Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

@Karolinazaza no cos Ty nic nie szkodzi!🙂mylalam po prostu, ze ktoś się podszyl pode mnie:) moze to być jakis nerwoból pewnie ze tak

@Ka03 o matko ale sen:)) sny sa dziwaczne bardzo ciekawi mnie ogólnie temat snow:) fajnie, ze noc przespana:) u mnie też dzis w nocy lepiej chyba po melisie:) wyciszyła mnie

@nerwa to bardzo dobry puls:) im mniejszy tym czlowiek zdrowszy poczytaj o tym:)) nie dostaniesz zapasci:) puls się zmienia w ciągu dnia:) akurat dzis masz moze lżejszy dzien;) o atak serca albo zator tez się steasznie boje!!

Edytowane przez Fabienka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Agis napisał:

@Fabienka ja nawet nie dotykam piersi jak się myję, nie patrzę na nie, a samobadanie to dla mnie koszmar - nie jestem w stanie tego zrobić. Teraz jak mnie boli co,ś w tym cycku - to oczywiście same czarne scenariusze.  Choć ten ból jest jakby mięsień bolał, ale nie cycek, nie wiem czy w cyckach są mięśnie :D I trochę też najpierw o nim myślałam, zanim tak naprawdę zaczęlo boleć - teraz już od uciskania.
Oczywiście może to być przed miesiączką - ale w głowie mam jedną myśl, że pewnie nigdy nie porzestanie mnie boleć.
@nerwa dla mnie problemy kardiologiczne wydają się bajka, w sensie, że jak sobie myślę, to wiele oddałabym za obawę o serce a nie o wszystkie inne narządy - wiem tak tylko mi się wydaje.

 

Też mi się zawsze wydaje ,że jakbym się bała o serce to byłoby mi łatwiej bo to łatwiej wykluczyć tzn jeden narząd a nie tak jak w mnie ostatnio rozmowa z lekarzem co panią boli 

.... wszystko 😃

 

6 godzin temu, Fabienka napisał:

@Karolinazaza no cos Ty nic nie szkodzi!🙂mylalam po prostu, ze ktoś się podszyl pode mnie:) moze to być jakis nerwoból pewnie ze tak

@Ka03 o matko ale sen:)) sny sa dziwaczne bardzo ciekawi mnie ogólnie temat snow:) fajnie, ze noc przespana:) u mnie też dzis w nocy lepiej chyba po melisie:) wyciszyła mnie

@nerwa to bardzo dobry puls:) im mniejszy tym czlowiek zdrowszy poczytaj o tym:)) nie dostaniesz zapasci:) puls się zmienia w ciągu dnia:) akurat dzis masz moze lżejszy dzien;) o atak serca albo zator tez się steasznie boje!!

Od zawsze mam barwne sny ale ostatnio to jakaś kumulacja powalonych rzeczy . 
 

 

6 godzin temu, Karolinazaza napisał:

U mnie jakos gorzej dziś, znowu koszmary w nocy, jeszcze to kłucie w pachwinie, musze chyba znowu lekarza odwiedzić. :(

U mnie tez koszmary to strach , usg miałaś ? 
 

 

Słuchajcie ludziki dzisiaj przebiłam nawet HIV . 
 

Wymyśliłam sobie ....wściekliznę . W sierpniu byłam na Słowenii tam był klasztor mnichów i mieli takie słodkie kucyki koniki krówki itd Wszystko wyglaskałam jak to ja .

Zwiedzałam tez jaskinie jaskinie szkocjańskie ( piękne ) i tam słychać było full nietoperzy ... 

 

A miesiąc temu pogłaskałam jakiegoś szczeniaczka rasowy chyba był cudny 

 

I poczytałam ze do zarażenia wystarczy ślina a nie ugryzienie i koniec . Czuje ze mam dziś nadprodukcje śliny ... 

I ostatnio ten ból ślinianek . 
No to po prostu powalone !!!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu mężowi po zmianie miejsca zamieszkania w pierwsza noc w nowym domu śnił mu się jego własny pogrzeb... także tak ja bym już dawno zawału dostała a on to olał ;) 

 

ja sobie wymyśliłam ze pójdę jutro rano zrobić ddimery ... myślicie ze to dobry pomysł? 
caly czas noga spuchnięta, szczypie mnie dziwnie i wyczuwam koło kostki taka stwardniała żyłę. 
pewnie wywalę jutro znowu kasę, wyniki wyjdą ok ale i tak mnie to nie uspokoi bo a może jednak są nie wiarygodne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leniek644 napisał:

Mojemu mężowi po zmianie miejsca zamieszkania w pierwsza noc w nowym domu śnił mu się jego własny pogrzeb... także tak ja bym już dawno zawału dostała a on to olał ;)

 

ja sobie wymyśliłam ze pójdę jutro rano zrobić ddimery ... myślicie ze to dobry pomysł? 
caly czas noga spuchnięta, szczypie mnie dziwnie i wyczuwam koło kostki taka stwardniała żyłę. 
pewnie wywalę jutro znowu kasę, wyniki wyjdą ok ale i tak mnie to nie uspokoi bo a może jednak są nie wiarygodne. 

