Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu....


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

świetny pomysł,też chciałbym sie spotkać z ludzmi których do dotkneło. Tylko gdzie i kiedy i Ciekawe czy są chetni, ludzi mieszkają w róznych zakontkach polski. jak by to miało wyglądać, ja to raczej widze jako takie luzne spotkanie jak jakis zjazd, gdzie ludzie sie poznają, cos w rodzaju imprezy!? nie wiem... może niech ktos sie jeszcze wypowie, dwóch to zamało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za, chętnie bym się spotkał. Myślę, że jak jeszcze pare osób się dopisze to można zacząc proponować miejsca w których sie można spotkać, albo jak będzie więcej chętnych to zrobić podział na części Polski naprzykład, z zachodu np spotykają sie we Wrocławiu, z południa w Krakowie itd a od czasu do czasu można zorganizować spotkanie ogólne.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 2:26 pm ]

W zasadzie to już troche osób jest. To można by zaproponować miejsce spotkania. Niech każdy napisze z jakiego miasta jest i gdzie by mógł sie spotkać, ja jestem z Puław jednak myślę,że dla naszego regionu dobre miejsce na spotkanie to Lublin, co autochtony na to?

 

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 2:29 pm ]

W zasadzie to już troche osób jest. To można by zaproponować miejsce spotkania. Niech każdy napisze z jakiego miasta jest i gdzie by mógł sie spotkać, ja jestem z Puław jednak myślę,że dla naszego regionu dobre miejsce na spotkanie to Lublin, co autochtony na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co anies , bo tutaj to chyba trzeba wziąść sprawy w swoje ręce. Ja spotkania widze w ten sposób,tak jak napisałem w swoim poście powyżej. Więc zaproponuj dla swojego regionu jakieś miasto na spotkanie, najlepiej jakieś większe co by nie było problemu z dojazdem

 

MOJA PROPOZYCJA TO LUBLIN, KTO MA OCHOTĘ NIECH PISZE POSTY I POZOSTAJE W KONTAKCIE Z TYM TEMATEM, JAK ZBIERZE SIĘ POWIEDZMY 15 OSÓB, USTALIMY DATĘ.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... zlot forum - dobry pomysł, ale czy rzeczywiście realny? Może przybyło by dosłownie kilkanaście osób (najbardziej ze sobą zżytych), ale czy to jest zlot w pełni tego słowa znaczeniu... ale pomysł super!

 

P.S. W każdym razie zróbmy głosowanie co do miejsca spotkania! ;) - mój głos już idzie do Wawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×