Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

O wartości miasta nie decydują przedmioty, ale ludzie... Zakochałam się w Szczecinie dopiero na 2 roku studiów (lepiej późno niż wcale). To tutaj poznałam wspaniałych ludzi, którzy zaakceptowali mnie taką jaka jestem, ze wszystkimi moimi wadami...; w tym mieście dostałam świetną pracę, która mnie umacnia i sprawia, że czuje się kimś wyjątkowym (nie przeszkadza mi, że nie zarabiam kokosów...); i wreszcie w Szczecinie przekonałam sie co zanczy kochać i być kochaną... ubolewam tylko, iż to uczucie rozpłynęło się tak szybko...

[/i]

fallen_angel.jpg.cae1f62bb0d9478a59348188b4c8af9f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem ze Szczecina. Co prawda nie mam jeszcze potwierdzonej klinicznie przypadosci ale prawdopodobnie cierpie na depresje. We wtorek powinnam wiedziec juz co ze mna :)

 

Przydalo by sie kolo wsparcia. Przynajmniej mnie jego brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj.milo wiedziec ze sa ludzie z naszego okropnego miasta

Ja nie uważam, że nasze miasto Szczecin jest okropne jest to najwspanialsze miasto w jakim żyje i mieszkam. Ma wiele uroków ale trzeba tylko zwrócić na to uwage. pozdrawiam.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:17 pm ]

Jest, jest i depresyjny Szczecin; pozdrawiam cieplutko

 

[ Dodano: Dzisiaj ]

I jeszcze jedno, szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie? Może znacie kogoś takiego...??

 

[ Dodano: Dzisiaj ]

I jeszcze jedno, szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie? Może znacie kogoś takiego...??

Ja znam świetnego psychoterapęte i psychiatre w jednym: doktór Kacperczyk przyjmuje na żołnierskiej ale najpierw trzeba pójść do niego prywatnie, wrazie czego numer moge podać telefonu do niego.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:30 pm ]

Ja w ogóle się nie przedstawiłam Kasia mi na imie mam 24 lata. Również szukam znajomych z podobnymi objawami i takie spotkanie w naszym mieście było by bardzo dobrym spotkaniem jak z pierwszej strony agnieszka_2008. Jestem tu nowa i prosze was jeszcze o pomoc w obsługiwaniu tego forum czyli co do czego jak pisać posty do was np. prywatnie na forum itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doktór Kacperczyk przyjmuje na żołnierskiej ale najpierw trzeba pójść do niego prywatnie

 

nie trzeba iść prywatnie wystarczy, że np. psycholog/psychiatra z Twojej przychodni Cię skieruje - możliwe, że samemu bezpośrednio też można przyjść. Również polecam...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacperczyk przyjmuje na żołnierskiej w poradni na kase chorych..

Nie jestem pewna bo ja najpierw byłam u niego prywatnie. A potem skierował mnie na żołnierską na terapie, byłam już na dwóch ale od tamtego czasu lecze się za darmo u niego i jako lekarz jest rewelacyjny.. ;)

 

Lecze sie u dr.Jerzego Pobochy na ul.Juranda 1,

jest on min.bieglym sądowym.

Tez jestem za spotkaniem !!!!

Mówisz, że jest biegłym sądowym, tzn. zajmuje się też takimi sprawami jak renta :?:

A co do spotkania wpisywujcie się Szczecinianie kto jest za bo ja nawet bym w tym tygodniu bym chciała... ;) Ps. A jak się wtedy rozpoznamy?

Czekam na wasze posty.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkańcy Szczecina To jak ustalamy jakieś spotkanie , wpisujcie się kto jest za i najchętniej w jakimś pubie na Wałach jest za drogo, może gdzieś w centrum gdzie każdy będzie miał łatwy dojazd.... To jak....Kto za!!!

 

ja proponuje spotkanie po weekendzie majowym na wałach z książką o psychologi???

 

A jaka to miała by być książka, wszyscy mieli by przynieść jakieś???? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka książek psychologicznych moge przynieść jakąś... np. "Pokonać lęki i fobie..."

No po weekendzie majowym nie ma problemu ja moge dostosować się do was, tylko kase musze wynaleść no i chyba wezme xanaks by do was dołączyć bo lęki się różnie pojawiają.

Ps. Czy ktoś z was był na prywatnych terapiach w grupie, bo byłam na żołnierskiej i niespecjalnie wspominam a chciałambym jeszcze raz spróbować by pozbyć się lęków :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×