Hey.ło matko jaki sen! Ale to tyko oznacza, ze zaczyna się chyba nowy etap życia tak czytałam w senniku kiedyś:( D dimery sa wiarygodne. Robili mi je 4 razy. Najpierw przed postawieniem diagnozy ( zeby potwierdzic) potem po leczeniu. I później tak samo. Moj wynik to byl 1790 a chyba do 400 byla norma na tej kartce. Byly tez inne badania z tymi d dimerami ale nie pamiętam nazwy niestety. 

@Agis

😁😁Usmialam sie:) sa miesnie w cyckach hihi:)) pewnie mięsień cie boli;) mnie bola tez czasem przed miesiączką to przeciez norma:) myślałam ze tylko ja mam ta schize z cyckami w trakcie mycia 🤪😁😁

@Ka03 nie masz wścieklizny!!!!;))) Ma gwaltowny przebieg i byłabyś bardzo chora:) możesz byc spokojna:)

@Karolinazaza jak sie czujesz? Lepiej Ci troszkę?mnie na wszelkie klucia pomaga podwójny rumianek serio:) 

@nerwa co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fabienka napisał:

Hey.ło matko jaki sen! Ale to tyko oznacza, ze zaczyna się chyba nowy etap życia tak czytałam w senniku kiedyś:( D dimery sa wiarygodne. Robili mi je 4 razy. Najpierw przed postawieniem diagnozy ( zeby potwierdzic) potem po leczeniu. I później tak samo. Moj wynik to byl 1790 a chyba do 400 byla norma na tej kartce. Byly tez inne badania z tymi d dimerami ale nie pamiętam nazwy niestety. 

@Agis

😁😁Usmialam sie:) sa miesnie w cyckach hihi:)) pewnie mięsień cie boli;) mnie bola tez czasem przed miesiączką to przeciez norma:) myślałam ze tylko ja mam ta schize z cyckami w trakcie mycia 🤪😁😁

@Ka03 nie masz wścieklizny!!!!;))) Ma gwaltowny przebieg i byłabyś bardzo chora:) możesz byc spokojna:)

@Karolinazaza jak sie czujesz? Lepiej Ci troszkę?mnie na wszelkie klucia pomaga podwójny rumianek serio:) 

@nerwa co u Ciebie?

No przeczytałam ze ślinotok występuje w ostrej fazie choroby pewnie już bym nawet nie była w stanie tu pisać . Ta choroba mnie wykończy za dużo mam pomysłów już potem się śmieje ale jak się wkrece to poważnie się boje . 
 

teraz myśle o gruczolaku przysadki przez te moje zaburzenia hormonalne ale to podobno mało groźne 

 

jeny już 1 idę spać bo ledwo na oczy widzę 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie troszkę już lepiej, w nocy ból brzucha ustępuje, ale psychicznie czuje się jak wrak człowieka. Tęsknie do czasów gdy nic mnie nie bolało, teraz ten ból brzucha nie daje mi normalnie żyć, Na USG wyszły, zalegające gazy, ale ja nie wierzę, ż gazy mogą powodować taki ból, ciagle po prawej stronie :( jestem już naprawdę podłamana, wczoraj byłam na zakupach, kupiłam sobie nowe trampki na wiosnę, a wieczorem te myśli, że pewnie i tak nie będzie mi dane ich założyć, bo zje mnie to paskudztwo  ;( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, laveno napisał:

A ja już nie wiem czy iść czy nie na to usg. Dziś mnie już bolą piersi jak przed okresem to nie wiem czy wtedy się idzie. Czytałam, że wtedy obraz może być mniej widoczny  Może to przełoże na za tydzień ... Sama już nie wiem :(

no wlasnie.. bo zeby nie bylo, ze przed okresem pelno jest tam roznych grudek i tak naprawde ciezko cokolowiek sprawdzic.
Z drugiej strony pewnie wolalabym miec już to za sobą a nie czekac kolejny tydzien.. ehhh

 

1 godzinę temu, Karolinazaza napisał:

Fizycznie troszkę już lepiej, w nocy ból brzucha ustępuje, ale psychicznie czuje się jak wrak człowieka.

