Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stosunek do alkoholu


Gość SmutnaTęcza

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam moze ze dwie lampki sikow (wino 5,5%) jak film zapuszcze, a moze nawet i tego nie. Na razie nie czuje checi. Ale w kazdej chwili moze mi sie zachciec - lub nie.

Nieraz tak mi sie zachce a po dwochm trzech lykach juz mi sie odechce.

Takie to moje picie jest.

Swoje juz wypilam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz, co za ból głowy

gdybym mógł tylko na to narzekać na kacu ,,, pewnie piłbym do dzisiaj . Nie ma jednak tak "dobrze ".

Pieprzyć alkohol!!! Ot teraz słyszę w telewizji jak to pijany motorniczy zabił dwie osoby . 2 osoby na sumieniu , złamane życie i koło 12 lat do odsiadki . Pijcie palanty dalej ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znoszę alkoholu, już nigdy nie będę pić :hide: Bosz, co za ból głowy :(

Najczęstsze post-imprezowe kłamstwo :lol::mrgreen:

 

:mrgreen: nieee, tym razem to na serio!

 

-- 06 sty 2014, 18:01 --

 

Kalebx3, z tym motorniczym to tragedia... :-| chyba musiał zasnąć, bo w sumie nawet nie miał dużo we krwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieee, tym razem to na serio!

wierzę :mrgreen:

 

Ot teraz słyszę w telewizji jak to pijany motorniczy zabił dwie osoby . 2 osoby na sumieniu , złamane życie i koło 12 lat do odsiadki . Pijcie palanty dalej ...

Nie wiem jakim debilem trzeba być,by pracować jako kierowca (motorniczy w tym przypadku),odpowiadać za życie ludzi i transport publiczny, i wsiadać po % :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim debilem trzeba być,by pracować jako kierowca (motorniczy w tym przypadku),odpowiadać za życie ludzi i transport publiczny, i wsiadać po % :roll:

 

z drugiej strony to na tyle nudna robota, że trochę się nie dziwię :roll: (dobra, wiem, że koment nie na miejscu, w takiej sytuacji, tym niemniej...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Tak w ogóle to popełniłam błąd przy wpisywaniu nazwy tego tematu - powinien on brzmieć "DDA - jaki macie stosunek do alkoholu?", gdyż takie było moje zamierzenie. ;) Ale co poradzić, że ludzie nie czytają pierwszego posta ani nie zwracają uwagi na dział, w jakim znajduje się dany temat... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Kalebx3, gdyby ten temat był kierowany DO OGÓŁU, umieściłabym go w dziale Socjologia. XD A skoro jest tu, to chyba logiczne, do kogo jest adresowany. :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja DDA mam okropny stosunek do alkoholu ... pilam kiedys , jak to gowniarzeria .... pozniej zrozumialam swoj stan i alkohol znienawidzilam , nie pije , moj maz nie pije , nie cierpie alkoholu , nie lubie patrzec jak ktos pije , nie lubie bolkotu pijakow , zaczepiania , ich zartow , powtarzania sie itp ....

wkurwia mnie jak ktos w podziekowaniu przynosi mi alkohol ( a moglby czekoladki ) dziwia sie , ze nie pije , dla nich jestem inna bo- nie pije i nie chce NO JAK MOZNA NIE PIC ?????????

pfffffffffffffff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×