Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Szwecja to kraj totalnie bez jaj tam niemal wszyscy są zwolennikami lewicowej poprawności politycznej i ogólnie mają lewicowe poglądy i nawet jak będą ich dożynać watahy muslimów to jeszcze im w tym pomogą w imię multikulti. Nic dziwnego że Breivik chociaż Norweg ale tam podobnie nie widział innej metody jak to co zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony to państwo policyjne, przynajmniej jak tam jako gastarbeiter byłem, to wystarczyło zakurzyć przejeżdżając po szutrowej drodze przez wioskę i można się było spodziewać kontroli drogówki. Z tym, że ja byłem powyżej St. Petersburga na północy i tam same małe wioski, gdzie wartością dominująca był spokój, a Litwini, którzy się tam wtedy znajdowali, nigdy nas nie atakowali, bo wtedy jeszcze potrzebowali zaproszenia i bali się, że go nie dostaną w razie sprawiania kłopotów. No i Szwedzi wódkę z dwukrotną przebitką kupowali, a z trzykrotną fajki. Jeszcze warto wspomnieć, że ta ich obecna lewicowość to przejście ze skrajności w skrajność, bo tam do lat 70. chyba jeszcze dosyć mocny był oddźwięk nazizmu, tzn. lewicowe rządy wykonujące program eugeniczny itd. i w sumie te eksperymenty społeczne zostały im do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwecja to kraj totalnie bez jaj tam niemal wszyscy są zwolennikami lewicowej poprawności politycznej i ogólnie mają lewicowe poglądy i nawet jak będą ich dożynać watahy muslimów to jeszcze im w tym pomogą w imię multikulti. Nic dziwnego że Breivik chociaż Norweg ale tam podobnie nie widział innej metody jak to co zrobił.

 

Nonono ja bym tak bardzo się nie posuwała w teoriach ..... bywałam tam dość długo i często, żeby wiedzieć, ze o dziwo pięknie ukryte ale działa tam nieźle rozbudowane podziemie partii o korzeniach nazistowskich. Tych pojebów też im nie brakuje, choć nie mają oficjalnej władzy jak całe zastępy uchodźców - ale są. Sponsorowani przez innych bogatych pojebów ( czytaj "dziadek był w hitlerjugend" - nie będę gorszy) robią sobie zjazdy itd.

Wcale bym się nie zdziwiła jakby tak więcej takich Breivików wylazło na powierzchnie w niedługim czasie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywałam tam dość długo i często, żeby wiedzieć, ze o dziwo pięknie ukryte ale działa tam nieźle rozbudowane podziemie partii o korzeniach nazistowskich. Tych pojebów też im nie brakuje, choć nie mają oficjalnej władzy jak całe zastępy uchodźców - ale są. Sponsorowani przez innych bogatych pojebów ( czytaj "dziadek był w hitlerjugend" - nie będę gorszy) robią sobie zjazdy itd

To prawda- podziemie rasistowskie w Szwecji jest mocno zorganizowane, i ma wplywowych sponsorow, ale wszystko siedzi w ukryciu. No ale carlos mial przeciez na mysli oficjalna ideologie panstowa, ktora spowodowala taka sytuacje.

...

Co po pomyjow pokroju brejvika- to najlepszy sposob sabotazu rzeczowej dyskusji na temat powstrzymania niekontrolowanej emigracji do Europy, bo politpoprawni zaraz wyzwa cie od faszysty/brejvika, i trudno sie dziwic, skoro tacy idioci robia taki pr przeciwnikom wzrastajacej sily islamu ( a przeciez to bardzo zroznicowane swiatopogladowo srodowisko).

1.polityka socjalna kraju - a w zasadzie jej brak

2.nasza ojczyzna to katoland a na jego czele stoi wojsko moherowych beretek :mrgreen:

Z grubsza mowiac tak, ale to podziala kilkadziesiat lat. Z powodu b. wysokiej migracji mlodych, i tragicznemu (najnizszemu chyba na swiecie) przyrostowi naturalnemu w sr-wschodniej Europie powoli, z pokolenia na pokolenie, moze sie faktycznie okazac, ze zamienimy sie na jakis czas w "zielone pluca Europy", a wtedy juz wjada sobie na gotowe. :mrgreen: Dobrze, ze tego nie dozyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, istnieje jeszcze jedna opcja, zanim dojdzie do Polski, może, choć to nieprawdopodobne wyciągniemy wnioski z negatywnych doświadczeń naszych sąsiadów? Być może, kiedyś ta wyemigrowana młoda Polska wróci do kraju bogatsza o doświadczenia z poprzedniego kraju w którym sama bytowała?

