Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chciał to mógł ten temat poruszyć jak konkurs się zaczynał.

Mysle ze wtedy to wydawalo sie oczywiste

nie wiem, dla mnie było oczywiste że skoro nic nie napisałem to nic takiego nie ma

to nie był "oficjalnie organizowany konkurs" przez moderatorów itp. tylko mój własny pomysł, tak?

 

-- 29 sty 2014, 19:42 --

 

Dark Passenger, polecam tą stronkę, konfiguracja potrafi trochę zająć ale jest MEGA wygodna

http://tvcountdown.com/?c3=1&c12=1&c13=1&c19=1&c41=1&c56=1&c97=1&c105=1&c139=1&c152=1&c329=1&c341=1&c381=1&c416=1&c784=1&c824=1&c864=1&c932=1&c1172=1&c1182=1&c1239=1&c1652=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, masz rację jakoś nie wyobrażam sobie takiego napisu u panów brzmi infantylnie :lol:

Żałuję że zrobiłem ten konkurs, to miała być tylko zabawa ale widzę że ego przeważyło i zwycięzcy żądają podziwu. :roll: ja /cenzura/

Jak ktoś chciał to mógł ten temat poruszyć jak konkurs się zaczynał.

Mysle ze wtedy to wydawalo sie oczywiste

nie wiem, dla mnie było oczywiste że skoro nic nie napisałem to nic takiego nie ma

to nie był "oficjalnie organizowany konkurs" przez moderatorów itp. tylko mój własny pomysł, tak?

Też masz rację. Ja wkrótce wystartuje z dwoma konkursami to nie będe się domagała rang bo to nie jest zerówka a rangi sa mało istotne.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

 

w porzadku bo kasują szybko wpisy amfce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie wyszło, te co miały mało punktów za nogi niedowartościowane, albo teraz patrzą w lustro z płaczem, albo piszą, że przyznawanie rang w takim konkursie to zerówka.

 

te co wygrały, domyślając się, że jak konkurs to i nagrody i chcąc swojego, wyszły teraz na pozerki i chwalipięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, dla mnie było oczywiste że skoro nic nie napisałem to nic takiego nie ma

To bylo oczywiste dla Ciebie ...nie dla bioracych udzial. Nie sprecyzowales tej kwestii a do tej pory po konkursach byly rangi...chociazby "najwiekszy maruda na forum"

Candy ja sądziłam, ze bez żadnych rang ale dobra. :lol: Nie wyobrażam sobie takiego napisu u panów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja sie przedtem nad tym nie zastanawialam i jako ze nie wygralam jest mi wszystko bardzo jedno :D Ale kiedy wyplynela kwestia rang uwazam, ze zwyciezczyni ma prawo czuc sie zawiedziona tym bardziej ze MUsh nie umescil zadnej informacji ze jest to konkurs pozarangowy. Do tej pory konkursy z rangami byly wiec pewnie wydawalo sie to oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te co wygrały, domyślając się, że jak konkurs to i nagrody i chcąc swojego, wyszły teraz na pozerki i chwalipięty.

Ja piernicze! Dla jasności: biorąc udział w konkursie nawet mi przez myśl nie przeszło, że to o jakieś rangi. Nawet mi przez myśl nie przeszło, że zajmę 3 miejsce, fotkę wrzuciłam tylko dlatego bo wcześniej już ją wrzucałam więc to było na zasadzie "w sumie czemu nie". A pisząc do musha, żeby nie komplikował sprawy nie chodziło mi o "dawajcie mi range i spier..." tylko, żebyście skończyli chorą dyskusję na temat takiej pierdoły. I proszę napisz mi gdzie dałam do zrozumienia, że takiej rangi oczekuję. Jak znajdziesz to wtedy możesz napisać, że jestem pozerką i chwalipiętą, bo nie precyzując i pisząc "te co wygrały" masz na myśli nas wszystkie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, czytałam i wiem, że się już wszystko wyjaśniło aczkolwiek chciałam się w końcu o tym wypowiedzieć żeby mnie nie oczerniali ;)

 

-- 29 sty 2014, 20:35 --

 

No i teraz już wiem, że po prostu nie doczytałam i źle zajarzyłam wypowiedź jetodik :oops: Ale przynajmniej wiecie jakie mam zdanie na temat rang :P

 

-- 29 sty 2014, 21:09 --

 

No i jeszcze jedno nieporozumienie zaszło. Podobno ktoś wysłał pw z upomnieniem o rangi. Także ogłaszam wszem i wobec, że NIE BYŁAM TO JA do cholery jasnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×