Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak,wiem o jaki butthurt wam chodzi,rozważaliście to w poniedziałek,środę i dziś po raz setny,warny poleciały dla wszystkich tym razem,a shitstormów już nie przewiduje bo Davin i Aranjani na forum nie siedzą (w czym ta 2 ma bana na życzenie),sprawa jest Zamknięta i roszę już nie wracać do tego bo było to mielone setki razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu opcja, osta też za coś się dostaje, tak to ludzie będą swoje prywatne brudy zgłaszać. Po co komu to wiedzieć. Poza tym pw sama możesz sobie usunąć albo napisać do moderacji, że jakiś kolo Cię dręczy i będzie dokładnie to samo.

dokladnie. Ja namietnie dostaje pw od amfce jakie mozecie sie domyslic . Jak wrzuca pod tymi dziwnymi zlepkami liter to wywalam od razu ale czasami sprytnie wezmie jakis normalny nick wic otwieram i wywalam. Po cholere zawracac tym glowe modom i tak maja duzo roboty z kasowaniem jego postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się kobiety o mężczyznę pogryzły to doszło do takiego trzęsienia, że nawet staruszek Regulamin musiał się zmienić na nowe. ;)

 

edit:

A wracając jeszcze do starej sprawy, to mi wystarczyło słowne upomnienie od Moderatora i przestałem pewien temat poruszać, choć czasem mnie korci, ale postanowiłem dotrzymać danego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bekę mam z tego belkotu pewnych ludzi i polowania do nas. Ciekawi mnie czy ci ludzie maja własne życie. A co do pilowania ryja na modow to juz sie zamknijcie bo pewnie nigdzie nie byliscie ani modem ani adminem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, poza opcją ignoruj są ustawienia reguł dla pw i można ustawić, aby wszystkie pw od ignora czy innej wybranej osoby automatycznie szły w próżnię. Dotyczy to tylko przyszłych pw ktore nadeszły od chwili ustawienia reguły, niestety nie dotyczy starych przed ustawieniem reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebny będzie nowy moderator, zgłaszam swoją osobę - jako doświadczoną w tej dziedzinie i będącą swego czasu administratorem pewnego dużego forum i portalu muzycznego :) Ponadto dodam, iż jako osoba bezrobotna, na forum nerwica.com przesiaduję całymi dniami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebny będzie nowy moderator, zgłaszam swoją osobę - jako doświadczoną w tej dziedzinie i będącą swego czasu administratorem pewnego dużego forum i portalu muzycznego :) Ponadto dodam, iż jako osoba bezrobotna, na forum nerwica.com przesiaduję całymi dniami :P

co...bazarek zamknęli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy mnie wygryźli. A co do pracy administratorów, trochę nie rozumiem prywatnych dyskusji w wątkach o lekach, tak jak dzisiaj w temacie escitalopramu, albo pozostawienia w dziale Nerwica Lękowa tematu Spamowa Wyspa, który moim skromnym zdaniem powinien lądować w off-topie :) Ale nie ja tu wprowadzam zasady, więc nie mnie decydować - niech to będzie taka luźna uwaga i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×