Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ala1983, oczywiście. :mrgreen:

ninja, przeraża mnie podróż. Mam nieciekawe towarzystwo, które mnie ogranicza :? Wiosna? Wiosna?! Zostaję tam! :mrgreen: (okazało się, że mam zrobić jakąś prezentację na jutro, ale cśśśśś! Jak coś, nikt mnie nie poinformował! :mhm:)

carmen1988, to jak, masz jakieś wielkie wymagania, myślisz, że się nie nadajesz, na czym to polega?

 

-- 24 lut 2012, 17:26 --

 

L.E., chyba da. Więc ogranicz żarcie! Możesz się jeszcze przydać 8):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, o rany :o i może jeszcze żeby ją prezentować na jakiejś auli kupie ludzi? brrrr. ano wiosna, ponoć pachnie wiosną, sucho, ciepło, słonko świeci :D dziś się zajarałam, jak obczaiłam kalendarz, że może w weekend za 2 tygodnie w końcu tam pojadę :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z chęcią pojechałabym do trójmiasta, ale nie w celach edukacyjnych. Kocham nadmorskie miasta, a gdy wieczorem idę z zajęć na parking, kroczę przez Świętojańską, czuję się jak w innym świecie. Kocham ten gwar, wszystkie lęki znikają, mogę tak iść, iść i iść... :105::105: (ale ja głupia...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, to ładuj się ze mną do pociągu, jak będę jechać 8) ja akurat gwaru nie lubię, choć nie do końca może rozumiem co masz na myśli, mnie się kojarzy z tłuuumami, których nie znoszę. strach mnie ogarnia, co będzie się działo podczas euro :hide:

 

opracowałam jedno pytanie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, po prostu lubię, jak widzę, że się w mieście dzieje; jeżdżą przeróżne auta (czasem piękne... :105:), widać, że się żyje, pędzi... A tłumów na chodnikach to tak bardzo nie pragnę... :pirate: Dziś piszę nieskładnie, wybacz :D Najbardziej chodzi mi chyba o auta.

Za dwa tygodnie też mam zajęcia :lol:

 

Na ile pytań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, wychowywałam się z takimi ludźmi, że słowo 'zrobić' się kojarzy, no ale...

Dwa miesiące temu mieliśmy zrobić prezentację, która miała być oddana miesiąc temu. Trzy dziewczyny odpowiedzialne za część (w tym ja) zastanawiamy się, czy opłaca się cokolwiek przynosić na jutro. Znając naszą wychowawczynię, sama wszystko zrobiła... :bezradny: Ale ta nutka niepewności jest, a nie mam na to ani sił, ani ochoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, czuję przypływ magicznej energii. Mogłabym całą noc przetańczyć. Dawno nie czułam takiej euforii. Nagle się tak poczułam. Boje się, że to nie potrwa długo, ale póki co mogłabym góry przenosić. Podryguję cały czas na moim czerwonym krzesełku :yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×