Poza tym, no nie wiem, nie wiem, czy zaledwie kilkadziesiąt lat może wykorzenić i zeuropeizować nasz kraj do takiego stopnia żeby nam się Islam rozprzestrzenił....

No i na koniec, nie liczyłabym, że przez kilkadziesiąt lat nasz kraj stanie się na tyle korzystny socjalnie że opłaci się tu żyć z opieki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec, nie liczyłabym, że przez kilkadziesiąt lat nasz kraj stanie się na tyle korzystny socjalnie że opłaci się tu żyć z opieki :mrgreen:

Imho nie opłaci się pewnie wciąż i żyć z pracy :lol: Ale mogą się pojawić pewne trendy społeczne jak np. wielka miłość do kebaba sporządzanego przez prawdziwego mudżahedina :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istnieje jeszcze jedna opcja, zanim dojdzie do Polski, może, choć to nieprawdopodobne wyciągniemy wnioski z negatywnych doświadczeń naszych sąsiadów? Być może, kiedyś ta wyemigrowana młoda Polska wróci do kraju bogatsza o doświadczenia z poprzedniego kraju w którym sama bytowała?

Rowniez mam taka nadzieje.

Poza tym, no nie wiem, nie wiem, czy zaledwie kilkadziesiąt lat może wykorzenić i zeuropeizować nasz kraj do takiego stopnia żeby nam się Islam rozprzestrzenił....

To fakt, "calkowite wykorzenienie" to nie bedzie, ale w ciagu tych paru pokolen moze dojsc do zyskania wiekszosci przez muzulmanow, lub chociazby polowy populacji wsrod niektorych spoleczenstw zachodnich. A to samo przez siebie zmieni juz reguly gry.

 

............................................

Tak dla ciekawostki. Przecietny konwertyk(czka :mrgreen: ) z crzescijanstwa na islam w UK, to 27 letnia biala kobieta, pierwsza moja buracka mysl- "widac lubia dostac po mordzie", ale pozniej przeczytalem jakies wyniki badan socjologicznych nad konwertytkami na islam, ktore pokazaly, ze duza czesc z nich ma sklonnosci submisywne. Czyli jednak proste odpowiedzi bywaja najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są islamskie państwa, które generalnie mają w D cały ten syf z dżihadem na czele? Na tyle przestrzegające swojego prawa ale i liberalne że wszystko u nich gra i buczy? Czy to tak jakby szukać świadków jehowy którzy nie krążą po domach? Czy to "umowa wiązana" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Turcja, poczawszy od rewolucji Ataturka, rozdzielila religie od panstwa, i wprowadzila swieckie prawo ponad religijne, przyznala prawa kobietom, jednak dzis, po kilkudziesieciu latach rosna tam wplywy fundamentalistow. Ostatnie zamieszki byly spowodowanie strachem czesci spoleczenstwa nad rosnaca sila islamistow w rzadzie.

 

Syria, panstwo swieckie, w ktorym w zgodzie zyja (a raczej zyli) szyici, sunnici, crzescijanie, zydzi. Niestety, nasi przyjaciele (US + "starsi bracia w wierze") wywolali tam rewoluje (z przyczyn geopolitycznych) za pomoca sunnickich marionetek, a czy tolerancja religijna wroci po ewentualnej zmianie rzadu, nie wiadomo.

 

Mozna powiedziec, ze Liban, chociaz sytuacja rowniez zaczyna wrzec.

