Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkim jestem nowa


Achaja

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jestem całkiem nowa...Więc się ładnie witam :)Leczę się na depresję 6 lat...wyobrażacie sobie to...Czasem wydaje mi się że jest lepiej, ale to wraca ...I teraz znów jestem sparaliżowana i przerażona...Bo depresja niszczy całe moje życie i najbliższych...

W wakacje odstawiłam leki i byłam szcześliwa...Że sobie radziłam bez nich...Poznałam kogoś i zaczęłam normalnie żyć...Ale ona wróciła i jestem przerażona tym że znów muszę iść do lekarza, znów ponisłam klęskę...A co najgorszę niszczę życie ukochanego który nigdy wcześniej nie spotkał się z depresją...Nie wie jak ma ze mną postępować i jeszcze bardziej mnie rani i ja jego i tak w kółko...Ach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam na imie Anita i mam 23 lata, choruje od mniej wiecej roku i na poczatku nie wiedziałam co mi jest ani także żaden lekarz nie zdiagnozował tego co mi jest, podejrzewano nawet astme :( teraz po tyle miesiacach meczenia w koncu dowiedziałam sie że mam nerwice lekową. Biore Zoloft ale jak narazie czuje sie dziwnie :cry: płakac mi sie chce cały czas i jest tak że czasami spałabym cały czas a czasami boje sie iść spać bo wtedy meczę sie strasznie, mam wrażenie że cos sie ze mna złego dzieje

Jestem na tym forum po raz pierwszy ale mam nadzieje ze poznam na nim ludzi z podobnymi problemami :smile:

44.jpg.0f16ecc1ae91959e568e39a2c3530b7a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×