Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja może nie mam urody, ale Ty z pewnością nie masz taktu :roll:

 

Tez uwazam, ze to bylo niegrzeczne. Mega.

 

Jesteś ładna. Nie, wiesz, sorry, pomyliłem Cię z kimś, to nie o Tobie pisałem - sorry, ale szczególnie delikatne i miłe to nie było, serio. :roll: Taktownie byłoby tę pomyłkę nicków przemilczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem porażką życiową. Napisał do mnie kolejny mężczyzna, oczywiście przystojny, inteligentny. W sumie też po przejściach, ale przynajmniej jest zdrowy. Nie wiem po co, ale napisałam mu o swoich chorobach i wiem, że nie mam szansy na normalny związek, nie mam szans na rodzinę. Nie mam szans na nic, poza swoją karierą. To jest naprawdę smutne... :(

To spotkanie, które wcześniej planowałam jest z obcokrajowcem. On jest tak przystojny, tak inteligentny, że może się spotkać z każdą inną kobietą, która jest o wiele ładniejsza ode mnie, która lepiej zna angielski. W sumie nie wiem czemu on nadal do mnie pisze... Chcę przeżyć tę przygodę, bo pewnie to będzie jedyny tak przystojny mężczyzna, który chce się ze mną spotkać. Jest ideałem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeklęte mrozy, chyba mnie coś rozkłada, bo boli mnie głowa, mam katar i czuję się stosunkowo kiepsko. non stop też marzne, bo u mnie w domu jest kiepskie ocieplenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za szczerosc, ale jak tylko ktos sie czuje zle to tu pisze, ale o prawdziwej depresji to tak naprawde nikt nie mowi i t5o jest zalosne. myslalem, ze fora tego typu sa zakladane zeby pomoc a jak dla mnie to tu jest typu " jak komu zlej dzien minal..." powinniscie sobie pomagac a nie dogadzac jak 10-latki...
W dziale 'Depresja' jest o depresji. Ten temat służy wyżaleniu się generalnie w przestrzeń. Chyba, że ktoś się zlituje i poklepie po plecach jakąkolwiek odpowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem porażką życiową. Napisał do mnie kolejny mężczyzna, oczywiście przystojny, inteligentny. W sumie też po przejściach, ale przynajmniej jest zdrowy. Nie wiem po co, ale napisałam mu o swoich chorobach i wiem, że nie mam szansy na normalny związek, nie mam szans na rodzinę. Nie mam szans na nic, poza swoją karierą. To jest naprawdę smutne... :(

To spotkanie, które wcześniej planowałam jest z obcokrajowcem. On jest tak przystojny, tak inteligentny, że może się spotkać z każdą inną kobietą, która jest o wiele ładniejsza ode mnie, która lepiej zna angielski. W sumie nie wiem czemu on nadal do mnie pisze... Chcę przeżyć tę przygodę, bo pewnie to będzie jedyny tak przystojny mężczyzna, który chce się ze mną spotkać. Jest ideałem... :(

 

nie ma ludzi idealnych. Nie licząc mnie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po kilku latach przerwy od leczenia, odkładania, wypierania, czasem kompletnej rezygnacji i okresowego wmawiania sobie, że dam sobie z tym sama radę, wracam do leczenia :roll: To takie surrealistyczne.

Zaczynam się denerwować. Matko, co się mówiło u tego psychiatry? Ja zawsze wpadam w słowotok podczas którego gadam o kompletnych pierdołach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra. znowu przeczucia sie sprawdzily. moj radar na alkoholizm i depresje.. nie mam sil na opieke, na zaangazowanie i bycie psychologiem. sama sobie ze soba ciezko radze i nie chce sie znow babrać w to. brak mi slow. probowalam rozmawiac. nie moge bo znow skonczy sie tak samo. boje sie ze samobojstwo bedzie udane. ze nie zdąze zareagować. ze wszystko sie posypie i nikt poza mna nie zostanie przy nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesja coraz blizej. mam taka niska samoocene ze nie moge sie do nauki zabrac. ciagle w srodku slysze-nic z tego!jestes glupia. nie zdasz i tak. mam nerwice lekowa. co za pojebane mysli. nie moge ich zatrzymac. cokolwiek proboje zrobic to sprowadzaja mnie na dno. pomooooocy. chcialabym zdac ale w takim stanie na pewno zawale wszystko. a jak zawale to mnie wywalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja byłem u lekarza. Oni nawet recepty nie potrafią wypisać. Odbierał bym prawo wykonywania zawodu.

( Dean )^2 Nie martw żaby :) Ja właśnie zacząłem pierwszą pracę jako młodszy PHP here.

Papier uczelni się w ogóle nie liczy chociaż dobrze mieć. Liczy się co umiesz, tylko.

Wiek też jest bez znaczenia chyba że masz 60 dych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×