 

Kiedys Iran, oto dowod:

[attachment=0]89be72ec4435cd5a275a2ea98e3be991.jpg[/attachment]

Niestety, po rewolucji islamskiej w 79' stal sie dyktatura religijna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, Kiedyś widziałem zdjęcia, filmy z Teheranu, Bejrutu, Kairu z lat 60,70- tych niczym nie różniły się od innych światowych stolic, nie było tam ani jednej osoby nawet w chuście a były setki kobiet. A dziś wszystkie tam w burkach są, islam się diametralnie zradykalizował zawiedziono się komunizmem i Amerykanami i wybrano religię, początkowo myślano a duchowni przynajmniej przywrócą spokój i uczciwość, a skończyła się jak wiemy teokracją i powrotem do średniowiecza. Osoby które wyjechały z krajów islamskich zwłaszcza z dużych miast w latach 70-tych i miały okazję tam powrócić nie poznają swoich miast i ludzi, to zupełnie inny świat zradykalizowany i jednolicie islamski bo wcześniej było tam wiele mniejszości religijnych.

 

-- 23 paź 2013, 00:57 --

 

A Iran to już w ogóle porażka Persowie byli niegdyś elitą intelektualną, ekonomiczną tamtego rejonu, mają bogatą tradycje i kulturę ale wszystko to zginęło pod naporem islamu i ajatollahów, choć to podobno jedyny kraj islamski w którym gdyby doszło do demokratycznych wyborów to państwo by poszło w stronę świeckości a nie tak jak w przypadku większości innych krajów wybrano muzułmańskich radykałów. Wskaźnik dzietności jest tam poniżej 2,0 co jest nie spotykane w innych muslimskich krajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Iran to już w ogóle porażka Persowie byli niegdyś elitą intelektualną, ekonomiczną tamtego rejonu, mają bogatą tradycje i kulturę ale wszystko to zginęło pod naporem islamu i ajatollahów, choć to podobno jedyny kraj islamski w którym gdyby doszło do demokratycznych wyborów to państwo by poszło w stronę świeckości a nie tak jak w przypadku większości innych krajów wybrano muzułmańskich radykałów. Wskaźnik dzietności jest tam poniżej 2,0 co jest nie spotykane w innych muslimskich krajach

Nic dodac, nic ujac. ;)

Ja osobiscie persow uwielbiam, zupelnie inna mentalnosc, anizeli arabowie. I rowniez ciekawi mnie ten dysonans swiatopogladowy miedzy wladza, a spoleczenstwem. Wiele oficjalnych zakazow religijnych nie jest ponoc respektowanych. W opisach podroznikow do Iranu czytalem, ze sa niesamowicie goscinni, jeden polak tam caly czas byl na ulicy czyms czestowany/zagadywany. Ludzie chetnie mu pomagali.

 

No i perskie kobiety uwazam za oszalamiajace. :mrgreen: O wiele bardziej mi sie podobaja, niz np arabki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, Czytałem książkę o współczesnym Iranie i w Teheranie imprezy z alko, tańcami i kobietami sam tam dosyć powszechne mimo że jak złapią ich strażnicy moralności to może się dla nich skończyć tragicznie. Ale zdecydowana większość ludzi nie donosi tam na takie sprawy, ale tym co najbardziej łączy wszystkich w Iranie to antyamerykanizm, i niektórzy uważają że lepsze ułomne rządy ajatollahów niż mieli rządzić by Amerykanie.

 

-- 23 paź 2013, 10:33 --

 

A to jak Iranki przestrzegają norm obyczajowych szariatu, no ale w końcu wszystkie mają chusty czy inne przykrycia na głowie :mrgreen:

 

-- 23 paź 2013, 10:34 --

 

