Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze dziwactwa i nawyki


migoku

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czemu mnie tak korci do zjadania własnych strupków, mam nieodpartą ochotę ich spróbować, najlepsze są takie pół krwiste, jak stek, lekko podeschnięte.

Nie wyobrażam sobie degustacji strupów w moim wykonaniu, ale często zrywam je zbyt wcześnie. Twój post ośmielił mnie do przyznania sie do obgryzania paznokci. Aktualnie zapuszczam i nie mam potrzeby skracać ich zębami.

Przygryzanie warg i policzków oraz miętolenie warg jeszcze mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie wlaczam muzyke i wyobrazam, jednego dnia jestem super bohaterem , innego dnia znanym pilkarzem, ogolnie lubie miec sluchawki na uszach i caly czas czegos sluchac , najlepiej mi sie przytym marzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam jeszcze taki nawyk, że w domu sikam na siedząco, jak dziewczynka ;p

Aha ... a ja na odwrót :lol: ( szkoda czasu na siadanie i wstawanie :? )

No nie szkoda czasu na wstawanie i siadanie, mięśnie nóg sobie wyrobisz a ile kalorii przy tym spalisz :P

sama preferuje szczanie w polprzysiadzie {bo sie nie potrafie zdecydowac czy usiasc czy stac : (}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jadę autem i pada deszcz, ale taki niezbyt silny, ale też nie lekki, to patrzę na wycieraczki kierowców najeżdżających z naprzeciwka, czy włączone są w trybie ciągłym czy tylko raz na ileś sekund i się zastanawiam czy raz na ileś sekund mi wystarczy czy może włączyć na stałe. To chyba pod natręctwo podpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ... a ja na odwrót :lol: ( szkoda czasu na siadanie i wstawanie :? )

No nie szkoda czasu na wstawanie i siadanie, mięśnie nóg sobie wyrobisz a ile kalorii przy tym spalisz :P

sama preferuje szczanie w polprzysiadzie {bo sie nie potrafie zdecydowac czy usiasc czy stac : (}

nie znacie się, najlepsze sranie na stojąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie mokry, zachlapany zlew w kuchni, mimo iż wiem że do tego służy. Po każdym zmywaniu naczyń biore taką gąbczastą ściereczke i wycieram prawie do sucha. Obojętnie czy ja zmywam czy domownicy idę i wycieram :lol:

D@ri@nk@, dla mnie to nie dziwactwo... nie wyobrazam sobie zostawiac zachlapanego po zmywaniu i tez zawsze wycieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie mokry, zachlapany zlew w kuchni, mimo iż wiem że do tego służy. Po każdym zmywaniu naczyń biore taką gąbczastą ściereczke i wycieram prawie do sucha. Obojętnie czy ja zmywam czy domownicy idę i wycieram :lol:

 

Też nie wyobrażam sobie zostawienia zachlapanego zlewu po zmywaniu. Zawsze go wycieram. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po użyciu jakiegoś detergentu/mydła muszę umyć dwa razy ręce, bo jeżeli tego nie zrobię, mam takie dziwne dłonie w dotyku (albo mi się tylko tak wydaje).

Druga rzeczą jest to, że nienawidzę dotykać papieru jak mam niezbyt czyste ręce/paznokcie. Przed czytaniem gazety/książki zawsze muszę je wyszorować.

 

Dopiero teraz jak o tym pisze, uświadamiam sobie jakie to jest nienormalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze coś takiego, że nie ufam czajnikom :shock: w tym sensie, że nawet jak się wyłączy, że niby woda zagotowana, to ja jeszcze przez chwilę trzymam przycisk wbrew grawitacji, żeby się upewnić, że woda na pewno zawrzała i jest na piąta stronę przegotowana ... Inna sprawa, że już parę czajników w ten sposób zjebałam :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygryzam wargi, ostatnio mam wrażenie, że zamiast skóry twarzy i głowy mam maskę więc co jakiś czas marszczę i ruszam skalpem [wmawiam sobie, że to dobrze robi na włosy]. Liczę 1-2-3-4 jak czekam jak np. załaduje się strona w kompie, napinam mięśnie - chyba wtedy czuję, że żyje ;) Ostatnio nie mogę pójść spać przed 2 am mimo że tak bardzo chcę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

1. Robię bardzo dokładne notatki na studia. Aktualnie mam do przygotowania sto pytań na najbliższy egzamin. Podkreślenia, zgrubienia, zaczynanie z małej/wielkiej litery, średniki, myślniki etc. Wszystko musi być tak samo, w każdym pytaniu.

2. Zawsze na studiach układam swoje długopisy w równym rządku. Poprawiam co chwilę, żeby cały czas leżały idealnie. Nawet swojej koleżance poprawiam. ;)

3. Chodzę do toalety kilka razy przed snem. Gdy coś mnie zatrzyma albo ktoś coś do mnie mówi muszę iść jeszcze raz... Gdy wychodzę z domu, a wiem że nie będzie toalety mam podobnie.

4. Gdy robię porządki w pokoju to robię wszystko bardzo dokładnie. Zajmuje mi to mnóstwo czasu, ale nie mogę inaczej.

5. Gdy widzę jakiegoś kota na ulicy to właściwie zawsze mówię to niego kici kici, a często się też zatrzymuję i głaszczę, jeśli na to pozwoli. :D

6. Powtarzam niektóre tandetne słowa, przez co brzmię jak infantylna nastolatka.

7. Zawsze czytam posta (zwłaszcza dłuższego jak ten) przed wysłaniem i po wysłaniu, żeby uniknąć błędów, choć wiem że i tak je robię.

8. Nie mogę spać bez zasłoniętej rolety, zamkniętych drzwi. Gdy roleta jest niezasunięta do końca to muszę to poprawić, bo doprowadza mnie to do szału.

9. Gdy jestem sama w domu to zawsze śpię przy zapalonym świetle na przedpokoju. Zresztą jak już jest ciemno to zapalam światło.

10. Wszystko rozdrapuję, skubię, wyciskam i generalnie to maltretuję swoje ciało. Jest to na tle autoagresywnym.

11. Boję się psów i gdy idę sama to bardzo często przechodzę na drugą stronę, gdy widzę jakiegoś psa.

12. Nie mogę spać w innej pozycji niż na brzuchu. Długi czas myślałam, że ja to po prostu lubię. I lubię, ale nieraz mam ochotę spać w innej pozycji, a nie mogę. A podobno jak zasnę to od razu przekręcam się na bok.

Dodam, że mam stwierdzoną osobowość anankastyczną. Na pewno jest tego dużo więcej, ale w tej chwili więcej nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×