reguly tacy ktorzy mnie nie interesuja, a mi podojaa sie tacy ktorym ja sie nie podobam albo ktorzy sa zajeci. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ten co mi muze wysylal? heh, dzieki nie zebym gardzila z twojego brata ale chyba wole jednak byc sama, nie jestem chyba stworzona do zwiazkow.

 

ps. zajetych staram sie omijac jak smierdzace gowno, roznie to wychodzi. ale jeszcze zadnego zwiazku nie rozwalilam, a rozmowa to nic zlego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sà ludzie ktorzy po prostu luboà byc sami,w wièkszosci wlasnie po nieudanych zwiàzkach,zawiedzionej milosci.czèsto zostajà sami na dlugie lata albo juz nigdy nie wiàzà siè z innymi.moze do takich wlasnie nalezysz Paranoja, ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×