nawet psy mają a przecież to zwierzęta nieczyste z którymi kontakt grozi pójściem do piekła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim się Europa ocknie, że trzeba zrobić porządek z tym mułzumańskim ścierwem to będzie już za późno. Będą zbyt liczni, zdobędą swoje głosy w parlamentach a jakaś wielka zakrojona akcja ich usunięcia będzie niemożliwa do przeprowadzenia pod względem prawnym i będzie groziła konfliktem z całym islamskim światem. Dlatego cały zachód, południe i północ Europy już jest dla mnie spisana na straty, ostał się tylko wschód, Rosja na pewno nie pozwoli sobie na takie coś, nawet w Hiszpanii już sieją zamęt, która ma przecież duże problemy gospodarcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Rosja prowadzi twardą politykę wobec muzułmanów i są tam liczne grupy młodzieży narodowej bardzo nieprzychylnie nastawionej do imigrantów islamskich. Ale z drugiej strony w Rosji jest 16 milionów muzułmanów co stanowi 11% społeczeństwa i jest to najdynamiczniej mnożąca się tam religia bo przeciwieństwie do innych Rosjan mają sporo dzieci i zdobywają nowych wyznawców. Do tego duża emigracja zwłaszcza do Moskwy z byłych republik radzieckich gdzie wyznaję się islam, także też wcale nie jest tam tak różowo w samej Moskwie jest podobno 2 miliony muzułmanów i potrafią zablokować sporą część Moskwy podczas modłów. Spora część tych muzułmanów to zasymilowani Tatarzy ale cześć z nich też się radykalizuje np pod wpływem muzułmanów kaukaskich którzy nienawidzą Rosji.

 

A to jak międzynarodowe media okłamywały nas w sprawie wiosny arabskiej gdzie nie miłe fakty dotyczące islamskich rebeliantów( rzekomych prawych rewolucjonistów) zostały celowo przemilczane. http://www.euroislam.pl/index.php/2013/10/arabowie-placili-cnn-za-przemilczanie-niewygodnych-faktow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, Trzeba było na to spotkanie puścić Breivika , bo rząd norweski na pewno nie wyrzuci tych ludzi z kraju choć powinien bo to jawni spiskowcy i piąta kolumna którzy chcą mordować ludzi inaczej myślących i zrobią to gdy nadarzy się okazja.

Najlepszy moment gdy ten prowadzący dyskusje mówi że wszyscy zarówno mężczyźni jak i kobiety zgadzają się z tym że powinni siedzieć osobno, a kobiety żadnej tam nie widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż się w kieszeni otwiera, glany ćwieki przypinają, kałach na ścianie się przeładowuje... Zniszczyć te muslimskie ścierwa, zmieść z powierzchni ziemi, krrrrwa. Skoro to są poglądy "nieekstremalnych" muzułmanów, to uważam że świat powinien odebrać muzułmanom oficjalnie status istoty ludzkiej i zezwolić na swobodny odstrzał każdego napotkanego egzemplarza. Najlepszą obroną - ATAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem kiedyś rząd Norwegii przeznacza parę procent swojego PKB na wspieranie religii, kultury i oświaty muzułmańskiej w ramach polityki multikulti, no ale nie policzono ile zasiłków im wypłaca, czyli wydają miliardy Koron na tych poyebów którym marzy się szariat zamiast ich wygnać z ziemi wikingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio rozbroił mój szef, bo drukowaliśmy w robocie jakieś ścierwa dla muslimów. Szef jest ultrakatolem i stwierdził... że mu się islam podoba. :shock: Oniemiałem, na moment autentycznie zastygłem z wielkim "WTF" w głowie, po czym usłyszałem wytłumaczenie - i wszystko stało się jasne.

 

Szefowi podoba się islam, bo islam nie lubi Żydów.

 

Kurtyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Ja od wielu katolów słyszałem pochwały wobec islamu, widzą w nim zagrożenie ale z drugiej strony zazdroszczą im siły ich wiary i wpływu jaki ona ma na ludzi, politykę, życie bo też by chcieli żeby ludzie przestrzegali tak nakazów biblii jak oni koranu. Wielu też się podoba ich podejściu do współczesności silna krytyka homoseksualizmu i praw kobiet, rozwiązłości seksualnej i innych nowoczesności. Myślę że katolicy zwłaszcza czy najbardziej radykalni współpracowali by prędzej z islamistami niż skrajnym liberałami, antyklerykałami bo mają sporo wspólnych celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo: tragedia. Należałoby teraz zjednoczyć wszystkich ateistów świata i zniszczyć raz na zawsze wszystkie religie, zaczynając od najniebezpieczniejszych czyli islamu, a później chrześcijaństwa. Rany ale byłby spokój na świecie i ludzie by w końcu nie mieli do siebie pretensji na podstawie tego kto w jaką bajkę wierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×