Mnie wlasnie tez nic nie boli w nocy, a mysle ze jakby to bylo cos konkretnego to bolaloby caly czas. Jak mialam torbiel to pamietam ze mialam bole takze w nocy :(

 

9 godzin temu, Fabienka napisał:

@nerwa co u Ciebie?

a mi mam wrazenie, ze po skonczeniu tej przerwy swiatecznej znow pogorszylo sie jesli chodzi o zawroty i zawirowanai w glowie... W swieta bylo lepiej i juz praktycznie nie zwracalam uwagi. A teraz znowu.
Dodatkowo dzisiaj musze byc koniecznie w pracy na konkretną godzine i oczywiscie to sie konczy zawsze tak, ze nie moge zasnac. Tak to zasypiam w miare bez problemu, a jak mam cos ze musze gdzies byc o jakiejs godzinie to nagle nie moge zasnac i zaczyna se stres ze nie bede spala, ze bede sie zle czula, ze nie dam rady isc itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam wynik, 276 norma do 500. Teraz nie wiem czy się cieszyc. W internecie piszą ze najlepiej mieć 0 albo wynik ujemny? Zna się ktoś na tym? Dwa lata temu tez miałam wynik ponad 200. 
Nie wiem czy wynik jest dobry i się nie martwić czy dobry był jakbym miała zero a to mam dalej diagnozować ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Kilka miesięcy było ze mną dobrze, a od listopada znowu wszystko wróciło. Kolejny raz moim problemem jest głowa. Miewałam od kilku lat bóle głowy i raz martwiły mnie bardziej raz mniej, ale od jakiegoś czasu doszły mi zawroty. Czuję jakbym się kołysała raz w lewo raz w prawo ( trwa to kilka sekund). Od kilku dni zdarza mi się to codziennie i jestem już naprawdę nieźle nakręcona. Prawie zawsze miewam zawroty głowy w pozycji leżącej (szczególnie przy zamkniętych oczach) rzadziej w siedzącej. Doszło do tego, że boję się wstać z łóżka, bo pewnie w końcu się przewrócę itp. Do lekarza jeszcze nie poszłam, bo boję się, że od razu skieruje mnie pilnie na badania,a tam wiadoma diagnoza :( Zastanawiam się, czy możliwe są takie zawroty przy nerwicy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, effie napisał:

Witam po dłuższej przerwie. Kilka miesięcy było ze mną dobrze, a od listopada znowu wszystko wróciło. Kolejny raz moim problemem jest głowa. Miewałam od kilku lat bóle głowy i raz martwiły mnie bardziej raz mniej, ale od jakiegoś czasu doszły mi zawroty. Czuję jakbym się kołysała raz w lewo raz w prawo ( trwa to kilka sekund). Od kilku dni zdarza mi się to codziennie i jestem już naprawdę nieźle nakręcona. Prawie zawsze miewam zawroty głowy w pozycji leżącej (szczególnie przy zamkniętych oczach) rzadziej w siedzącej. Doszło do tego, że boję się wstać z łóżka, bo pewnie w końcu się przewrócę itp. Do lekarza jeszcze nie poszłam, bo boję się, że od razu skieruje mnie pilnie na badania,a tam wiadoma diagnoza :( Zastanawiam się, czy możliwe są takie zawroty przy nerwicy? 

@effie osobiscie uwazam, ze w nerwicy to normalne. Kazdy moj powrot nerwicy byl z zawrotami głowy. Czasem bardzo silne były. Zrob podstawowe badania krwi ( hemoglobina, żelazo, ferrytyna) bo byc moze to za malo żelaza? Nie mylic z hemoglobina! Ja mam za mało ferrytyny, ktora ma za zadanie magazynowac w watrobie żelazo. Jesli jest jej za malo, wkrótce mozemy miec za malo żelaza a w konsekwencji anemię z niedoboru żelaza:) normalne u kobiet. Nie martw sie na zapas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karolinazaza napisał:

Ja mam też takie dziwne uczucie pustki w głowie, dezorientacji...

@Karolinazaza jesli chodzi o USG uwazam, ze jesli miałaś miesiac temu to wszystko ok i nie powinnas znow isc. Szkoda czasu i pieniążków jeśli miałabyś iść prywatnie ..ta pustke w glowie to chyba kazdy nerwicowiec ma:( paskudna choroba prawda??;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×